USA: Asad chystá „další“ chemický útok! Důkazy? Víme, kdy a kde ho provedeme

USA: Asad chystá „další“ chemický útok! Důkazy? Víme, kdy a kde ho provedeme

Bílý dům varoval před „dalším“chemickým útokem neposlušného neglobalistického syrského prezidenta Asada. Důkazy? K čemu. Opakovaná lež se stává pravdou. Následovat bude boží USA trest. ISIS si přece zničit nedáme.

Minulý týden jsme se v médiích mohli dočíst zaručenou zprávu vycházející z hnízdečka lásky, porozumění a demokracie – Bílého domu, že „Syrský režim Basára Asada podle Spojených států možná chystá další útok chemickými zbraněmi, který provedl na počátku dubna v Chán Šajchúnu. V prohlášení to v úterý uvedl Bílý dům, který zároveň Asada a jeho armádu před provedením chemického útoku důrazně varoval.“ (iDnes, 27.6.)

Samozřejmě veškerá média (věřím, že nejen u nás) tuto zprávu se vším všudy přebrala jako nezpochybnitelný fakt Velkého bratra (některé titulky uvádím níže).

Mě však minimálně dvě informace na první pohled dost zaskočily. „Podle Spojených států Syrský režim MOŽNÁ chystá DALŠÍ útok…“.Asi stejně „MOŽNÁ“, jako měl Hussein zbraně hromadného ničení. Tedy Saddám, nikoliv Barack Obama, který je skutečně měl. Nebo stejně „možná“, jako ruští hackeři na tuti ovlivňovali volby v USA, jak tvrdí důvěryhodné americké zpravodajské služby (pro něž byla demokracie vždy ukradená a je dodnes).

A sorry jako, „další útok“? To už bylo dokázáno, že ten předešlý spáchal syrský režim? No jo, důkazy nejsou třeba, stačí Goebbelsovo „opakovaná lež se stává pravdou“ a liberální demokracie může volně dýchat.

Zpráva na iDnes pokračuje Simpsonovským apelem „A co děti?! Myslel tu někdo z vás na děti?“: „Spojené státy zaznamenaly „potenciální přípravy“ dalšího chemického útoku, který by mohly vyústit v „masovou vraždu civilistů, včetně nevinných dětí“, stojí v prohlášení Bílého domu.“

Co se týká zneužívání apelu na děti ve jménu toho správného dobra, jedná se v rámci propagandy už o běžnou praxí (tím nechci snižovat skutečné utrpení, které – ale nejen děti – ve válečných oblastech zažívají) – psal jsem v minulém roce: HDP = Hluboký Dětský Příběh = propaganda 2016 (nejen Allepo)

A na závěr zprávy se v zásadě všichni dozvídáme již s dostatečným předstihem záminku USA k další demokratické okupaci suverénního státu, nebo alespoň zbavení se pár stovek raket, které pár dní přebývají na skladě Pentagramu, tedy Pentagonu. „Bílý dům Asada a jeho armádu varoval, že „zaplatí vysokou cenu“, pokud skutečně provedou chemický útok.“

Některé titulky – jako by si z oka vypadly (aneb opakovaná lež…?)
Bílý dům: Asad chystá další chemický útok. O ničem nevíme, zní z Kremlu (iDnes)
Sýrie podle USA připravuje další chemický útok, hrozí ‚masová vražda civilistů’ (lidovky)
Asad chystá další chemický útok, tvrdí USA. „Tvrdě zaplatíte,“ hrozí armádě (Blesk)
Sýrie chystá další chemický útok, varují USA! „Zaplatíte,“ hrozí (tnnova)
Asadův režim zřejmě chystá další chemický útok, tvrdí Američané (novinky)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “USA: Asad chystá „další“ chemický útok! Důkazy? Víme, kdy a kde ho provedeme

  • USA neustále koná podle stejného scénáře. Neštítí se bojovat pod falešnou vlajkou. Bílé přilby jsou již jistě připraveny ke svému divadelnímu představení a nebudou určitě chybět ani kamery. A pořád jim to někdo baští i s navijákem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*