Uprchlická krize II –  prohlášení k uprchlické krizi

Uprchlická krize II – prohlášení k uprchlické krizi

Ač nejsme vysoce postavení, tak jako vy, zcela logicky jsme došli k závěru, co toto pozvání pro uprchlíky znamená. Většina uprchlíků jsou ekonomičtí migranti, nikoliv uprchlíci prchající před válkou. Ti, kteří potřebují opravdovou pomoc, nikoliv peníze, těm pomoci můžeme. Ale ti co cíleně cestují ze Sýrie, aby zde mohli být nelegálně, znásilňovat naše ženy, být vulgární, ničit majetek, násilně prosazovat náboženství, chovat se nepřizpůsobivě. Že to neznáte? Ale známe to velice dobře. Vždyť v ČR jsou nepřizpůsobiví občané, kteří se chovají podobně jako uprchlíci. Záměrně jsem nenapsal ,,cikáni“, abych nepohoršil ,,pracující slušné Romy“, kteří zde žijí jako řádní občané ČR. Co nám uprchlíci přinášejí? Lásku, poselství, spojenectví či touhy se začlenit do společnosti? Nebo ti ekonomičtí migranti pouze chtějí vysát sociální systém v rámci sociálních dávek, které tak jako tak dostanou. Když jsem četl, že při cestě do EU mají u sebe stovky EUR, nebo USD, chytl mě takový vztek, že jsem chtěl vyhodit počítač z okna. Naštěstí jsem to neudělal. A co ti co jsou bez domova a nemají jídlo ani ty peníze?

A co postižené děti a děti bez domova? A co ti co opravdu poctivě pracují a začleňují se? Pro naše politiky je výhodné se zabývat ekonomickou uprchlickou krizí, proto aby se nemuseli zabývat tím, že zde máme více než 50000 bezdomovců (a to je jen odhad), ale raději se budou zabývat tím, jak pošlou miliony peněz organizacím na uprchlíky, kteří si stejně většinu peněz strkají do vlastních kapes. A ti které si platíme, kteří mají statisíce měsíčně, ano obouvám se do našich neschopných a líných politiků, kteří se k situaci obrací zády … Ovšem najdou se i tací, kteří otevřeně s touto krizí nesouhlasí a snaží se ji řešit. K těm toto prohlášení neplyne.

Kdo může za uprchlickou krizi? Odpovězte si sami. Francie? Velká Británie? NE! Za vše může USA a OSN, která otevřeně neustále kritizuje nejen ČR, ale i EU, jak se má stavět k přijímání uprchlíků.Toto je diktát USA a OSN a panu Obamovi se nelíbí, že státy se nechtějí o chudé a bezmocné uprchlíky se stovkami dolarů či EUR postarat?

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

ISLÁMSKÝ STÁT A JEHO OTEC USA

🙂 matka byla asi arabka 🙂 otec zřejmě Obama 🙂

Kdo je otcem islámského státu? USA

Mám této uprchlické krize plné zuby a chci aby se řešila. Věřím tomu, že nejsem sám a že je nás víc. Spojme se a vytvořme společenství ve kterém budeme moci žít. V lásce, míru, a pokojném životě tak jako před tím. Chci svět v míru a lásce . Ne fanatický islám a fanatiky kteří se ženou do vlastní záhuby.

VZKAZ VŠEM PODPORVATELŮM TERORISMU A ISLÁMSKÉMU STÁTU HLAVNĚ

Vzkazuji těmto, kteří otevřeně šíří nenávist, zotročují, znásilňují a chovají se jako zvířata. Všem těm vzkazujeme. Přestaňte válčit. Nevyhrajete. Toto není žádná soutěž v tom, kolik lidí zabijete.
Otevřeně vás vyzýváme k zastavení bojů v Sýrii, Libyi, Iráku a dalších zemích ve kterých se válčí.

Nevyhrajete a válkou se sami zahubíte a tuto válku kterou prosazujete násilně svoji ideologii nevyhrajete.

