„Uprchlík“ v Německu spáchal přes 100 trestných činů, než začal být monitorován a umístěn do deportačního centra

„Uprchlík“ v Německu spáchal přes 100 trestných činů, než začal být monitorován a umístěn do deportačního centra

Německo se konečně rozhodlo deportovat 20letého nigerijského žadatele o azyl, jenž spáchal více než 100 zločinů od doby, kdy vstoupil do země v březnu roku 2017.

Seznam zločinů je příliš dlouhý, aby zahrnoval všechny jeho zločin, ale útoky, urážky, poškození majetku a krutosti na zvířatech jsou jen některými z příkladů.Policie musela sledovat muže se třemi až čtyřmi osobami poslední čtyři dny, aby zabránila dalším incidentům.

Jeho poslední kousek zahrnoval živou holubici v jeho ústech, které rozdrtil krk svými zuby. Poté si odplivl a obtěžoval ženskou pracovnici na železnici.

Podle Dublinského nařízení musí být deportován do Itálie, do země jeho prvního vstupu do EU.

Od 15. února je v detenčním zařízení připraven na deportaci. Jedná se o třetí pokus deportovat tohoto odmítnutého žadatele o azyl.

První pokus selhal, protože ho policisté nenalezli na jeho adrese. Během druhého pokusu o deportaci pilot odmítl ponechat muže na palubě kvůli jeho nevyzpytatelnému chování. Tentokrát bude muže během letu doprovázet policie.

Město nevidí žádnou alternativu k jeho deportaci. Muž byl několikrát v péči psychiatrů, ale ale lékaři nenalezli žádné problémy s jeho duševním zdravím.

Podle města se jedná o jasný případ kvůli jeho zamítnuté žádosti o azyl. A co víc, Němce musí před ním chránit policie.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*