USA – Největší světový zločinec, válečný štváč a terorista!

USA – Největší světový zločinec, válečný štváč a terorista!

Celá ta polistopadová zahraniční politika České republiky je od počátku zločinná, neboť je orientovaná na spolupráci a spojenectví s celosvětově „uznávanými“ zločinci a teroristy. Česká vláda je tedy vládou zločineckou.

Toto vše, co vidíte na mapě, jsou po celém světě „asi mírově rozeseté“ vojenské základny nejzločinnějšího a nejterorističtějšího státu na světě – USA!  USA je říší ZLA, ZLOČINU a CELOSVĚTOVÉHO TERORISMU! USA je největší POKRYTEC, LHÁŘ, ZLODĚJ a VRAH! USA nedodržuje a nerespektuje mezinárodní právo, porušuje veškeré platné mezinárodní dohody a smlouvy; USA lže do celého světa a zamořuje celý svět šířením smradlavých dezinformací; USA falšuje a snaží se přepisovat dějiny; USA si usurpuje „právo“ své vlastní výjimečnosti a samo se vpasovalo do role celosvětového četníka, zároveň světového mezinárodního soudce a zároveň i vykonavatele „trestů“ neposlušným státům a národům; USA agresí, zastrašováním a vydíráním pod pohrůžkou použití násilí a teroru krade celá území, vykrádá a krade státům jejich národní bohatství a zdroje nerostných surovin; USA je válečný štváč, který neustále vyvolává a vyprovokovává války, vraždí obyvatelstvo, páchá genocidy celých národů! USA je stát, který je pro celý svět a lidstvo trvalou hrozbou a nebezpečím! USA je stát, který nikdy neměl vzniknout, nikdy neměl existovat! Bez USA by bylo na celém světě lépe, bezpečněji, svobodněji by se dýchalo! Dokud bude na světě existovat tento agresivní, proradný stát, dokud se nerozpadne, nebo dokud se netransformuje do úplně jiné podoby, nikdy na světě nebude klid, nikdy nebude mír, nikdy nebude bezpečno!

MÍROVÉ ZÁKLADNY

Žádný jiný stát na světě za tak krátkou dobu své vlastní existence (USA vznikly teprve 4. července 1776, tedy existují sotva nějakých jen 240 let!!) nezpůsobil na světě více zla a utrpení než právě USA! Nejvíce lidských životů, obětí, bídy a utrpení, lidských neštěstí a tragédií, genocidy celých národů má totiž na svědomí to jejich neustálé a stupňující se násilné vnucování jejich, tj. americké „svobody“, americké „demokracie“ a jejich, americké pojetí „dodržování lidských práv ve světě“ jiným nezávislým suverénním státům!! USA jsou tou pravou ŘÍŠÍ ZLA A TERORU!!  Jim – Spojeným státům je toto jejich panovačné, arogantní, násilnické, loupeživé a vražedné chování vlastní již od toho jejich pro celý svět tragického vzniku tohoto nejzločinečtějšího nejzlejšího státu!!

USA vznikly tím, že vyděděnci Evropy, zejména Anglie, gauneři, zločinci, vrazi, kriminálníci, podvodníci, naprostá lidská spodina a špína neštítící se ničeho pronikli na severoamerický kontinent, kde vyvraždili jeho původní obyvatelstvo, nebo je nahnali do přísně střežených rezervací. Následně uloupili a ukradli jejich půdu a založili svůj vlastní stát. Od začátku je ten jejich stát tedy založen na vraždění, teroru, násilnostech, podvodech, krádežích a loupežích. Ostatně toto provádí dodnes po celém světě!! Tento arogantní, zločinecký a teroristický stát má stále tu DRZOST a OPOVÁŽLIVOST poučovat jiné státy o dodržování lidských práv, o svobodě a demokracii! V režii USA nyní probíhá jimi dávno dopředu připravovaná islamizace téměř celé Evropy (mimo Ruska – na Rusko prostě USA nemají!)

