Uprchlíci dostali pořádnou nakládačku po obtěžování žen v ruském nočním klubu

Uprchlíci dostali pořádnou nakládačku po obtěžování žen v ruském nočním klubu

Skupina 51 uprchlíků byla brutálně napadena v nočním klubu v Murmansku, Rusku, poté, co sexuálně napadali ženy v nočním klubu.

Uprchlíkům bylo již předtím nařízeno opustit Norsko za „špatné chování“, tak se snažili najít své štěstí v Rusku.

Co si uprchlíci ale neuvědomili, když si vyrazili do klubů v Murmansku, je, že Rusové mají menší toleranci, pokud jde o sexuální útoky na místní ženy, než jiné evropské země.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Uprchlíci se údajně sápali po ženách a obtěžovali je podobným způsobem, jako při silvestrovských útocích v Kolíně nad Rýnem. Skupina ruských mužů si je vzala stranou a „vzdělala“ je, že Kolín nad Rýnem se nachází 2500 kilometrů jižně od tohoto místa.

Uprchlíci se pokusili uprchnout, ale ruští mladíci je rychle zadrželi. Poté je skupina mladíků vytáhla ven na ulici a dala jim takový výprask, na který asi jen tak nezapomenou. Policie, poté dorazila na místo a zatkla 33 uprchlíků. Osmnáct uprchlíků bylo v tak vážném stavu, že museli být převezeni do nemocnice.

 

 

Zdroje: http://www.schweizmagazin.ch, http://dailycaller.com, http://www.imolaoggi.it

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Již za socialismu bylo přísloví, že jsme se na východ vykakali a ze západu nám přišlo…tedy následný produkt. Jako kdyby v minulosti i nyní neexistovaly slovanské národy! Slovanské národy už neexistují? Existuje jen propagandou prosazovaný proamerický euro člověk?
  Počkáme, jak to bude v USA po volbách. Myslím, že při vítězství Trumpha bude zase Evropa Evropou, státy Evropy zase státy bez federalizace, spolupracující dobrovolně bez ohledu na Východ, nebo Západ.
  Historie ukázala, že federalizace se dříve, či později rozpadne. Pokud USA nerozpoutají prostřednictvím NATO, které je v područí USA, třetí světovou válku, což chce generál Bredlow, tak dosavadní uměle vytvářená studená válka pomine, USA a RUSKO začnou spolupracovat.
  Pan Obama nyní zachraňuje zvýšenou zbrojní výrobou a prodejem i použitím zbraní bankrot USA, tak se nyní není co divit, že je ve světě takový binec -viz Irák, Lybie atd…

 • · Edit

  Gratuluji Rusům. Takhle se na ty muslimy musí. Rusové se s tím zkrátka nepářou. Správně připomněli muslimům, že se nacházejí v Rusku a ne v EU. Politická korektnost a neomarxistická kultura, to nemá v Rusku místo. Tady v Evropě by nás za sebeobranu a chránění našich žen tak akorát zavřeli.
  Kéž by tady měli lidé větší odvahu. Nechť jde Rusko a ruský národ nám příkladem. 🙂

 • · Edit

  Víte proč v dopravních prostředcích a to zejména v metru nenajdete ani jediný zrcadlo?Má to vícero důvodů.Moje přání je aby jste o tom popřemýšleli!Jsem si jistý že na to příjdete!

 • Když příslušné složky neplní to co mají a za co berou své platy, sama podstata proč vůbec jsou, byl to naprosto správný postup hodný následování.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*