Univerzitní studie: Všechny tři zřícené budovy z 11. září byla „řízená demolice“

Univerzitní studie: Všechny tři zřícené budovy z 11. září byla „řízená demolice“

Nová studie vedená profesorem univerzity v Utahu dospěla k závěru, že všechny tři budovy, které se zřítily dne 11. září, byly zdemolovány řízenou demolicí.                                  

Podle Stevena Jonese, bývalého profesora fyziky na univerzitě Brigham Young, řada studií provedených ve spolupráci s ostatními univerzitami prokazuje, že budovy Světového obchodního centra byly dne 11. září srovnány se zemí použitím nanotermických výbušnin.

Deník Howtoliveintheus.com napsal: Robert Korol je profesor stavebního inženýrství na McMasterově univerzitě v kanadském Ontariu, stejně jako člen Kanadské společnosti pro stavební inženýrství a Inženýrský institut Kanady. Jeho významné výzkumné zájmy se týkaly oblasti konstrukční mechaniky a ocelových konstrukcí. V nedávné době provedl experimentální výzkum odolnosti ocelových sloupů ve tvaru písmene „H“ a absorpce energie spojené s rozprašováním betonových podlah.

Anthony Szamboti je inženýr mechaniky s více než 25 lety zkušeností se strukturálním designem v leteckém a komunikačním průmyslu. Od roku 2006 je autorem nebo spoluautorem řady technických dokumentů o selháních při vyšetřování útoku na Světové obchodní centrum dne 11. Září, které byly publikovány v časopisech Journal of 9/11 Studies a International Journal of Protective Structures.Ted Walter je ředitelem strategie a vývoje pro neziskovou organizaci Architekti a inženýři za pravdu o 11. září (AE911Truth), která dnes zastupuje více než 2 500 architektů a inženýrů. V roce 2015 Walter napsal AE-911Truth’s Beyond Misinformation: Co říká věda o zničení budov Světového obchodního centra 1, 2 a 7. Je také držitelem titulu Master of Public Policy z Kalifornské univerzity v Berkeley.

Oni společně nedávno publikovali ve vědeckém časopise European Scientific Journal článek nazvaný: 15 Years Later, On The Physics Of High-Rise Building Collapses.     

V článku oba dospěli k závěru, že:

Je zřejmé, že požáry nikdy nezpůsobily totální kolaps ocelového rámu před nebo po 11. září. Byli jsme svědky bezprecedentní události ve třech oddělených časech dne 11. září? Národní institut standardů a technologie (NIST), který se pokusil podpořit tento nepravděpodobný závěr, nedokázal přesvědčit rostoucí počet architektů, inženýrů a vědců. Místo toho se důkazy většinou shodují na závěru, že všechny tři budovy byly zničeny řízenou demolicí. Vzhledem k dalekosáhlým důsledkům je morálně nutné, aby tato hypotéza byla předmětem skutečně vědeckého a nestranného vyšetřování odpovědnými orgány.         

Kromě všech důkazů uvedených v příspěvku, autoři také poukazují na to, jak bylo zdokumentováno více než 125 prvních respondentů, kteří říkali, že viděli, slyšeli, nebo cítili výbuchy před,během a po kolapsu.

Studie také zdůrazňuje, že kolaps mechaniky jsou jen zlomek dostupných důkazů, které naznačují, že nárazy letounů a požáry neměly nic společného se zhroucením budov:

Videa ukazují, že horní část každé věže se během prvních čtyř sekund kolapsu rozpadla. DO tohoto bodu, ani jedno video neukazuje horní části, které údajně sestupovaly po celou cestu až k zemi, než byly rozdrcené. Videozáznamy a fotografie rovněž ukazují četné výbuchy trosek, které jsou vymetány ze zdrojů. NIST na ně odkazuje jako na „oblaka kouře“, ale nedokáže je řádně analyzovat. NIST také neposkytl žádné vysvětlení pro rozprášení do vzduchu většiny betonových věží, téměř úplné rozložení ocelových rámů, nebo výstřel těchto materiálů do 150 metrů ve všech směrech. NIST obchází dobře zdokumentovanou přítomnost roztaveného kovu skrz pole trosek a tvrdí, že oranžový roztavený kov, který je vidět vylévající se z WTC 2 po sedm minut před jeho zhroucením byl hliník z letadla v kombinaci s organickými materiály. Přesto pokusy ukázaly, že roztavený hliník, a to i ve směsi s organickými materiály, má stříbřitý vzhled, což ukazuje, že oranžový roztavený kov byl místo toho reakcí termitu používaného k oslabení struktury. Mezitím se našel na několika místech ve více nezávislých vzorcích prachu z WTC nezreagovaný nano-termický materiál.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Univerzitní studie: Všechny tři zřícené budovy z 11. září byla „řízená demolice“

