Usáma Bin Ládin byl agentem CIA a zemřel již v roce 2001

Usáma Bin Ládin byl agentem CIA a zemřel již v roce 2001

„Sledování hlavního proudu medií je něco, co bych neměl dělat. Můj otec mi dnes ráno zavolal a řek mi, že Usáma Bin Ládin byl zabit a americká armáda se zmocnila jeho mrtvého těla.
I když moje mysl odmítá přijímat odpad hlavního proudu médií, musel jsem sám sebe přinutit se a sledovat prohlášení loutky Obamy týkající se takzvaného „zabití Bin Ládina“. Nebudu zde reprodukovat celý text jeho falešné zprávy, ale jeden jeho výrok.:
„Mohu oznámit americkému lidu, že USA podnikly operaci, při které byl zabit Usáma Bin Ládin. Spravedlnost byla vykonána“

Chci vám dokázat, že Barack Hussein Obama lže a Usáma Bin Ládin je mrtvý již od roku 2001. Ale dříve, než budeme pokračovat, dovolte mi, abych vám představil skutečného Usámu a jeho napojení na CIA a Bushovu rodinu.“

brzezinski bin laden

Článek od Michaela C. Rupperta

„Existují přímé historické vazby mezi obchodními zájmy Usámy Bin Ládina a rodinou Bushových. Dne 15. září jsem obdržel následující zprávu od profesora Johna Metzgera z Michigan State University:
„Měli bychom se vrátit k historii BCCI, banku používala legendární palestinský terorista známý jako Abu Nidal. BCCI byla úzce spjata s americkou a pákistánskou inteligencí. Mezi její klienty patřily afghánští povstalci a bratr Usámy Bin Ládina, Salem. Salem Bin Ládin pod jménem houstonského investičního makléře Jamese R. Vany jako svého obchodního zástupce v Texasu investoval hned poté, co se otec George W.Bushe stal ředitelem CIA,  50.000 dolarů do prvního juniorského obchodu Arbusto Energie, zatímco Usáma Bin Ládin se brzy ukázal jako velice užitečný pro cíle CIA. Všechny podrobnosti o obchodech finančních vztazích mezi Bushem a Bin Ládinem se nacházejí v knize The Mafia, CIA and George Bush z roku 1992 od Petera Brewtona.“

 

Struktura mafiánských vazeb mezi Bushovými a Bin Ladinovými rodinami.

struktura bush bin laden

Kdo vlastně byl Usáma Bina Ládin?

Tim Osman se stal známější jako Usáma Bin Ládin. Jméno „Tim Osman“ mu dala CIA pro účel jeho cest po USA a amerických vojenských základen při hledání politické podpory a výzbroje.
Několik hodin po teroristických útocích na WTC a Pentagon došla Bushova administrativa k závěru, aniž by měla důkazy, že Usáma Bin Ládin a jeho organizace Al-Kaida jsou hlavními podezřelými. Ředitel CIA George Tenet prohlásil, že Bin Ládin má schopnost plánovat „více útoků s malým, nebo žádným varováním“.
Ministr zahraničí Colin Powell označil útoky za akt války a prezident Bush potvrdil ve večerním televizním projevu k národu, že „nebude dělat žádné rozdíly mezi teroristy, kteří spáchali tyto zločiny a těmi, kteří jim poskytují útočiště“.
Jinak slovy bývalého poradce pro národní bezpečnost Lawrence Eagleburgera „Myslím, když jsme byly takto napadeni, že jsme oprávněni ukázat naši hrozivou sílu v odplatě“.

Mezitím, co západní media neustále dokola papouškovala tato prohlášení, byly schváleny „represivní akce“ namířené proti civilním cílům na Středním východě. Slovy Williama Siffira z New York Times: “ Když už se nám podařilo rozmístit základny a tábory našich útočníků, musíme je rozdrtit – riziko vedlejších škod je nutné přijmout“.
Prohlášení BBC: „Al-Kaida nikdy neexistovala… Ta byla vynalezena CIA“….
Takto se dnes vyrábějí „pravdivé informace“

bin ladin cia

A teď ten důkaz o smrti Bin Ládina v roce 2001


2. listopadu 2007 v interview s Davidem Frostem a Bénazir Bhuttovou tato prohlásila, že Usáma Bin Ládin je mrtev. Video zde:

https://www.youtube.com/watch?v=JLU4_Ycq_xk

Méně než dva měsíce po tomto rozhovoru, 27. prosince 2007 byla zavražděna výbušninou odpálenou v blízkosti jejího vozidla.

