USA a Británie se připravují na masové očkování, odpůrci budou považováni za konspirační teoretiky, extremisty a teroristy

USA a Británie se připravují na masové očkování, odpůrci budou považováni za konspirační teoretiky, extremisty a teroristy

Národní bezpečnostní agentury těchto zemí nedávno daly jasně najevo nové využití kybernetických nástrojů a on-line taktik, které byly dříve vyvinuty pro použití ve „válce proti terorismu“.

Tato válka začala po 11.09.2001. Nyní jsou tyto prostředky znovu použity proti zdrojům informací týkajících se „pochybného očkování“ a popření oficiality ohledně Covid-19.

Kybernetický útok zahájila britská zpravodajská služba Signal Intelligence Agency, Úřad pro veřejné záležitosti (GCHQ). Cílem jsou internetové stránky, které takový „propagandistický“ obsah zveřejňují.

Podobné snahy probíhají i ve Spojených státech. Americká armáda nedávno financovala firmu bývalých protiteroristických důstojníků podporovanou CIA. Tato služba poskytovala informační podporu během okupace Iráku. Teď bude bojovat proti „COVID-disidentům“.

Obě země se snaží umlčet nezávislé novináře, kteří vyjadřují oprávněné obavy z korupce ve farmaceutickém průmyslu. Strhávají závoj utajení při financování všech očkovacích aktivit.Vakcína od společnosti Pfizer má brzy obdržet schválení FDA. Společnost Pfizer dostala miliardovou pokutu za nelegální marketing a uplácení vládních úředníků při více než jedné příležitosti. S jejich pomocí chtěla své temné skutky skrýt.

Pochybná pověst společnosti Pfizer vyvolává obavy o bezpečnost nové vakcíny. Už proto, že technologie mRNA použitá ve vakcíně neprošla standardními protokoly testování bezpečnosti a nebyla schválena pro použití u lidí.

Média se také nezmiňují o tom, že šéfkou Centra pro hodnocení a výzkum léčiv FDA je Patricia Cavazzoni, bývalá viceprezidentka společnosti Pfizer pro bezpečnost výrobků. Už zatajila informace, že některé produkty společnosti Pfizer způsobují onemocnění.

Není divu, že rouška tajemství ohledně výroby a propagace vakcíny, stejně jako její vládní podpora, vyvolává mnoho kontroverzních otázek.

Ani ve Spojených státech, ani v Británii však úřady a úředníci nepovažují za možné odhalit zákulisní manipulace a úzké korupční vazby mezi korporací a úředníky.

Experti se domnívají, že speciální služby nepovedou kybernetickou válku s disidenty, ale s těmi, kdo se snaží tuto spleť korupce odhalit. To vyvolává velké obavy, neboť USA nedávno převzaly domény mnoha webů, včetně American Herald Tribune. Označili tuto akci za boj proti „íránské propagandě“.

Kromě toho GCHQ tvrdí, že většina lokalit, na něž se má služba zaměřit, je „napojena na Moskvu“. Jak již víme, obvinění „ve spojitosti s Moskvou“ nevyžadují žádný důkaz. Uzavřít zdroj informací bude vyžadovat jen hlasité obvinění.

Deník The Times bez obalu uvedl, že „GCHQ bylo nařízeno zničit anti-covidové informace na internetu a sociálních sítích“.

Každý, kdo se postaví proti korupci při výrobě a distribuci vakcín, tak bude automaticky klasifikován jako kriminální živel „ohrožující národní bezpečnost“ a obviněn z extremismu.

Mezi internetové stránky, které šíří takový „extremismus“ a představují „riziko národní bezpečnosti“, již patří Child Health Protection, the National Vaccine Clearinghouse, Informed Consent Action Network a Mercola.com.

To se dá očekávat, neboť výzkumný článek zveřejněný jen několik měsíců před vypuknutím krize Covid-19 tvrdil, že „hnutí proti očkování USA by představovalo hrozbu pro národní bezpečnost“. Washington Post minulý měsíc prohlásil, že „váhání nad vakcínou se mísí s popíráním koronaviru a splývá s krajně pravicovými americkými konspiračními teoriemi“.

Shrnuto, od nynějška každý, kdo zpochybňuje korupci, která svazuje úřady, Pfizer a masové očkování, bude nyní považován za konspiračního teoretika, extremistu a teroristu.

Je třeba poznamenat, že mnoho takzvaných „anti-vakcinářů“ kritizuje farmaceutický průmysl a nemusí být nutně proti vakcínám.

Mnoho farmaceutických gigantů, kteří se podílejí na výrobě vakcín Covid-19, v podstatě daruje peníze politikům v obou zemích. Tato fakta byla základem mnoha skandálů.

Je přirozené, že to vše, od korupce přes využívání vládních zpravodajských služeb až po vedení kybernetické války proti webům, které takové problémy vyšetřují, vyvolává obavy u všech normálních lidí.

Země, která považuje nepřátele korporací za nepřátele státu, je odsouzena k úplnému podrobení těmito korporacemi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “USA a Británie se připravují na masové očkování, odpůrci budou považováni za konspirační teoretiky, extremisty a teroristy

  • Toto pěkně začíná !! Kdo odmítne očkování bude terorista ???!!! Takže milí přátelé my vám to očkování vnutime i kdyby jsem vás měli zabít !!! PS ; politici

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*