 • Je spousta faktu, ktera US dodnes zamlcuji a tvrdi casto opak, ci svaluji vinu na jineho k odvedeni pozornosti od skutecneho vinika. To se stalo standardem Deep Statu a zahranicni politiky USA, ktere se snazi vsemi prostredky vyvolat svetovou valku a odstranit Trumpa.
  11.Zari nebyl jediny podvod na Americanech, i kdyz dokazuje drzost a aroganci skutecnych vladcu Ameriky, Chazarske mafie, kteri ovladaji kongres, media, urady a sve vazaly v Evrope a jinde az na 4 staty. Ty se snazi neustale rozlozit, znicit, ovladnout. To se jim ovsem uz nepodari. Prohrali a jeste si to vubec neuvedomuji.
  Tak taky 11. zari vejde do dejin, kdy vlada sve obcany klamala, tisice jich zabila v WTC a jinych budovach, ktere nechala znicit rizenou demolici, kterou sama ridila. Navenek tvrdi dosud, ze to byli teroriste, i kdyz dukazy svedci proti tomuto tvrzeni. Arogance spociva v tom, ze vlada je presvecena, ze to ustoji, ze uplati tolik autorit, aby ony pak mohly presvedcit verejnost o jeji prolhane verzi utoku proti obcanum a zemi!! Za tento cin meli uz davno odpovedni v USA stat pred soudem a ziskat spravedlive tresty za velezradu.
  Dalsi podvod je sama Clintonova, ktera ve skutecnosti spolupracovala s Ruskem a jeho jadernou agenturou, zproneverila miliardy $ z pomoci Haiti prostrednictvim Clintonovych nadace. Vysetrovani je stale ztezovano vrazdami a nahlymi umrtimi svedku, kteri by mohli svedcit proti Clintonovym. Ackoliv maji tajne sluzby informaci dost, jsou Clintonovi stale kryti a nevolani k odpovednosti. Aby od sebe odvratila Killary pozornost, obvinila Trumpa ze spoluprace s Rusy, ackoliv to byla ona, ktera s nimi spolupracovala a jeji nadace neustale prijimala penize od Rosneftu. Killary je tedy stale chranena Deep State, protoze obvinit ji jako zlocince by znamenalo, ze na urad prezidenta chtel Deep State dosadit zlocince!!!
  Dalsi podvod je obvineni Ruska a Syrie, ze pouzily v Syrii bojove plyny a zabily spoustu deti a civilistu. Haleyova v rade bezpecnosti mavala velkymi fotografiemi deti zabitych plynem a vyzadovala prisne sankce proti Rusku a Syrii. Jak znamo, Syrie sve jaderne zbrane uz davno vydala ke zniceni a Asad nemel zadny motiv k tomu, zabijet plynem vlastni obyvatelstvo.
  Odkud ten plyn byl a kdo ho nasadil se zjistilo nedavno pri dobyti Aleppa. Ve skladech teroristu byly nalezeny zbrane s chemickymi bojovymi plyny, pochazejicimi z USA a UK. Znamena to jasne, kdo tyto zbrane pouzil a kdo teroristum zbrane dodal.
  To se stale tutla, media rizena US ambasadami tyto informace na verejnost nepusti, budou se je snazit ututlat!
  Zaroven je to dukaz, ze veskere sankce, uvalene na zaklade techto utoku na Rusko a Syrii byly nespravedlive a USA se musi omluvit a kompenzovat ztraty, ktere temto zemim valkou a sankcemi vznikly.

 • · Edit

  Ti lidé zemřeli zbytečně, jak se s takovým neštěstím mohou vyrovnat jejich příbuzní, to nikdy nepochopím, hlavně, že pronásledovali Bin Ládina a nakonec se ukazuje, že si to amíci způsobili sami sobě, aby snad zjistili, jak taková řízená demolice probíhá. Dokáže tohle vůbec někdo pochopit? A teď každé výročí se zúčastňují miliony Američanů vzpomínkových akcí, kde čtou stovky jmen obětí. Přitom přinejmenším nejvyšší složky vlády už dávno vědí, že se nejednalo o atentát, ale vraždu několika set občanů, kteří se v době řízené demolice nacházeli v budovách. A to tam ještě poslali záchranáře, hasiče, policii… “ Jen tam vlezte, stejně to na vás za chvíli spadne celé!!!“

 • Odpovedne organy maji provest nezavisle setreni, zda to byla rizena demolice. Odpovedne organy budou tedy vysetrovat samy sebe a svou cinnost, oblafnuti obcanu a vrazdy tisicu ve vezich WTC. Uz vime, jak to skonci. Lzou odjakziva jak psi.
  Vedecke instituty uz nekolikrat prokazaly na rizenou demolici. Posledni videa ukazuji, ze prach byl vysledkem pusobeni nanotermitu. Jak videt, pravdy se nedovolate pod soucasnou vladou. Ta lze a fantaziruje bez postihu o vsem, aby znicila vsechno, co ji stoji v ceste.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*