USA nemají nad Ruském žádnou páku: Eric Draitser

USA nemají nad Ruském žádnou páku: Eric Draitser

Eric Draitser to řekl tak moc dobře, že to ani nestojí za to komentovat: Pro USA je odsuzování ruských akcí vrchol pokrytectví. Prohlášení ministra zahraničí Kerryho a prezidenta Obamy naznačují, že se Spojené státy účastní toho, co George Orwell označil jako double-think, to je mít dva názory ve stejnou dobu a věřit v ně. Na jedné straně Spojené státy odsuzují „intervenci prezidenta Putina a ruské vlády na východě země“ a do historické ruské oblasti Krymu.

Tohle je zajímavé, protože Spojené státy se účastní několika intervencí po celém světě pod daleko divnějšími záminkami. Nezapomínejme, že žádné americké vojenské základny nebo američtí občané nebyli v ohrožení v Libyi, v Jugoslávii, v Iráku, Somálsku a jinde. A Spojené státy našly záminku pod tzv.humanitarismem pro účast v krvavých intervencích ve všech případech a když Rusko pošle malý kontingent pro ochranu svých zájmů, jako je námořní základna Černomořské flotily v Sevastopolu a Rusové, kteří žijí na Krymu a ve východní části země, tak se USA náhle přiklání k mezinárodním zákonům, k Chartě OSN, teritoriální integritě a suverenitě, což je absurdní a směšné obvinění, které vyžaduje sebeklam. Lídři Kanady, Británie a Západních velmocí nějakým způsobem věří svým vlastním lžím. Tohle myslím tím double-thinkem. George Orwell to vyobrazil jasně a orwellská budoucnost je právě teď.

Eric Draitser presstv

Foto: presstv.ir

Takže výhrůžky, které Obamova administrativa dělá, jsou čistě povrchní, slyšíme je mluvit o politické izolaci Ruska, ekonomických sankcích proti jistým ruským orgánům, to je směšné. Nad Moskvou nemají žádnou páku vzhledem k tomu, že Rusko může jednoduše zastavit kohoutky Evropě a pobouřit celý kontinent, vytvořit chaos po celé Evropě, Rusko je integrální částí evropského ekonomického systému, Rusko je integrální částí mezinárodního politického systému a z toho důvodu Spojené státy tady nemají solidní důvod, což jim a jejich partnerům nezabraňuje ve výhrůžkách a lžím proti prezidentu Putinovi a Rusku.


A také by mělo být řečeno, že z ruské strany doposud nebyla svržena nějaká bomba a nebyl ani vystřelen výstřel a Spojené státy to nazývají nelegálním pod mezinárodními zákony, jako nelegální intervenci. Nezapomínejme, že pod falešnou záminkou a chybnou rezoluci OSN schválené po výhrůžkami byly Spojené státy a země NATO zapojeny v ďábelském bombardování Libye 24 hodin po schválení rezoluce. To byla intervence. U Rusů na Krymu se to tomu ani trochu nepodobá.

zdroj : presstv.ir  vyšlo na : wertyzreport.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*