Uprchlíci před plicním morem, jste vítáni!

Uprchlíci před plicním morem, jste vítáni!

Madagaskar stihla epidemie plicního moru! Co je válka proti morové epidemii, před kterou se prakticky nemáte kam schovat? Neměli bychom tedy tu naši „solidaritu“ rozšířit i na uprchlíky před nemocí?

Máme přece v naší milované Evropské unii velmi kvalitní a rozvinutou zdravotní péči…, tak co jednoduššího, než vypravit lodě politických neziskovek k pobřeží tohoto ostrovního státu a co nejvíce zdravotních uprchlíků dopravit do nejbližšího přístavu EU! Ale ani to nestačí! Na tuto chorobu, není-li léčena, je možné zemřít i během 24ti hodin…, takže tady pomohou jen letadla!

Madagaskar stihla epidemie plicního moru, možnou nákazu hlásí i SeychelyTakže, vážení altruisté a vyznavači všeobjímající nezištné univerzální lásky k veškerým tvorům tohoto i dalších vesmírů, dimenzí a paralelních světů, odřekněte si sem tam nějaký ten předražený kebab, dejte si raději levnější vietnamské nudle spolu s námi, obyčejnými chudými lidmi, a ušetřené peníze věnujte na humanitární sbírku, z jejíhož výtěžku by mohla nezisková mládež nakoupit dostatečný počet dopravních letounů, které by urychleně přepravovaly madagaskarské morové uprchlíky do blízkosti těch nejvybranějších a nejluxusnějších klinik v Evropské unii!

Také je třeba sehnat peníze na léčbu těchto nebožáků, ale zde již by snad mohly pomoci nějaké ty norské fondy, George Soros, případně by snad i německá vláda pustila nějaké to euro z peněz svých daňových poplatníků, nemůžeme být přece tak nelidští, co kdyby se něčím podobným nakazilo třeba vaše dítě, máma nebo partner(ka)?

Navíc, jsme přece civilizovaní, ctíme základní lidská práva, z nichž to nejzákladnější je přece právo na život…, tedy kromě práva obětí teroristických útoků a jiného podobného násilí, zvlášť když ty oběti mají příliš světlou barvu kůže, nevyznávají to „správné“ náboženství, či jsou dokonce ještě navíc muži a heterosexuálové!

Ale pokud jde o Madagaskar, jako upřímní věřící v evropské hodnoty humanizmu, rovnosti, solidarity a vůbec…, zkrátka…, kdo je proti nezištné pomoci uprchlíkům před morem, ať to stojí, co stojí, ať padne za oběť této nákaze jakkoli mnoho domorodých obyvatel…, je rasista, xenofob, nácek a obhájce „nadvlády bílého muže“!

A pro takové žádná rovnost, tolerance, respekt ani solidarita neplatí! No pasaran! Stop nenávisti! Ať žije Hatefree, pravda a láska!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Uprchlíci před plicním morem, jste vítáni!

  • Zajímavé. EU se nás snažit chránit před vším možným a nemožným, že nám, pomaly chce zakázat i hranolky, ale uprchlíci co jsou teroristé, nebo co mají smrtelné nemoci. Jasný dvojitý standart a pokrytectví. Evropané tyhle lidi nechtějí.

    http://www.epshark.cz/clanek/141

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*