USA přes Izrael prodává jaderné zbraně do celého světa

USA přes Izrael prodává jaderné zbraně do celého světa

Houstonská policie v roce 2008 zastavila agenta CIA Rolanda Carnabyho, během něčeho, co připomínalo povinné zastavení dopravy. Za pár sekund byl Carnaby mrtev. Zadržení agenta CIA je protizákonné za jakýchkoliv okolností. Kdekoliv a kdykoliv můžou mít u sebe jakoukoliv zbraň a s jistotou mohou požadovat pomoc jakéhokoliv úředníka vynucujícího právo.

Proč by potom tento incident byl součástí přísně tajné zprávy ruské rozvědky? Mohlo by to snad být tak, že Carnaby, který se zpovídal přímo bývalému prezidentovi a řediteli CIA, Georgovi H. W.Bushovi, byl zavražděný proto, aby se umlčela jeho účast na krádeži a prodeji amerických jaderných hlavic?

Carnaby držel mnoho dokumentů naznačujících krádež a přesun stovek jaderných hlavic ze zařízení Pantex blízko města Amarillo v Texasu. Zbraně, které tam zaslali na demontáž, byly přeloženy do Izraele a když byly opravené a jejich jádra znovu zpracovaná, tak je odtamtud prodali do celého světa, anebo uložili na izraelské ambasády a konzuláty po celém světě.

Ruská zpráva naznačuje dost odlišný pohled na posledních 30 let „pohled“, který do sebe „perfektně zapadá“.

Dimona mimo provoz

Zpráva nejen potvrzuje, že Izrael vyvinul jaderný arzenál, ale naznačuje program pro výmluvy a pirátství potřebné na to, aby Izrael zůstal jadernou velmocí po kritické „události“ v jejich jaderném zařízení Dimona, ke které došlo v roce 1988.

„ Dimona je standardní 75-megawattový terminální reaktor s otevřenou střechou, takový, který se používá ve Francii pro jejich program na výrobu plutoniových zbraní.

Kvůli tomu, že Izraelci Dimonu nadměrně používali jako rychlý reprodukující reaktor, koncem 80tych let za vlády Bushe prvního na ní došlo k „výbuchu páry“, tj. záblesku kvůli narušené neutronové rovnováhy. Toto ukončilo její činnost na mnoho let, dokud se neprovedly opravy. Teď funguje jen na velmi nízkých úrovních energie kvůli poškození absorpce neutronů na ochranném pouzdře. V současnosti se používá hlavně na výrobu izotopů. Toto Izraelce donutilo uchýlit se k vykradeným jaderným zásobám z USA, aby jejich jaderný program mohl pokračovat.

Přísně tajná ruská zpráva, která byla zveřejněna, podle expertů demonstruje americké pokrytectví vůči nedávným událostem na Ukrajině a je jako litanie z hororových příběhů. Dokud je to jen „první varování“ ze strany ruské rozvědky, měly by se američtí úředníci bát toho, co může přijít.

Pozadí

Před 48 hodinami zveřejnil vysloužilý šéf programu ruské kontrarozvědky pro Střední východ přísně tajnou informaci, která byla napsaná tak, aby uvedla Spojené státy do rozpaků a demonstrovala jejich otroctví vůči Izraeli a jejich spoluúčast v různých případech šíření jaderných zbraní.

Zpráva obsahující „šokující“ špionážní informace, které jsou podpořené dalším množstvím dokumentů, včetně tajných plánů jaderných zbraní, ukázala, že Rusko bylo schopné udržet si vysokou úroveň schopnosti průniku nejen do amerických laboratoří na výrobu jaderných zbraní, ale také do bezpečnostních agentur.

První kolo 9/11

Zpráva, starostlivě sestavená pro maximální šokový efekt, začíná jedenáctým zářím – milníkem naši doby.

„Typ jaderných zařízení použitých 11. Září byly modifikované verze jaderných dělostřeleckých granátů W-54, které byly tajně poskytnuté Izraelcům mezi lety 1988 a 1998 z nadbytečných amerických jaderných zásob, byly nelegálně vyvezeny během Bushové a Clintonové éry. Chemická analýza vykonaná DOE Sandi, spadající pod ministerstvo energetiky, dokázala identifikovat chemickou/radiační stopu, anebo otisk bojových hlavic, založených na vzorcích odebraných po pádě na Groun Zero z 11. Září.“


Podle zprávy bylo 11. Září izraelskou operací, která ulehčila vydírání Bushe staršího a Bushe mladšího, pod hrozbou „vyhazovu“ za jejich osobní finanční zapojení do prodeje 380 primárně jaderných dělostřeleckých nábojů W-54, prodaných prostřednictvím Izraele a distribuovaných do mnoha zemí.

Ruská zpráva dále naznačuje, že partneři NATO, konkrétně Británie a Francie, byly zapojené do každého kroku na této cestě. 11. září bylo krytím pro ukradené zlato, investiční podvod a rabování americké ekonomiky. Ve válkách pro zisk Bushovi chlapci inkasovali sami pro sebe.

„Jak“ 11. září

Na vysvětlení záhadných efektů, které lidé viděli na Ground Zero 11. září bylo vyslovených mnoho teorií. V článku na webu PressTV byly uvedené odkazy rozsáhlého maskování epidemie rakoviny, související s vystavením radiace po 11. září.

Ruskoé nejen že potvrdilo zjištění PressTV, ale ukazuje i důkazy použití jaderných zbraní, důkazy z potlačené zprávy, založené na zjištěních Department of Energy’s Sandia Laboratories.

