USA: Assade nepovolíš nám přes Sýrii ropovod, zabijeme tě jako Kadáfiho!

USA: Assade nepovolíš nám přes Sýrii ropovod, zabijeme tě jako Kadáfiho!

Největší teroristické organizace na světě jsou USA, NATO a OSN – Organizace Smrti a Násilí

O co jde? O ropu a plyn. Stejně tak, jako v Libyi zlikvidovala teroristická organizace americké administrativy Kadáfího.  USA jsou ekonomicky na samém dně a Evropa, Rusko a Čína jsou pro ně největšími konkurenty.

Na Čínu, Rusko a Evropu nemohou zaútočit přímo, proto se snaží, alespoň Evropu zlikvidovat zevnitř, pomocí invaze stamilionů muslimských imigrantů, kteří jsou zárukou zániku evropské civilizace. Na Rusko stále uvalují nesmyslné sankce, které v konečném důsledku ekonomiku Ruska jen posílí. Pokud jde o Čínu, tak u té mlčí, protože jsou USA v Číně nehorázně zadluženi.

Napadnou země Středního východu, čímž umožní volnou migraci ze Středního východu a Afriky do Evropy.

Assada chtějí zlikvidovat USA proto, že nepřistupuje na jejich vydírání. Jedním z hlavních důvodů je to, že Assad odmítnul vést přes Sýrii  ropovod a plynovod, čímž USA přicházejí o miliardy dolarů.Ze stejných důvodů zlikvidovaly, tedy zavraždily USA Kadáfiho v Libyi a napadly Irák, aby se dostaly k ropným polím. V Iráku si rozdělily ropná pole velké ropné společnosti,  jako například Shell, Total, BP a další koncerny.

Výmysly, že se v Iráku nacházejí  zbraně hromadného ničení se nikdy nepotvrdily a sloužily jen,  jako záminka pro to, aby mohly USA na Irák zaútočit. USA dělají „útoky pod falešnou vlajkou“ stejným způsobem, jakým Němci napadli počátkem druhé světové války Polsko.

Útok proti svrchovanému státu, bez mandátu OSN je obyčejná agrese, kterou by měli odsoudit všichni normálně uvažující lidé a politici. Tak, jako byla vedena agrese proti srbskému národu a dalším zemím. Co se týká použití chemických zbraních, Vietnamci by mohli vyprávět, jaké svinstvo na ně házeli „mírumilovní“ USA. Němci měli Glivice, USA Dúmu.

Mnoho expertů, včetně Andora Šandora se shodují, že neexistují žádné důkazy o použití chemických zbraní Assadem. Navíc uznávají, že by tento chemický útok postrádal logiku a byl zcela kontraproduktivní. Jedná se o další ze stovek stovek barbarských útoků nesvéprávných, fanatických, bojechtivých amerických generálů a generálů NATO, kterým Trump slepě naslouchá a tím plní roli užitečné loutky.


Jediným důkazem o údajném chemickém útoku v Sýrii, jak veřejně sdělil Macron, bylo video kolující po sociálních sítích. Z toho mi vychází mrazivá skutečnost a to, že pokud politické špičky čerpají své informace primárně z Facebooku, jsme 24 hodin a 365 dnů roce, každou minutu v ohrožení života.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*