Uprchlík, který znásilnil 12letou dívku „nevěděl, že je to nelegální“

Uprchlík, který znásilnil 12letou dívku „nevěděl, že je to nelegální“

12letá švédská dívka byla znásilněna uprchlíkem, který prohlásil, že nevěděl, že je tento čin nezákonný.

K trestnému činu došlo před rokem a policie tento případ skutečně ignorovala, ale byl odhalen švédskými novináři.

„Můj komentář k rozsudku je, že je hanebné, že to trvalo téměř tok, než dvanáctiletá dívka dostane nějakou formu kompenzace,“ uvedl novinář.      

Násilníkovi je „oficiálně“ 17 let a bude čelit šesti měsícům v tom, co Švédsko nazývá „detence mládeže“ a není plánována jeho deportace.

„Pokud jde o násilníka, bylo zjištěno, že mnoha lidem způsobil spoustu sraček během krátkého období, kdy byl ve Švédsku,“ dodal novinář. „Musí však tady samozřejmě zůstat, podle našeho současného soudního systému, který máme ve Švédsku.“

Švédská imigrační politika je předmětem kontroverze, neboť nedávno bylo oznámeno, že jejich politika je zneužívána migranty, kteří lžou o svém věku kvůli lepším výhodám a povolením k pobytu.

Stejně tak se přistěhovalectví stalo švédským bodem číslo jedna u jejich voličů.

(Ilustrační obrázek Foto: Fredrik Sandberg/TT)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Uprchlík, který znásilnil 12letou dívku „nevěděl, že je to nelegální“

  • Neznalost zákonů neomlouvá. Ještě charakterově horší je domácí obyvatelstvo, které se de facto zničením Evropy živí a těmto importovaným uprchlíkům se klaní, vymýšlí zákony a nařízení, aby se s nimi jednalo v rukavičkách a politické neziskovky řádí jak smyslu zbavené jen, aby si nahrabali a asi v budoucnu očekávají funkce za zásluhy jejich práce na devastaci Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*