Úspěšná dánská vlastenkyně a ministryně Inger Stojberg stále zpřísňuje imigrační zákony

Úspěšná dánská vlastenkyně a ministryně Inger Stojberg stále zpřísňuje imigrační zákony

Železná Inger slaví úspěch. Uprchlíky od Dánska odrazovala. Snížila dávky a imigrantům „vysypala kapsy“. Počet žádostí o azyl snížila na desetileté minimum. Dánové nikdy nebudou menšinou ve vlastní zemi. Kapacity Dánska vyčerpány!

„Nepochybuji o tom, že povědomí o našich přísných opatřeních týkajících se imigrace se rozšířilo i za našimi hranicemi, a to je přesně to, co jsme chtěli.“

„Vždy jsem byla přesvědčena, že uprchlíci zvažují sociální výhody, které nabízejí různé evropské země a vláda nyní dánský obchod s dárkovým zbožím zavřela.“

„Je pravda, že v některých případech byli na tom uchazeči o azyl lépe než lidé, kteří prožili celý život v Dánsku.“

„Není vůbec pochyb o tom, že je mnohem snadnější integrovat amerického křesťana než muslima ze Somálska.“

„Hladoví muslimové jsou v práci během ramadánu nebezpeční pro nás všechny.“

„Kapacity Dánska byly vyčerpány.“„Doufám, že v příštích letech přijde do Dánska jen málo uprchlíků.“…….Inger Stojberg

Dánská ministryně pro imigraci, integraci a bydlení Inger Stojberg, kterou britský server The Times nazval Železnou Inger však pouze nedoufá a od počátku ve své ministerské funkci koná v zájmu Dánů a Dánska. Výsledky jsou jednoznačné. Oproti roku 2016, kdy v Dánsku zažádalo o azyl 21 316 cizinců jich v loňském roce bylo již „pouhých“ 3 500 a azyl byl uznán asi třetině z nich. Ingrid Stojberg není ani proti myšlence umístit neúspěšné žadatele o azyl na některém z mnoha dánských opuštěných ostrovů.

„Jsem vždy připravena přemýšlet o dobrých nápadech jak zlepšit kontrolu odmítnutých žadatelů o azyl.“

Inger Stojberg vede úřad pro cizince a integraci od června 2015, kdy přicházelo do Evropy tisíce imigrantů denně. Od počátku své ministerské mise chtěla vymanit svou zemi z těch pro imigranty nejvelkorysejších, kde bylo Dánsko spolu s Německem a Švédskem. I díky ní už není. Jak se nejvelkorysejším Němcům a Švédům daří integrovat tisíce a tisíce nových spoluobčanů z jiných kultur je jistě jejich věc, smutná to záležitost, ale ona zcela správně a nehledě na ně bojuje za své Dánsko. Vláda již přijala 67 opatření zpřísňujících podmínky získání azylu pro migranty a hodlá v tom nadále pokračovat.

Imigraci velmi vstřícná politika Švédska je sice jejich multikulturní pohled na Svět, za mě tak moc falešný a krutý k původním obyvatelům i švédské a evropské historii, ale Dánové naproti tomu zvažují posílit hranice se svými švédskými sousedy z důvodu vysokého počtu islámských extremistů. Když v létě v roce 2015 vítala Angela Merkel v Německu statisíce uprchlíků z celého světa a Němce s plyšáky v rukou namotivovala dnes již „legendární“ větou, že to vše společně zvládnou, tak již tehdy nová dánská ministryně pro imigraci chtěla snížit pomoc utečencům na polovinu a vládou placenými inzeráty v novinách vycházejících v Turecku a jiných zemích odrazovala cizince, že se jim cesta do Dánska nevyplatí.

Pro ty z nich, kterým se tedy ta cesta z válek, sucha, hladomoru, chudoby, útlaku a kdo ví čeho všeho ještě přesto vyplatila, přichystala také nový test občanství, se kterým měli však problém i rodilí Dánové a tři pětiny migrantů nebyli schopni jej splnit. „Mělo by být těžké získat dánské občanství, protože je to něco speciálního“…“Proto je třeba si ho zasloužit“.

Dánsko začalo urychleně měnit legislativu tak, aby pro nově příchozí nebylo snadné čerpat sociální dávky. Dánské úřady mohou v rámci spoluúčasti na financování péče o migranty odebírat žadatelům o azyl cennosti a hotovost nad 34 000 Kč. Nově příchozí se musí! učit jazyk a podstoupit jazykové testy. Úřady posuzují zda je přistěhovalec vůbec schopen se uplatnit na trhu práce a zdá má čistý trestní rejstřík. Dánsko, které se od roku 1978 účastnilo přesidlovacího programu OSN na začátku roku dočasně pozastavilo příjem uprchlíků na základě kvót, které určil komisariát této organizace.

Když byl schválen již padesátý zpřísňující imigrační zákon, tak to paní ministryně Stojberg oslavila i s dortem s velkou padesátkou a dánskou vlajkou. Že má dánská paní ministryně asi i specifický smysl pro humor mi nenapadlo ani tak proto, že karikatura je pro ni prostě karikaturou, ať jde třeba klidně i o samotného Mohameda, ale například i pro své zaujetí a zájem navštívit neúspěšné žadatele o azyl čekajících v azylových centrech na deportaci.

Ono to vlastně nebylo až tak humorné. Když byla v listopadu v uprchlickém centru Sjalsmark tak ji z tohoto centra dramaticky pomohla uprchnout až ochranka s policií, když ji obklopili nespokojení muslimové a jedna muslimka se vrhla i pod kola ujíždějícího auta s dánskou ministryní. Video je nadávek a křiku v cizokrajném jazyku plné. Panebože ti ji hnali i na auto naskákali!

Lidskoprávní a neziskové organizace Dánsko samozřejmě kritizují a že prý….“Dánsko naopak potřebuje mnohem větší množství přistěhovalců“….(Amnesty International), ale tato prohlášení „těch hodných“ už nepřekvapí asi vůbec nikoho. Levicová politička Sofie Nielsen se dokonce ptá, není li to trapné, že se tak bohatá země jako je Dánsko chová tímto způsobem, zatímco Švédsko nebo Norsko své kvóty pro přijetí ještě zvyšují…….“Také to dává dalším zemím špatný příklad, aby jednali podobně“. „A pak se tento systém zhroutí“.

Už aby to bylo. Už aby se ten eurounijní, soudružský systém zhroutil a tomu pudu sebezáchovy podlehli i ostatní evropské země.

Neřekla bych, že je Dánsko multikulturní země………..dánská královna Margarethe II.

Zdroje: The Times: Danes „Iron Inger“ Stojberg denies migrants a slice of hygge…Týden: V Dánsku požádalo o azyl rekordně málo migrantů….Expres: Dánsko zastavilo přijímání uprchlíků, levice a neziskovky zuří….PL: Dánská ministryně pro migraci šla navštívit uprchlíky. Ti ji místo toho napadli. Utíkala jako o život…Eurozprávy: Dánsko je nekompromisní: Migranty bychom měli poslat na opuštěný ostrov, nebude to drahé…PL: V Dánsku přichystali pro imigranty nepříjemný zážitek…Expres: Dánsko chce investovat 300 milionů do snížení porodnosti v Africe…Prvnízprávy: Kapacity Dánska pro migranty jsou vyčerpány.

(Inger Støjbergová Foto: Mads Claus Rasmussen)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*