Politický analytik a filosof David Ray Griffin, bývalý emeritní profesor kalifornské Claremont School of Theology jde ve své knize „Usáma Bin Ládin: Dead Or Alive do mnohem větších detailů a jeho smrt naznačuje, že byla západem zakrývána.
Kniha tvrdí, že Bin Ládin zemřel na selhání ledvin 13. prosince 2001, když žil v pohoří Tora Bora v Afghanistánu poblíž hranic s Vazíristánem. Jeho pohřeb se konal během 24 hodin v souladu s muslimskými náboženskými pravidly a v neoznačeném hrobu, jak je zvykem Wahhabistů.
Autor také tvrdí, že mnoho Bin Ládinových záznamových materiálů, které od tohoto data vznikly, byly podvrženy západem, aby svět věřil, že je Bin Ládin naživu. A účel? Západ potřeboval přiživovat podporu válce proti teroru v Iráku a Afghanistánu.
:
Abychom porozumněli Griffinově práci, musíme mít na paměti reakce západu na 9/11, kdy měsíc po této události USA a Británie zahájila masivní odvetné letecké údery v oblasti Tora Bora, kde Bin Ládin žil jako host Afghánistánu. Tato vojenská ofenziva ignorovala skutečnost, že Bin Ládin učinil prostřednictvím arabského tisku, že v případě 9/11 nehrál žádnou roli. Ve svém čtvrtém prohlášení, dne 28. září, tedy dva týdny po zvěrstvu spáchaném na WTC důrazně prohlásil:
„Už jsem řekl, že nejsem zapojen. Jako muslim se snažím, aby se zabránilo lži. Neměl jsem o tomto žádné informace, považuji zabíjení nevinných žen, dětí a dalších lidí za protizákonné.“
Během několika hodin od počátku bombardování ze strany USA a Británie v Tora Bora natočil Bin Ládin vůbec své první vystoupení. Oblečený v uniformě armády a s islámskou pokrývkou hlavy, puškou opřenou za sebou ve svém horském úkrytu. Vypadal bledý a vyzáblý. Nazval George Bushe jako „velitele nevěřících“ a vylil své opovržení na USA. Znovu odmítl odpovědnost za 9/11.

 

Dva muži, dvě identity, jedna ikona. Vlevo pravý Bin Ladin, vpravo jeho „nástupce“.

tim osman ladin

Dne 3. listopadu 2001 se objevil druhý videozáznam, na němž se opět nezdravý Bin Ládin rozohnil na Spojené státy. Vyzval skutečné muslimy, aby tyto útoky oslavili. Ale odmítal opět uznat, že byl do tohoto zvěrstva zapojen.
A pak bylo ticho až do 13. prosince 2001 a to bylo podle Griffina datum jeho úmrtí. To byl také den, kdy vláda USA vynesla na světlo světa nové video šéfa teroristické organizace. Na tomto záznamu Bin Ládin v rozporu se všemi jeho předchozími popíráními účasti se najednou k ní přiznává.

