US army bez transsexuálů

US army bez transsexuálů

Trump vykázal transgenderové osoby ze všech služeb v armádě, Obama jim tam před ním naopak uplatnění umožnil.

V článku http://zpravy.idnes.cz/usa-trump-armada-transgender-div-/zahranicni.aspx?c=A170726_160443_zahranicni_aha se neznalý čtenář, jako já, dozví, že americká armáda v reálu přímo prováděla transsexuálům lékařské zákroky, a to jak v přípravné farmakologické fázi, tak v následné chirurgické fázi. Člověk fakt žasne – je armáda záchytným střediskem pro nejrůznější nevyrovnané lidi, kteří se se svým údělem neumí vypořádat, resp. společnost jim nedává šanci se vypořádat jinak, než že je navnadí na trans změnu? V článku píší, že aktivisté Trumpa kritizují, protože prý „armáda je zpravidla posledním útočištěm osob, kteří kvůli diskriminaci nemohou práci najít“. To zní jako by americká armáda měla být odkladištěm všech nespokojenců se svým životním údělem.

Muži, kteří se cítí být ženou a ženy mužem, mají zcela jistě neobvyklý životní úděl, ale těžký je především proto, že se z toho dělá neskutečný humbuk. Lidé čumí, vysmívají se, diskriminují každého, kdo projevuje slabost. Jedinec, který se necítí dobře ve svém těle, je oslaben nejistotou sama sebe, ale zároveň hledá způsob, jak svou podstatu realizovat. My všichni většinoví jsme již v dnešní době seznamováni s podstatou trápení transsexuálů a namísto čumění, výsměchu, či chraň bože diskriminace mají tito lidé žít uvnitř své komunity stejně jako ostatní jinosexuálové, zdravotně či mentálně postižení, jinověrci, jinokožci či další jinotvorové. Tato dnešní společnost totiž neustále vyhledává kdejaké menšiny a „chrání jejich práva“, namísto aby každého člověka podpořila, když se cítí oslaben svojí jinakostí. Ve skutečnosti jsme přece všichni nějakým způsobem menšinoví – máme nedokonalou vizáž, nedokonalé zdraví, kdovíjakou minulost, kdovíjakou sexualitu, kdovíjakou povahu, ale shodou okolností na nás aktivisté prstem neukázali – zrovna ty máš nadstandardní práva a ty musíš o ně bojovat (neboť my z toho pak bezpracně žijeme).

Dovedu si představit, že v armádě mohou sloužit jacíkoliv sexuálové, pokud v takové službě vidí svoji budoucnost, ale pouze za takových okolností, že svoji sexualitu neřeší, že ji normálně žijí, přijímají a neobtěžují s ní své okolí. To, co měli v US armádě doposud, totiž, že se tam tlačili transexuálové zřejmě proto, že jim byla armáda povinna provést přeměnu, je opravdu bizarní a Trumpovi se vůbec nedivím, že to zatrhnul.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*