Uprchlíci před zaslouženým kriminálem? Proč se o nich téměř nemluví?

Uprchlíci před zaslouženým kriminálem? Proč se o nich téměř nemluví?

Nigerijec, jenž v italském Rimini znásilnil Polku, uprchl z vlasti, protože tam sériově vraždil, nikoli před válkou, pronásledováním ani před chudobou! Ale unijní benevolence těmto lidem dává zelenou!

Již dávno někteří odvážnější přistěhovalci z Afriky či blízkého východu na tohle upozorňovali, že mnoho těch, co využilo německé/unijní politiky otevřených dveří, měli pochybnou minulost již doma. I já sám jsem toto v některých předchozích článcích zmiňoval. Ale stále jen – uprchlíci a ekonomičtí migranti…, ať už je někdo bere jako „sociálně potřebné, jimž by se mělo pomáhat“, nebo jako „vetřelce, před nimiž je nutné se opevnit“. Ovšem já jsem hluboce přesvědčen, že většina těch, kteří do Evropy přijeli znásilňovat a páchat zločiny „neteroristického charakteru“, jsou lidé, kteří měli za sebou nějakou tu kriminální činnost už doma, i podle tamějších zákonů, a myslí si, že tady budou mít mnohem jednodušší v kriminální činnosti pokračovat, což je, jak se zatím zdá, bohužel pravda.

Doma v Africe prý sériově vraždil, do Evropy utekl před spravedlností. Další šokující informace o imigrantovi, který brutálně zneužil polskou turistku

v Rimini

Ostatně i migranti, kteří něco provedou např. v Řecku, se většinou nemají problém dostat do západní Evropy, a tam třeba provést nějaký ten teroristický útok.

Ale všechno je přeci „v naprostém pořádku“, Brusel na vás, poslušní občánci, myslí, ale máme přece nějakou presumpci neviny…, tak se hlavně pořádně semkněme a žádné „xenofobní“ řečičky o tom, že snad někdo prchá třeba před trestem smrti za nějaké těžké zločiny ve své domovině!

(Ilustrační obrázek Foto. Ansa)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Uprchlíci před zaslouženým kriminálem? Proč se o nich téměř nemluví?

  • · Edit

    Proc se o tom nemluvi a nepise? Protoze je vsude v mediich cenzura na zlociny migrantu a vsechny negativni zpravy o migrantech. Proc? Protoze je Evropa predurcena stat se Islamskym chalifatem, multikulti spolecnosti, kde dosavadni obyvatelstvo, jeho tradice a historie, narodni uvedomneni musi byz vymyceny. K tomu napomahaji USA, EU a vsichni politici zejmena v EU, ktere je lokajem USA a nesmi mit svou vlastni politiku. Proc tohle vsechno? K nastoleni NWO (Noveho svetoveho poradku) pod vedenim USA. Jenom 4 zeme vzdoruji hegemonovi USA, jinak by byl uz totalni NWO realitou. Tyto 4 zeme byly prohlaseny za naseho nepritele a USA se je vsemozne snazi rozvratit, znicit jako drive Libyi, Irak, Syrii, Vietnam, Srbsko, atd. Napomaha mu v tom i NATO. 7 valek za 14 let s miliony mrtvych, tyto zeme ponechane v chaosu a obcanske valce se uz nemohou NWO branit. Zbyvajici neporobene 4 zeme maji ale atomove zbrane, proto je USA a NATO jeste neprevalcovaly. Je to nase stesti a nadeje, ze snad jednoho dne bude svet svobodny, bez americkych mafianu a parazitu, jejichz hegemonie konci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*