USA připravují islámskou armádu v Kosovu k dobytí Evropy

USA připravují islámskou armádu v Kosovu k dobytí Evropy

Spojené státy připravují rezervní formaci na území své kosovské enklávy. Ale k zajištění strategického města, jižní srbská provincie může být oddělena. Vzhledem k absolutní apatii orgánů Republiky srbské, tento plán se blíží k realizaci.

Cíl Američanů je jasný: v případě nespokojenosti Berlína a vytlačení amerických základen z Německa, Washington bude mít půdu v Kosovu. Není žádným tajemstvím, že kriminální a teroristický chaos trápí Kosovo pod záštitou Spojených států.

Jelena Guskova, senátorka a členka Akademie věd Srbska (Bosna a Hercegovina), vyznamenána mnoha ruskými a srbskými státními vyznamenáními, komentovala toto téma se serverem Pravda.ru.

Bývalý velitel francouzské cizinecké legie v Kosovu, generál Jacques Ogar nedávno potvrdil, že obdržel data získaná z důvěrných amerických zdrojů, že existuje nejméně 5 výcvikových táborů Islámského státu v Kosovu, které připravují sebevražedné atentátníky a armádu islamistů k dobytí Evropy.

Poté, co nebyl nalezen žádný důkaz o tom, že by byl Miloševič vinen, haagský tribunál jej omilostnil. Co si o tom myslíte?

Slobodan Miloševič je velmi významná historická osoba v novodobé historii Srbska a celé Jugoslávie. Na začátku roku 1990 byl považován za posledního komunistu v Evropě, který musel být zničen. Jeho vlastní země, takzvaná nová vláda po barevné revoluci z roku 2000, jej poslala do Haagu.

Nicméně, on byl vůdce, který bránil svou zemi a pravdu, bojoval v Tribunálu proti velkému množství lží, který se snažil dokázat, že pouze Srbové byli vinni ve všech událostech roku 1990, zatímco byli obviněni z kolektivních zločinů.

Žádný lídr muslimských území Jugoslávie nebyl odsouzen, jen Srbové. Postava Miloševiče byla velmi důležitá, ale nepodařilo se najít jakýkoli důkaz.

Jeho bratr Borislav Milošević uvedl, že tajně vzali nějaké vzorky potravin a vody, ve kterých byl přidán jed. Bylo pro něj obtížné dýchat, tudíž bylo něco infiltrováno i ve vzduchu.

Pak přestal jíst, ale bylo již pozdě. Jeho smrt je záhadou, ale Tribunál přiznal, že Miloševič nebyl zodpovědný za zločiny v Bosně a Hercegovině.

Plukovník Jacques Ogar,který byl velitelem cizinecké legie na území Jugoslávie v rámci skupiny OSN, přiznává, že bylo nařízeno, aby stáli na straně Kosovanů proti Srbům. Západní vojáci otevřeně podporovali separatisty a podíleli se na represivních akcích proti Srbům. Máte tyto informace?

Jistě. Jsem vedoucí Centra pro studium soudobé balkánské krize v Ruské akademii věd. Naším hlavním úkolem je shromažďovat dokumenty a zveřejnit je. Vyskytuje se tam čím dál více dokumentů o událostech z roku 1990, které vše potvrzují.

Je naprosto jasné, že mezinárodní organizace vše zkreslovaly. Albánci se přiblížili svému snu- vytvořit velkou zemi pro pouze albánské obyvatelstvo. USA učinily mnoho, aby podpořily toto hnutí. Kosovo je celé projektem Spojených států.

A oni by měli nezávislost již dávno, kdyby to bylo pro Rusko. Rusko řeklo ne, jejich plánům v roce 2007. To jim vše narušilo a teď nemají na Rusko vliv, ale snaží se řídit srbské orgány. Ale myslím, že tento proces nebyl dokončen a je tu šance pro návrat Kosova Srbsku.

Jak se říká, existuje 8 tréninkových táborů Islámského státu na území Kosova. Uvádí se, že je v regionu celý vlak sebevražedných atentátníků, kteří mají v plánu vytvořit celou armádu a provádět útoky v západní Evropě, aby si ji podmanili. Jak se můžete k tomu vyjádřit?      

Když byl obrovský příliv migrantů, kteří šli přes Balkán do Evropy, byli tam hlavně mladí muži a téměř žádné páry. Byli dobře oblečení, šli po třech, měli dostatek prostředků k životu, žili v důstojných hotelech. Je zřejmé, že jsou mezi nimi takoví, kteří měli zůstat na Balkáně a organizovat realizaci cílů svých vůdců.

Vzhledem k tomu, že mají srbští činitelé problémy se vstupem do EU, tak uplatňují všechny podmínky. A bylo jim řečeno, nejen pustit všechny uprchlíky, ale také pro ně budovat tábory. Mnozí zůstali na jihu, kde je většina muslimské populace. Velké množství šlo do Kosova a Metohija.

A v regionu je nekontrolovaná základna NATO Bondsteel, kde jsou rozmístěny obrovské prostředky. Toto území není nikým řízeno. A když dojde k otázkám amerických vojenských táborů v Evropě, nikdo nehovoří o Kosovu.

V kosovských táborech, kde jsou školeni teroristé, je naprostá volnost. Je to velmi nebezpečné pro celou Evropu a Balkán v první řadě. Američané chtějí donutit Srbsko, aby se podrobilo a uznalo nezávislost Kosova a Metohija. V Bosně a Hercegovině, Srbsku, Srbové, kteří zde bydlí, brzdí tyto plány.

Existují důkazy o tom, že v polovině roku 1990, USA měly za cíl jít na Balkán v okamžiku ukončení platnosti dohody s Německem v případě, že by měly odejít. USA potřebují území v Bosně a Hercegovině, v Kosovu, Metohiji, Černé hoře, Srbsku a Makedonii. Republika srbská brání provedení tohoto plánu.

USA potřebují zničit republiku a učinit celou Bosnu a Hercegovinu unitárním státem. Nepodařilo se jim provést barevnou revoluci v Republice srbské, zatímco teroristické činy, které mohou být podpořeny muslimy v jiných územích, mohou být pro ně plodné.

Tyto plány mohou přijít v nejbližší době, a to je hrozbou pro celé Srbsko. Protože existuje záměr oddělit jižní oblasti Srbska, kde žije mnoho Albánců a muslimů. Dnes si srbští činitelé nedělají starosti s uprchlíky, stejně jako s potenciálními teroristickými útoky. Ale měli by jím věnovat zvláštní pozornost.

Rozhovor provedl Alexandr Artamonov.

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*