Úřady hrozí vězením pro neočkované Australany, kteří se snaží vstoupit do firem

Úřady hrozí vězením pro neočkované Australany, kteří se snaží vstoupit do firem

Úřady v Novém Jižním Walesu hrozí vězením Australanům, kteří při vstupu do podniků neprokážou očkovací průkaz COVID-19.

Ano, opravdu.

Ministr pro služby zákazníkům NSW Victor Dominello vyhrožoval lidem, které označil za „podvodníky“, zatčením, pokud se pokusí vstoupit do objektu s „falešnými vakcinačními pasy“„Jestli lidé chtějí udělat něco špatného, jestli na to přijdou, jak jsem řekl, může je tam čekat vězení,“ řekl Dominello.

Podle zprávy budou zatčeni i lidé, kteří se také pokusí vstoupit, aniž by něco ukázali.

„Pan Dominello zopakoval, že ti, kteří odmítají při vstupu do obchodů, restaurací a dalších míst ukázat svůj očkovací status, by měli být nahlášeni na policii,“ uvádí News.com.au.

Prosazení takového systému však může být problematické, protože policejní komisař Nového Jižního Walesu nedávno prohlásil, že jeho příslušníci nebudou kontrolovat lékařské doklady.

„Úloha policie, pokud jde o vakcinační pasy, nebude procházet restauracemi, kavárnami a hospodami a kontrolovat, zda jsou lidé dvakrát očkováni,“ řekl Mick Fuller.

Nyní stojíme před dvoustupňovou společností, kde jsou neočkovaní nejen bezostyšně diskriminováni, ale dokonce uvrženi do vězení, pokud se snaží zapojit do základních obchodních nebo životních aktivit.

Jak jsme již dříve zdůraznili, Australané, které policie pouze podezřívá, že plánují účast na protestu proti covidové  tyranii, jsou zastrašováni domácími návštěvami.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*