USA Today: Geoinženýrství by mohlo vést k zániku života na planetě

USA Today: Geoinženýrství by mohlo vést k zániku života na planetě

Americký deník USA Today přiznal, že geoinženýrství (chemtrails) by mohlo vést k zániku veškerého lidského, zvířecího a rostlinného života na planetě.   

V úžasném doznání, že chemtrails je skutečný, deník tvrdí, že navzdory nebezpečí, které geoinženýrství pro svět představuje, kdyby se tato praxe sprejování nebe náhle ukončila, mohlo by to být pro lidstvo stejně „zničující“.

USA Today napsal: Náhlé ukončení sprejování by mělo „ničivý“ globální dopad na zvířata a rostliny, což by dokonce mohlo vést k zániku, podle první studie o možných biologických dopadech těchto intervencí v oblasti klimatu.„Rychlé oteplování po ukončení geoinženýrství by představovalo obrovskou hrozbu pro přírodní prostředí a biodiverzitu,“ uvedl studijní spoluautor Alan Robock z Rutgers University. „Pokud by se geoinženýrství někdy náhle zastavilo, bylo by to zničující, takže byste se museli ujistit, že by mohlo být zastaveno postupně a je snadné myslet o scénářích, které by tomu zabránily.“

Rychlé oteplování nutí zvířata k pohybu. Ale i kdyby se mohly dostatečně rychle přesunout, možná by nebyly schopny najít místa s dostatečným množstvím potravy k přežití.

„Rostliny se samozřejmě nemohou vůbec přesunovat. Některá zvířata se mohou pohybovat a některá nemohou,“ řekl Robock.

Pokud by bylo strategické geoinženýrství ve stratosféře nasazeno, ale neudržováno, jeho dopady na druhy a komunity by mohly být mnohem horší, než jeho odvrácené škody.

Zatímco zvířata se mohla přizpůsobit ochlazujícím účinkům sprejování, pokud by se zastavilo, oteplování by se zvýšilo rychleji, než by zvířata dokázala držet krok.

Vědci ve studii používali počítačové modely k simulaci toho, co by se stalo, kdyby geoinženýrství vedlo k ochlazení klimatu, pak co by se stalo, kdyby se geoinženýrství náhle zastavilo.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “USA Today: Geoinženýrství by mohlo vést k zániku života na planetě

  • · Edit

    Chemtrails slouzi jako HARP a jine veci ke zlepseni komunikace pro vojenske ucely. To zduvodneni v clanku je absurdni, ze by zastaveni praskovani ovzdusi ohrozilo prirodu vic jak pokracovani! Ze Chemtrails existuji a zamoruji planetu prokazala studie ETH Zürich, ktera uvedla vysledky mereni a slozeni atmosfery. Ma to hruzne dusledky: Hynuti hmyzu, ptaku, nemaji dost potravy, otrava rostlin jedy, ktere roztrikuji. Spolu s glyfosaty jak Round up otravuji potraviny, ktere lide a zvirata konzumuji. Proto je tolik rakoviny.
    Nikdo se nepta, jak je to vubec mozne, ze staty a vlady neprotestuji? Protoze jsou lokaji USA, nikdo se neodvazi vznest protesty, kritiku. Hegemon si dela co chce a komu se to nelibi, toho prevalcuje. Ceka nas hrozna budoucnost, jestlize se lidstvo nevzchopi proti zlu! V tomto videu je shrnuto vse, co se dnes deje!
    https://vimeo.com/133222511

  • Co to na nás hrajou, šmejdi? Nakonec to bude tak, že jim máme být vděční, banda prolhaná. Ať s tim okamžitě skončí, nějaký výkyv bude, protože klima i atmosféru už zkurvili víc než dost, ale příroda se srovná. Jak nám teď vysvětlí, že nám celý roky lhali, že žádné geoinženýrské aktivity nerealizují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*