USA zahájily rozmisťování svých vojsk na Ukrajině, ruští hackeři získali seznam vojenských instruktorů, mezi nimi jsou i dva Slováci. České odvody se urychlí! Džeržinského ohlašovací zákon o trvalém pobytu bude platit i v ČR!

USA zahájily rozmisťování svých vojsk na Ukrajině, ruští hackeři získali seznam vojenských instruktorů, mezi nimi jsou i dva Slováci. České odvody se urychlí! Džeržinského ohlašovací zákon o trvalém pobytu bude platit i v ČR!

Spojené státy zahájily přípravnou fázi na rozpoutání válečného střetu s Ruskou federací. Před dvěma dny začaly americké transportní letouny přivážet na letiště ve Lvově americké vojáky ze 101. výsadkové divize na Ukrajinu, navzdory tvrzení českých a obecně západních médií, že do země přijedou pouze instruktoři. Video pořízené skrytou kamerou zachytilo deployment výsadkové jednotky americké armády, podle ruské televize byli identifikování jako příslušníci elitní 101. výsadkové divize americké armády. Jejich úkol není jasný, nicméně podle ruských médií bude jejich úkolem na Donbasu pozemní činnost a podobné úkoly, které plnili v Iráku v bojích o Basru, tedy pozemní zaměřování objektů pomocí laseru pro navádění řízených střel.

americke vojenske letadlo na ukrajine

Rusko de facto odhalilo, že vyslání poradců a instruktorů na Ukrajinu, kteří mají pomoci vycvičit ukrajinskou armádu, je jenom zastírací manévr, který má zakrýt vojenské pohyby letadel a materiálu z Evropy na Ukrajinu. Ruští hackeři získali seznamy poradců a instruktorů, kteří mají přijet na Ukrajinu, aby cvičili vojáky UA. Na něm jsou i dva Slováci, Ivan Bela a Martin Joskak. Seznam (viz. níže) je velmi skromný (58 jmen), vezmeme-li v úvahu, že Ukrajina má hned po Rusku největší armádu v Evropě, tak seznam sotva šedesáti instruktorů to asi nevytrhne. O to více je jasné, že jde jen o zastírací manévr, který má odvést pozornost médií od přípravné fáze na otevření jižní fronty pro vpád do Ruska pod nějakou záminkou. Úplně stejné divadlo teď probíhá v Pobaltí, kde Američané chystají zázemí pro vytvoření severního frontu.

[VIDEO] Američané vyslali na Ukrajinu jednotku 101. výsadkové divize, příprava na válku s Ruskem začala

Už koncem března přinesla italská média informaci, že z amerických základen v Evropě je odváženo 50 obrněných bojových vozů Bradley vlakem na Ukrajinu, a to na příkaz prezidenta Obamy [1]. Jen těžko lze předpokládat, že to mají být „služební auta“ pro ty instruktory. Rakousko silně protestovalo kvůli průjezdu vlaku a vzápětí informovalo ruskou ambasádu ve Vídni, že s transportem nevydalo souhlas. Rakousko má totiž s Ruskem dohodu o neutralitě, která podmiňuje, že Rakousko nedovolí využít své území pro přesuny cizích vojsk. Podobně se americká armáda chová k české vládě. I přes české území se přesouvají americké zbraně sem a tam a generální štáb ví sotva o polovině těchto přesunů.

V této souvislosti je zajímavá informace [2] o chystaném zákoně v ČR na ustavení povinnosti mít trvalé bydliště. Dosud totiž ze zákona tato povinnost pro občany ČR nevyplývá z podstaty samé, totiž trvalé bydliště bylo potřeba, jen když jste od státu něco fakticky potřebovali. Nový zákon o evidenci obyvatel by měl ovšem toto změnit a uzákonit. Možná vás to překvapí, ale povinnost mít trvalé bydliště pochází z roku 1923 ze Sovětského svazu, kde se tomu říkalo „Ohlašovací povinnost“. Ta zahrnovala kromě povinnosti hlásit adresu zaměstnání i povinnost hlásit trvalé bydliště, přechodné bydliště a dokonce i táborový pobyt nebo pobyt na dovolené. Nový předpis v ČR tento Džeržinského zákon doslova kopíruje. A ptáte se proč?

Důvodem je chystaná novela branného zákona. Úřady mají strach, že by se povolanci mohli odvodům vyhýbat velmi vykutáleným způsobem, totiž nahlášením trvalého pobytu na obecní nebo městský úřad. Povolanci by byli potom nedohledatelní. Oficiálně je to prý kvůli exekutorům, ale to je nesmysl, každý ví moc dobře, jak exekutoři pracují a dlužníka vypátrají nejčastěji přes příbuzné, nejspolehlivější udavače, stačí pohrozit a exekutor se dozví i adresu hrobu prababičky dlužníka. Snaha získat dostatečně velkou invazní armádu pro válku s Ruskem nabírá tak podstatné obrátky.

[FOTO] Novináři zachytili transport americké techniky v rakouském Linzi na cestě na Ukrajinu
[FOTO] Novináři zachytili transport americké techniky v rakouském Linzi na cestě na Ukrajinu

Od našich čtenářů z ČR a ze Slovenska dostáváme informace o silničních i železničních transportech americké a německé obrněné techniky, která je přesouvána přes Slovensko dál na východ, tedy na Ukrajinu. Nás především zajímají počty a typy techniky, i když chápeme, že většina ze čtenářů nejsou vojenští odborníci. Transporty navíc probíhají hlavně v noci na otevřených železničních koridorech, takže je to těžké získávat nějaké fotografie. Pokud se vám to povede, zašlete nám je do redakce.

