Uprchlíci ve Švýcarsku se chovají jako filmové hvězdy: Chtějí drahé oblečení a neintegrují se

Uprchlíci ve Švýcarsku se chovají jako filmové hvězdy: Chtějí drahé oblečení a neintegrují se

Švýcarská ubytovna mládeže v kantonu Baselland se chtěla postarat o tři dětské uprchlíky bez doprovodu. Cílem bylo dát jim vše, co potřebují pro úspěšnou integraci. Výsledky však byly katastrofální.

V létě roku 2016 dostali tři dětští uprchlíci bezplatné ubytování, které běžně stojí denně kolem 300 švýcarských franků na osobu (asi 6.500 Kč). Uprchlíci se však do svých pokojů nepřestěhovali ani v půlce roku 2016, když začaly problémy.

Aby se připravili na zimu ve Švýcarsku, ubytovna dodala třem mladým mužům zimní oblečení. Jim se však toto oblečení nelíbilo: „Byli zklamáni a řekli nám, že by raději nakupovali od společnosti H & M nebo Dolce & Gabbana,“ řekl jejich opatrovník.

Pečovatelé později zjistili, že mladí uprchlíci prodávali oblečení a odcizené zboží jiným stranám. Jejich měsíční kapesné 160 franků (asi 3.500 Kč) jim zjevně nestačilo.

Jeden z mladíků jménem Ahmed si stěžoval na svého nadřízeného, že pro něj nemá dostatek času atd. Ale skutečnost byla podle zprávy odlišná a jeho stížnost byla zamítnuta.Ve zprávě se také uvádí, že to byl sám Ahmed, kdo odmítl školu, práci v domácnosti a spolupráci s pomocným personálem: Ahmed má „velmi vysoké nároky“ na své prostředí, které nikdo nedokáže zajistit. Například požaduje„pečovatele, který mu bude k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a někoho, kdo „okamžitě splní všechna jeho přání.“

Další žadatel o azyl se choval stejným způsobem: náhle se choval, jako kdyby neznal pravidla domu, odmítl dohody, provokoval ostatní obyvatele svých chováním a choval se velmi neuctivě vůči jednotlivým členům týmu. Podle článku v deníku Basler byla očekávání „mužů tak vysoká, jako kdyby byli hosté pětihvězdičkového hotelu.“

Dva mladíci také dostali sezónní průkaz do bazénu, kolo a další věci, aby si mohli užívat volného času. Výsledkem byly vážné incidenty, neboť několik žen bylo sexuálně obtěžováno.

Po krizových setkáních, několika varováních a hlubokém zklamání pracovníků se mladí uprchlíci po měně než roce přestěhovali. Tým popsal mladé muže jako „potížisty s mentalitou vysokých nároků a malou ochotou spolupracovat.“

Případ mladých mužů bohužel „není ojedinělým případem, ale pravidlem,“ tvrdí osoba, která se stará o děti bez doprovodu. Nechce, aby se všichni migranti spojili dohromady. „Ale z deseti mladistvých uprchlíků se sedm chová podle tohoto ničivého vzoru: to je realita.“

 

(Voiceofeurope/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: ilGiornale)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Uprchlíci ve Švýcarsku se chovají jako filmové hvězdy: Chtějí drahé oblečení a neintegrují se

  • Ahmed školu nepotřebuje, je to doktor, ma velke IQ, prodal Fatimu i kozu a šel do světa. Po cestě zjiistil, že chce sluhu, v té jejich knize je psáno, že na něj má nárok. Švýcaři , Němci, Francouzi i Češi musí Ahmedovi a všem Abdulům ukázat, kde je jejich místo. Za takové chování platilo vždy 2x denně pořádně přes držku, to byl pro špatné chování vždy nejlepší lék. Přes držku a do práce Ahmede! Všichni to vědí, jen je potřeba najít odvahu to začít aplikovat. O.

  • Co to s námi hrají za habaďúru. Vždyť už i člověkovi s průměrnou inteligencí musí být jasné, že migranti jsou do Evropy naháněni pomocí peněz těch, kteří takhle vlastně likvidují Evropu. To není multy kulty, ale vyloženě invazní armáda, která pod slibem , že zde se budou mít jako v ráji nás bude likvidovat. To je nový druh války , kterou chytráci v zámoří vymysleli , aby pak mohli nastolit NWO a chovat se jako spasitelé Evropy. Copak to EU nevidí a dobrovolně přijímá nové a nové vojáky ? Cožpak náš velechytrý Babiš to nevidí a razantně v EU nevystoupí proti přijímání migrantů. On vlastně není Čech a vlastenectví k české zemi je mu šumafuk hlavně, že se bude topit v penězích z kšeftů v Německu. Z jednání v Německu je vidět jeho servilita. Ale asi si neuvědomuje , že v konečné fázi projektu likvidace Evropy i on a jeho rodina nebudou ušetřeni.

  • Málokterý Evropan si může dovolit navštívit Švýcarsko, protože je tam pro něj draho. Z Jakého důvodu si myslí přivandrovalci, že tam mohou žít? Je to jen otázka jejich náboženství, když si myslí, že jim Evropu dal Alláh a my jim to tu jen spravujeme a otázka zdegenerovaných evropských politiků, kteří to dopustili. O integraci nelze mluvit. Je to stejně zcestné, jako kdybychom si ve druhé světové válce mysleli, že k nám Němci přichází obohatit pracovní trh a přizpůsobit se našemu způsobu života. Dnešní okupanti ví, že mohou přijít beze zbraní a nás donutit k poslušnosti. Je třeba rozpustit Evropský parlament a začít hájit národní zájmy. Odchody z EU se budou množit. Je to otázka několika voleb v zemích, kde ještě zůstal zdravý rozum. My také musíme v příštích volbách volit ty, kteří hájí naše zájmy před zvrhlou politikou EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*