ISLAMIZACE EVROPY probíhá bez jakéhokoliv odporu, bez jakékoliv akce vlastní sebeobrany té šílené, neschopné, nefunkční EU právě proto, že vše je dirigováno, řízeno, organizováno, zaplaceno zločinci z USA a celá ta nabubřelá EU je pouho pouhým vazalem a kolonií USA! Netušil jsem ani v nejhorším snu, že KONEC Evropy pod diktátem a totalitou Západu, který je, vždy jen byl a pravděpodobně i do budoucnosti vždy jen bude lokajem a vazalem USA, nastane tak velice brzy!!

ruská rozpínavost americke zakladny

Za blahé a dobré existence Varšavské smlouvy by se toto rozhodně nestalo a stát ani nemohlo!! Za Varšavské smlouvy bylo v Evropě bezpečněji, byl klid a mír, nebyly války, byl pořádek! Varšavská smlouva byl obranný pakt proti agresivnímu NATO, proti roztahovačným pokryteckým USA i proti všem nezvaným vetřelcům!! Varšavská smlouva bohužel bez adekvátní náhrady zcela nesmyslně zanikla a nyní vidíme všichni, kam to dospělo!! Až k samotnému konci nabubřelé Evropské unie!! Naštěstí ne ke konci celé Evropy, neboť ještě je v Evropě nejsilnější hráč – RUSKO!! Jako tolikrát v minulosti už zachraňovalo celou tu nevděčnou střední a západní Evropu!! Myslím, že konečně bychom se my, Slované, měli velice rychle přeorientovat a úzce spolupracovat s národem, který je nám nejbližší a nejbratrštější – s Rusy. Je to naše záchrana, ochrana, perspektiva, jistota a budoucnost. Pokrytecký a falešný Západ nás v minulosti vždy zradil a ze Západu k nám nikdy nepřišlo nic dobrého!! Západním politikům se nedá věřit! Navíc Francie, Velká Británie, Německo a další země již to mají spočítané!! Západ bude islamistický!! Abychom se zachránili, musíme okamžitě přerušit veškeré styky a kontakty s fašistickými USA, naše zahraničně politická orientace musí směřovat na východ, na Rusko, dále na země BRICS.

Celá Evropa a celý svět se o tom neustále přesvědčuje, ví to a vidí to, kromě několika zaslepených, fanatických, ubohých a těžce mentálně retardovaných politických zoufalců, zaprodaných jidášských havloidů a naivně stupidních, snad dosud ještě něčím omámených pravdoláskařů v České republice, kteří ještě bohužel dočasně (přesto již více 26 let!!) okupují a zamořují celou českou politickou scénu, účelově manipulují veřejnými médii (které plně ovládají a kontrolují), ohlupují a terorizují chrlícími smradlavými dezinformacemi dennodenně své vlastní obyvatelstvo („své vlastní“ – vlastně ne, protože hájí a upřednostňují jen a jen cizácké zájmy a své mocenské a kořistnické zájmy, které jsou naopak v příkrém rozporu s míněním a vůlí národa a obyvatelstva!)!!  Jsou to jen odporní zapáchající lokajové a vazalové celosvětově nenáviděných, teroristických SStátů, zločinecké militantní organizace NATO a šílené nefunkční „multikulti“ kolonie – Evropské unie! Od USA se již konečně znechuceně odvrací celý svět; jen ti čeští análisté budou hluboce zalezlí v jejich prdeli až do konce – dokud si USA hlasitě a v křečích neupáchnou a nepodělají se!! Skončí tak pak ve srač*ách!

 Mr. Obama, frau Merkel, všichni vy evropští politici toho šíleného nefunkčního konglomerátu EU (pardon – omyl – vlastně naprosto dokonale řízeného a vedeného právě k záměrnému úplnému zániku evropských států!), ty vlastizrádče Sobotko s celou tou svou slizkou bandou soukmenovců, jež si hraje prý na vládu ČR – vládu všeho lidu, ty Američane Shapiro – sluho a zástupče v ČR nejnenáviděnějšího nejzločinnějšího státu světa, VY VŠICHNI jste skuteční, opravdoví ZLOČINCI, VÁLEČNÍ ŠTVÁČI, VÁLEČNÍ ZLOČINCI, PODVODNÍCI, FALEŠNÍ HRÁČI a LHÁŘI!!  Věřím, že již velice brzy přijde doba, kdy budete všichni do jednoho stát před novými mezinárodními, nezkorumpovanými nezávislými soudy (ne před těmi vašimi, které jste si vytvořili k obrazu svému a uplatili) a všichni budete po zásluze za vaše zločiny proti lidskosti, za zločiny proti evropským národům co nejpřísněji, velice tvrdě potrestáni. Čas vašeho konce se blíží a brzy se už naplní! Tato má víra a hluboké přesvědčení mě ještě posiluje a naplňuje chutí do života a nezdolným optimismem. Těším se na satisfakci mně, českému národu, Československé republice, evropským státům a národům a hlavně přátelskému bratrskému RUSKU, které vy ve své fanatické zaslepenosti a hluboké omezenosti tolik osočujete a nenávidíte! RUSKO není agresor a nikdy nebylo! RUSKO je NÁŠ PŘÍTEL a SPOJENEC.