Záznam byl údajně nalezen americkými vojáky v soukromém domě v Jalalabad v Afghánistánu poté, co protitalibanské síly vzaly město útokem Štítek na kazetě tvrdil, že k záznamu došlo 9. listopadu 2001. Zajímavé na tom je, že na nahrávce je najednou z nemocného a vyhublého muže s šedým plnovousem a bledou kůží najednou muž s kůží tmavou, jinak tvarovaným nosem, černým plnovousem a se štíhlými jakoby uměleckými prsty. Vypadal v mimořádně dobrém zdravotním stavu. Podivné také je, že Bin Ládin se podepisovat pravou rukou, ačkoliv je levák.
Dalším podezřelým faktem zůstává záznam tohoto údajného „Bin Ládina, na kterém hlásá, že 9/11 zemřelo daleko víc lidí, než čekal. Pokračuje: „Vzhledem k mé zkušenosti v této oblasti jsem si myslel, že explozí plynu (?) změkne struktura železa budovy a a zkolabují patra až nad místo nárazu. To je to, v co jsme doufali.“ (!) (Ve skutečnosti se WTC zcela zřítilo, je možné, že byl tento záznam pořízen ještě před 9/11?)
Griffin kategoricky odmítá, že by tato slova kdy pronesl pravý Bin Ládin. Ten pravý měl inženýrský titul v oblasti pozemního stavitelství na Středním východě (ještě než se dal na dráhu teroristy) a rozhodně by o oceli nemluvil jako o železu. Také musel vědět, že ocel a železo nezačne tát, dokud nedosáhne teploty 2800°C, a toho dosaženo být ani nemohlo.
A Griffin jde ještě dál. Důvodem k podezření, že všechny novinové sloupky v roce 2001 i nahrávky s Bin Ládinem jsou výmysly, protože se často objevují v době, kdy posílily Bushův prezidentský úřad a jeho britského spojence ve válce proti terorismu Tony Blaira. V této době se oba muži snažili získat mezinárodní podporu veřejnosti a to zejména v islámském světě a v kampani proti terorismu.

Pokud jde o to ,co se stalo s Bin Ládinem, náznaky ledvinového selhání, nebo jeho úmrtí se poprvé objevily 19. ledna, tedy 4 měsíce po pádu WTC. Tehdy ve zprávách CNN prohlásil pakistánský prezident Parvíz Mušaraf: „myslím, tedy upřímně řečeno, je mrtvý, selhaly mu ledviny. Na fotografiích je vidět, že byl hodně slabý“.
Bin Ládin tedy trpěl infekcí močových cest spojené s onemocněním ledvin. V červenci 2001 byl hospitalizován v nemocnici v Dubaji, tedy dva měsíce před 9/11. Současně si zažádal o převoz dializačního přístroje do Afghánistánu. Zde ovšem, v zasněžených horách bez týmu kvalifikovaných zdravotníků a za špatných hygienických podmínek bylo prakticky nemožné ho udržet naživu.

 

Fotografie upravená v Photoshopu.

bin ladin photoshop

26. prosince 2001 se objevila v egyptském deníku Al-Wafd kratičká a nenápadná zpráva, že Usáma Bin Ládin byl pohřben 13. prosince…….
Ve zprávě se doslova píše:
„Utrpěl vážné komplikace a zemřel přirozenou smrtí, klidný. Byl pohřben v Tora Bora, pohřbu se zúčastnilo 30 příslušníku Al-Kaidy, jeho rodinní příslušníci a přátelé z Talibanu. Podle Wahhabi tradice nebylo na hrobě ponecháno žádné označení..“

Bylo to o vánocích a ve Washingtonu a v Londýně o této zprávě stěží dostali zmínku. Od jeho úmrtí se nahrávky s Bin Ládinem objevovaly se železnou pravidelností a stály za miliardami dolarů vynaložených na spoustu krve, která byla prolévána za jeho „dopadení“…

 

Zdroj: humansarefree

Jarka Škrabálková

 

 
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Obchodníci se smrtí

Obchodníci se smrtí

Ačkoli můžeme být fanoušky vědecko-fantastických diskuzí a pořadů, které přetřásají, jak již v blízké budoucnosti…

2 Komentáře “Usáma Bin Ládin byl agentem CIA a zemřel již v roce 2001

  • „Také musel vědět, že ocel a železo nezačne tát, dokud nedosáhne teploty 2800°C“
    excelentní hovadina

  • Američánům a CIA nelze už nic věřit. Vypouštějí záměrně dezinformace nebot někdy se dostane nechtěně pravda do tisku, čím se jí snaží ukrýt, či jinak s ní manipulovat. To samé platí u Apolla11 v roce1969 a ostatních misých na měsíc. Doted‘ se o nich nemluvý a veškerá informace jsou tajné, nebo se ztratily. Dle mne tam Američané nikdy nebyli, nebot za posledních 40let se tam nedostali. Nemohli zřejmě překousnout, že SSSR byl tenkrát o krok dříve před nimi s letem Jurije Gagarina do vesmíru!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*