„ Jen 2 kilotuny zařízení stačilo ke shození budov 2-kilotunové zařízení vyprodukuje ohnivou kouli o průměru přibližně 46 až 61 metrů a s teplotou nad 4000 stupňů celsia. To je dost na roztavení nosníků ve tvaru „I“, nacházejících se ve středním jádru budovy a jejich zhroucení. Světelný záblesk by trval méně než sekundu a byl by primárně v ultrafialovém světelném pásmu. Přetlak by byl jen na úrovni maximálně 4,1 baru a byl by usměrněný směrem vzhůru s výbuchem. Spád by byl minimální a nacházel by se jen v dosahu Ground Zero. Radiace by klesla na přijatelnou úroveň v průběhu 72 hodin po výbuchu. Většina spádu se zachytila v cementovém prachu, co způsobilo všechny nedávné případy úmrtí na rakovinu, které teď vidíme v New Yorku.“

Zpráva pokračuje detaily, které zavírají dveře spekulacím o 11. Září, čímž končí konspirační teorie a konkrétně s tou největší z nich – pseudovědeckou pohádkou, široce odmítanou Komisí pro 11. Září, kterou povolili, když se Amerika ponořila do islamofobního šílenství.

„Roztavená ocel a oxid železitý , neboli „nanotermit“, je vedlejší produkt velmi vysokého gama záření/toku neutronů, indukovaných do středního ocelového jádra. Radiace rozpouští ocel na oxid železitý, čímž pohlcuje uhlík a křemík v oceli.“

Toto vysvětluje chybějící ocelové sloupce a velmi důležitou hádanku „vypařené“ 20 tunové anténní věže na vrchu severní věže. Radiační výbuch nesměřovaný nahoru, ji doslova vypařil. Video evidence potvrzuje, že je to pravda.

Celkový soubor dat z laboratoře Sandia o událostech z 11. Září má přes 72 MB. P.S. Snowden neměl bezpečnostní prověrku typu Q, tudíž to ani nemohl vědět.

Rozsah Boshovo/Cheneyho/Izraelské operace šíření jaderných zbraní je podle zprávy mimo čekoholiv, co bychom si dokázali představit. Rusko obviňuje, přitom nejmenuje jen viceprezidenta Dicka Cheneyho a bývalého náčelníka štábu Bílého domu Rama Emanuela, ale Toma Countrymana, který podle ruských zdrojů dostával za úkol skutečně řídit program, který šíří jaderné zbraně do Brazílie, Severní a Jižní Koreje, Saudské Arábie a mnoho dalších zemí.

„ Nelegální distribuce amerického jaderného materiálu cizím spojencům se neomezila na Izrael. Do tohoto podvodu byli zataženi skutečně všichni spojenci NATO. Dick Cheney byl v tomto případě ten zlý. Busch mladší/Cheney obchodovali s jadernými výbušnými zařízeními s cizími zeměmi jako s dlužnými úpisy, s cílem získat, co chtěli. Tom Countryman. Dobře známý izraelský operativec, je teď kuriózně zodpovědný za čistý národní produkt na ministerstvu zahraničí pod Obamou. Dosadil jej tam Ram Emanuel.“

Znovuaktivování „mrtvých jaderných zbraní“

Izrael použil jen jaderné zbraně, které byly vadné, byli znovu uvedené do provozu.Ruská zpráva naznačuje základ pro výběr bojových hlavic W-54 a přílišné detaily o tom, jak byly zbraně vytvořené z hromady amerického „jaderného šrotu“.

„Během 10 až 20-letého období bylo Izraelcům převedeno více než 350 výbušných zařízení. Typ výbušných zařízená W-54 byl nejžádanější kvůli 2-bodovému impulzivnímu designu výbušného zařízení. To je nejjednodušší na znovu vyrobení a úpravu v porovnání s jinými výbušnými zařízeními s kruhovým designem.

Pilulkovitý design zbraně typu W-54 obsahuje 1,5-krát více plutonia, než standardní výbušné zařízení. To by umožnilo získat dostatek plutonia, které se stále používá pro stupňovité zbraně, již více než 32 let. Americium umístěné v zařízení v průběhu času eventuelně dělá zařízení nepoužitelné jako zbraň, proto mají zařízení omezenou skladovatelnost granátů na základě toho, jak rychle, nebo pomalu vyprodukovalo plutonium v reaktoru v Stanfordu.

Běžně by to bylo maximálně okolo 150 dní. Čas záření v reaktoru během výroby určuje skladovatelnost zařízení jako stupňovitého zbraňového materiálu. Všechny mikro jaderné zbraně použité Izraelci jsou znovu vytvořené sériové zařízení typu W-54.“

Závěr

Podle ruské zprávy, Izrael použil znovu vytvořené bojové hlavice W-54, překonfigurované na mikrojaderné zbraně, kvůli teroristickým bombovým útokům v Bali, v Londýně a na zničení jaderné elektrárny Fukušima v Japonsku.

Se zbraněmi po celém světě, umístěnými na ambasádách a konzulátech a jejich mocnými přáteli v americké „pravici“ si Izrael dokázal udržet status jaderné supervelmoci, bez skutečných výrobních zařízení, jen za pomoci pirátů a zrádců, nedostatkem, kterým podle ruských zdrojů Amerika netrpí.

zdroj : http://www.presstv.ir, http://www.protiprudu.org

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*