Současná politická garnitura v ČR směřuje naší zemí do válečného konfliktu. V této chvíli jedná ministr financí Babiš v USA s americkými představiteli o připravenosti země pro případný konflikt v Evropě a pochopitelně je v hlavním zájmu otázka, kolik mužů bude Česko schopné dodat. Tady je třeba zdůraznit, že chystaná novela branného zákona bude zapotřebí dříve než až od ledna 2017. Vzhledem k eskalaci situace na Ukrajině a aktivaci ruských raketových vojsk a neustálým provokacím ohledně nových a nových cvičení NATO na bezprostřední hranici s Ruskou federací, se dá předpokládat, že USA se budou snažit zinscenovat incident, který by zavdal NATO důvod rozpoutat válečnou operaci na území Ukrajiny ve směru na východ.

Ukrajinský předseda vlády Jaceňuk před 2 dny de facto pohřbil Minský protokol, když zřejmě na příkaz Johna Kerryho, po nočním telefonickém rozhovoru, dal rozkaz ukrajinské armádě, aby zahájila mohutnou dělostřeleckou palbu na Doněck. Porošenko doslova zuřil. V Berlíně totiž paradoxně v té chvíli probíhalo jednání Západu, Ruska a Ukrajiny (zastoupené právě Porošenkovo tajemníkem) o dalším stahování těžkých zbraní z Donbasu. Je tak evidentní, že Jaceňuk je plně pod kontrolou americké administrativy, která chce válku s Ruskem za každou cenu a Jaceňuk má za úkol útočit na Donbas a paneláky s civilisty, aby to vyprovokovalo Rusko k invazi na Ukrajinu. Ukrajinská vláda a prezident jsou tak v rozkolu. Junta není jednotná.

Je neuvěřitelné, že naše země, která zažila Lidice a Ležáky, se politicky a brzy už i vojensky má účastnit genocidy na Donbasu. Že má podporovat kyjevskou juntu, která mává prapory s podobiznou Stěpana Bandery, toho Bandery, který terorizoval Československo po II. sv. válce. Nezbývá tak nic jiného, než nahlásit českým úřadům trvalý pobyt v KLDR nebo v Íránu, kam vás nikdo kvůli odvodu na vojnu hledat nepojede, anebo ti statečnější z vás se mohou vzdát státního občanství ČR a přijmout občanství v jiné zemi, na výběr jich je docela dost. Není-li vláda už vládou, která by si zasloužila respekt, musí občan vzít svůj život do svých rukou a musí umět říct ne. Protože ne je to slovo, které mnozí z nás ve vztahu ke státu se bojí vyslovit. Svoboda něco stojí, není zadarmo. Je vystavěna na odvaze dělat a říkat, co je správné a bojovat za vlast proti nepřátelům, i kdyby to byl vnitřní nepřítel, a že jich tato země má od listopadu 89 opravdu požehnaně, kolaborantů a pokrytců, kterým se hrne z úst demokracie, ale z rukou jim stéká cizí krev a špína od peněz, které si nakradli. Ne válce s Ruskem! Ne policejnímu státu a dozoru nad tím, kdo kde bydlí přes prázdniny nebo trvale. Do toho státu nic není! Za toto jsme v listopadu 1989 klíči necinkali. Mír národu, Evropě, světu a zejména našim dětem!

Pževzato z http://aeronet.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “USA zahájily rozmisťování svých vojsk na Ukrajině, ruští hackeři získali seznam vojenských instruktorů, mezi nimi jsou i dva Slováci. České odvody se urychlí! Džeržinského ohlašovací zákon o trvalém pobytu bude platit i v ČR!

  • Ten článek je pěkná blbost!
    Na Ukrajinu zcela veřejně přiletěly US jednotky které budou cvičit UKR jednotky. Žádné tajemství a konspirace. Že URK jednotky potřebují nějaký profesionální výcvik je zcela zřejmé, podle toho jak mnohokrát dostaly na prdel od „dělníků a rolníků“ Donbasu 🙂
    Ten dokument od CyberBerkutu nená s těmito jednotkami NIC společného. Nejsou to žádní instruktoři a poradci, ale pozorovatelé jedoucích na kontrolní misi v rámci Vídeňského dokumentu o posílení vzájemné důvěry a bezpečnosti mezi členskými státy. Jejich úkolem je sledovat a zhodnotit situaci v zemi s cílem navrhnout řešení pro mírové urovnání situace.
    Trasportéry Bradley vyfocené v rakouském Linzi nejely na Ukrajinu, ale na cvičení do Rumunska. Rakousko neprotestovalo neboť přes jeho území oficielně jezdí tisíce takových vojenských konvojů ročně. To prohlásil rakouský ministr obrany Klub.
    Musím se fakt smát jak Aeronet, odkud je článek převzat, bezoštyšně lže a překrucuje skutečnosti 🙂

  • Od včera nefunguje stránka iné správy.sk! Nevie niekto čo sa deje?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*