Můžete nás zabít, vyhladit, vymýtit, ale nikdy nevyhrajete. Pokud budete šířit nenávist a vaši ideologii mečem zaplatíte stejnou cenou. V žádném případě nečekejte naši podporu, protože váš konec se blíží a jednoho dne budete poraženi. Porazíme vás tou nejmocnější zbraní, proti které nic nezmůžete a proti které není obranou. Kde je tma, tam je i světlo a kde je nenávist, tam je i láska. Láska vždy zvítězí.

————————————————————————————————————————–

USA ZEMÍ SVOBODY A NEZÁVISLOSTI?

  • ŠIŘITELÉ VÁLEK
  • machři na zbraně
  • zabírání cizích území
  • špehování to jim jde opravdu dobře
  • financují uprchlíky a islámský stát

USA CHCE VYRÁBĚT VÁLKY A PROČ? PROTOŽE TO POMŮŽE EKONOMICE, ALE NÁS TO ZNIČÍ

JEŠTĚ JEDNOU O UPRCHLÍCÍCH

Když jsem viděl nadpis We Are Refugees nebo SAVE US nebo Islam Will Dominate opět jsem měl slzyčky na krajíčku, ale velmi rychle jsem si uvědomil, co k nám tito ,,mírumírovní lidé“ v úvozkovkách řečeno.

Zachraňte nás a my kvám příjdeme

Zachraňte nás a my vám ukážeme

Zachraňte nás a my vám ukážeme proroka Mohammeda

Zachraňte nás a my vás zabijeme

Zachraňte nás a my vás vyhladíme

Nebo jinak podívejme se na skutečnou kulturu těchto našich Syrských přátel z třetí země

 

Kultura uprchlíků

Zde příjdeme snadno k penězům

Zde je pro nás ráj, máme rádi malé děti, vždyť se s nimi můžeme ženit, naše kultura to umožňuje.

Naše kultura umožňuje nerovnoprávnost žen

Naše kultura umožňuje pravidelné znásilňování a podmaňování si žen a dětí

Naše kultura umožňuje zabíjení zvířat zaživa

Naše kultura a náboženství je to jediné a správné a jiné náboženství bude vyhlazeno

Naše kultura a náboženství nám umožňuje vyhlazení – vymýcení jiných národů

Tak to by bylo asi v kostce o kultuře uprchlíků ze Sýrie.
POKUD TOTO K NÁM VPUSTÍME, NEMÁME ŠANCI SE ANI BRÁNIT A NEBUDEME SE STAČIT DIVIT CO TITO NAŠI PŘÁTELÉ UBOZÍ S EURY V KAPSE V NAŠICH ZEMÍCH SPÁCHAJÍ.

ŽIJI ZDE RÁD, A CHCI, ABY TU ZŮSTALA NAŠE KULTURA A NAŠE ZVYKY. TATO SUBKULTURA NESMÍ OBSADIT EVROPU A MUSÍ BÝT ZASTAVENA TŘEBA I NÁSILÍM.

TITO LIDÉ SE NIKDY NEPŘIZPŮSOBÍ A NEBUDOU ZDE PRACOVAT. TITO LIDÉ JSOU JEDINÝMI  ODBORNÍKY NA KALAŠNIKOV, ZABÍJENÍ, LOUPEŽE,VRAŽDĚNÍ ZNÁSLIŇOVÁNÍ, PODMAŇOVÁNÍ, ZASTRAŠOVÁNÍ ZOTROČOVÁNÍ,VYHLAZOVÁNÍ VYMÝCOVÁNÍ.

OTEVŘENĚ MI NAPIŠTE DO KOMENTÁŘÚ, SOUHLASÍTE S TOUTO KULTUROU? CHCETE JI V ČESKÉ REPUBLICE SLOVENSKÉ REPUBLICE ČI JINÉ ZEMI? NEBO CHCETE ŽÍT STREJNĚ SVOBODNĚ JAKO PŘED TÍM. ZABRAŇME PROSÍM SPOLEČNĚ TŘETÍ SVĚTOVÉ VÁLCE KTERÁ UŽ JE BLÍZKO VELMI BLÍZKO.

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*