 

Mgr. Petr Michalů

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Dobrý den, nemůžu stáhnout obrázek u článku „USA- největší světový zločinec….. Myslím mapu s vlaječkami okupantů. Chtěla bych to mimo jiné nosit sebou a „neprobuzené probouzet“, zkoušet 😀 Prosím, pošlete na mail. Díky. Přeji vše dobré 🙂 Jarka

 • · Edit

  To je příliš zjednodušený pohled. USA jsou pouhým svalem těch, kteří stojí v pozadí. Sám v článku píšete, že ti lumpové přišli z Evropy. Samotní (běžní) Američané jsou stejnou obětí jako byli obětí Rusové v období první barevné revoluce. Musíte jít pod povrch „té králičí nory“. Na první pohled (povrchní) může za všechno zlo USA anebo Kreml, ale věc je trochu složitější. Existují zednáři a ilumináti (Satanisti), kteří se větví na různé pomocné společenské (rádoby lidumilně-prospěšné) organizace. Ač vodí, přesto jsou i oni samy voděni siožidy. Proto má struktura světové moci tvar pyramidy. Hierarchicky vládnou nám a my sami vzýváme náboženství demokracie, která je naprosto nefunkční už z toho principu, že zenář je nalezlý ve všech stranách.

 • Souhlasím vše co je napsáno je pravda. USA se pasovaly do vůdčí a rozkazovačné role po celém světě hlavně, kde mohou z toho mít ekonomické výhody. Je hrozné kde všude USA zabíjely. Ve jménu jejich mamonu si své dobyvačné války posvětily. Přitom mají doma takových problémů a mnozí lidé tam žiji v chudobě. Jak to když nám je vytýkáno, že se chováme rasisticky k cikánům oni přeci se daleko hůře chovají k černošskému obyvatelstvu které policie často střílí na ulici., Všichni mají zbraně a potom se to střílí ve školách jak na běžícím pásu. Proč si nezjednají pořádek doma a chtějí importovat to jejich divadlo do ciziny. Nedopustme , aby vznikla válka a byl nastolen nový světový řád . A co skrytý hráč Biderberg ?

 • Rád bych všechny upozornil že jsme na stejné lodi VŠICHNI!

  PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

  Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

  Každopádně, Na jisté (jezuitské) úrovni měl Vatikán prsty ve vzniku obou světových válek a specielně fašismus je nejoblíbenější politický systém papeže. Mussolini, Franco, Hitler, Pinochet… všichni byli v zákulisí podporováni z Vatikánu… a je to přesně tak jak předpovídá Janovo Zjevení… všechny ty věci se splňují právě v současnosti, úplně mne z toho mrazí. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu prostestovat, ale to asi tak vše co s tím můžete dělat 😉 FAKTA JSOU FAKTA. Znovu doporučuji následující web, jelikož jsou tam fakta hezky přehledně pohromadě, včetně přehršle fotografických důkazů:

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

  http://www.ragauian.cz/co-ma-spolecneho-selma-z-janova-zjeveni-s-fasismem-jak-to-souvisi-s-ukrajinou-jak-vznikl-fasismus-doopravdy/

  http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

 • O tom co dělají USA, samozřejmě není nejmenších pochyb… jen bych každému doporučil malé zamyšlení nad hlubším smyslem toho všeho…

  Věděli jste že Janově proroctví, 2000 let starém, je výstižná symbolika dvou sil jako šelem? …přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

  1. šelma = Vatikánské papežství
  2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

  Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

  zkuste si najít na internetu něco na téma: výklad janova zjevení, dvě šelmy, apokalypsa

 • Nakonec přijde onon soudný den, už brzy podle toho jak jedná NATO v čele USA. Lidé jsou jako ovce a pěkně povinně půjdou na porážku ve jménu NWO. Je to náš osud naše prokletí, a pokud se neupamatujeme sami a neuděláme si doma pořádek, zle dopadnem. Je třebe vyházet ty zráné vládní strany /SACANY,ANO,KŘESTANY,ODS a TOP09/.Toto jsou strany které nás chtějí ve jménu nového světového řádu/NWO/poslat proti RUSKU. To se totiž snaží dělat vlastní nezávislou politiku a jiným stánu pomoci od destrukcí podporované NATO a USA. Sami za to neseme vinu, nebot proti tomu nic neděláme a svým pohodlím jen podporujeme toto ZLO. Máme dobrého prezintenta, musíme se ho zastat a podpořit ho, jinak s námi ÁMEN!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*