Uprchlík je podezřelý z vraždy německého milionáře, který mu pomohl a daroval mu domov

Uprchlík je podezřelý z vraždy německého milionáře, který mu pomohl a daroval mu domov

„Dokonale integrovaný“ syrský uprchlík je podezřelý z vraždy muže, který mu pomohl se integrovat a dal mu domov v německém Bádensku-Württembersku.

Německý milionář Michael R. byl vždy znepokojen problémem uprchlíků a chtěl jim pomoci.Michael se v roce 2015 setkal se syrským uprchlíkem Mohamedem Omranem A., kterému často pomáhal a dokonce mu dovolil přestěhovat se do jeho domu.

Mohammed byl považován za velmi dobře integrovaného uprchlíka. Jeho německý učitel mu řekl, že jeho houževnatost je vysoká a že se rychle přizpůsobil německé společnosti.

Jeho učitel ho dokonce nazýval „kluk profík“ a „příklad pro uprchlíky“, když se během šesti měsíců naučil německy. Syrský uprchlík také pracoval v kavárnách pro uprchlíky a obchodech s oblečením.

Když se Mohamed chtěl provdat za syrskou ženu, jeho přítel Michael mu poskytl nový dům.

Aby mu splatit svůj dluh, Muhammad vyjádřil ochotu být malířem a vymalovat jeho dům, takže by Michael nemusel platit za žádné dělníky.

Mohammad měl svatbu krátce poté, co se přestěhoval do svého nového domova a hluk svatby byt tak extrémní, že to zalarmovalo sousedy.

Není jasné, co se pak stalo, ale 3. listopadu byl Michael nalezen mrtvý. Podle policie je hlavním podezřelým právě Mohamed, který byl již zatčen.

Syřan jakoukoli vinu popírá a zatím probíhá vyšetřování.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*