Uniklá vládní zpráva: Uprchlíci způsobili 200.000 trestných činů v letech 2014 až 2015

Uniklá vládní zpráva: Uprchlíci způsobili 200.000 trestných činů v letech 2014 až 2015

Uniklá zpráva německé agentury federální policie odhalila, že uprchlíci spáchali více než 200.000 trestných činů v letech 2014 až 2015.

K této zprávě měla mít přístup pouze policie a ostatní zaměstnanci státní správy, ale skončila v rukou německých novin Bild, informuje deník Deutsche Welle.

Celkem 32 procent z nich se týkalo majetkových nebo podvodných trestných činů, a dalších 33 procent bylo v důsledku krádeží. Z celkového počtu trestných činů, pouze 1 procento, neboli 1.688 případů, měly co dočinění se sexuálním napadením. Seznam zahrnuje 458 případů závažného sexuálního napadení, jehož součástí je buď znásilnění, nebo nátlak.

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Celkový poměr etnických skupin, které se podílely na těchto trestných činech, je nerovnoměrný. Proporcionálně, nejvíce pachatelů pocházelo z Eritreje, Nigérie a zemí z Balkánu jako je Srbsko a Albánie. V absolutních číslech, Syřané se dopustili 24 procent trestných činů, ale Srbům, kteří zahrnují pouze 2 procenta z celkové populace uprchlíků, se podařilo neuvěřitelných 23 procent trestných činů.

Časopis Bild teké poznamenal, že zpráva neobsahovala nahlášené případy silvestrovských sexuálních útoků v Kolíně nad Rýnem, což data mírně zkresluje.

446 údajných sexuálních napadení na Silvestra způsobilo v Německu rozruch, hlavně kvůli obvinění, že německá vláda spolupracovala s médii, aby se incidenty záměrně bagatelizovali. Za zmínku stojí zejména prohlášení starosty Kolína nad Rýnem Henrietta Rekera v návaznosti na útoky, který zodpovědnost svalil na ženy, které se dle něj musí řídit přiměřeným kodexem chování, aby se zabránilo útokům v budoucnu.

Vzhledem k míře trestné činnosti a obecně nežádoucího chování, napětí kvůli importu více než miliónu uprchlíků je vysoké, a útoky v Kolíně nad Rýnem, spáchané většinou Araby a Severoafričany, tlačí obyčejné Němce na okraj. Z nedávného průzkumu veřejného mínění vyplynulo, že 40 procent Němců chce, aby kancléřka Angela Merkelová odstoupila kvůli jejímu špatnému zvládání uprchlické krize. Jak sama přiznala, Evropa úplně ztratila kontrolu nad celou situací.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Kdo je naším hlavním nepřítelem. Asi ten kdo organizuje a podporuje tento přesun zcela odlišné, divoké , sebevědomé a nepřizpůsobivé populace. Stačí se rozhlédnout po Evropě a je jasné, že u nás nikdo nechce , abychom zde měli zony, kam se budeme bát jít a nechceme ,aby jsme byli znásilňovány po všech stránkách touto populací. Ta by zde nebyla také šťastná jen by docházelo k potyčkám, tahle populace nebude chtít pracovat a je zcela realné , že do Evropy zavlečou nemoci, které neznají ani naši lékaři a nemoci, které už u nás nebyli evidovány. To by teprve nastalo to pravé peklo. Proto se musíme bránit proti naplánované budoucnosti jak nám ji chtějí naservírovat nezodpovědní politici včele asi s nemocnou kancleřkou , která je snad posedlá vlivem USA a všichni politici, kteří jí přizvukují snad také ztratili rozum.

 • 2M :

  jdi už s tím zkrachovalcem z ragauianu do prdele.

  krmit se takovými pitchovinami, to chce opravdu kus odvahy!

 • Migrace muslimů do Evropy je chtěná a organizovaná přímo evropskými politickými a kapitalistickými elitami, akorát teď toho využili Američané, kteří migraci do Evropy urychlili a zmnohonásobili (nejspíš proto aby EU položili, zbavili se tak hospodářsky vyspělého konkurenta a tím zachránili vlastní zemi před krachem). Již v roce 1995 se za zády evropanů evropské elity dohodly na projektu postupného přesídlení až 56 milionů muslimů pod názvem EuroMed, což není nic jiného než stará oprášená vize šíleného rakouského hraběte Kalergiho na míšení ras. http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461 http://nejvic-info.cz/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras/

 • Potíž je v tom, že jakmile vyslovíte nějaký negativní názor ohledně návalu ekonomických utečenců, jste okamžitě xenofob, rasista a dnes už dokonce (podle Sobotky) separatista. Česká veřejnoprávní televize se brání, že nezatajuje informace a už ze své osobní a pracovní cti, by si nedovolila nepravdivě a lživě informovat veřejnost nebo něco zatajovat či zkreslovat. A to nebudu ani rozvádět cílené vymývání mozků malých dětí na ČT Déčko, kde záměrně ředitel ČT zařadil do dětského programu proislámskou propagaci a ukazuje dětem, jak je islám pro nás všechny přínosný. No ale zase, jedno jediné etnikum u nás je rádo, že se věnujeme problémům utečenců a ne jim. Rómské.

 • · Edit

  Islám = totalitní fašistická ideologie postavená na poslušnosti a podřízenosti jednotlivce vůči jedné instituci.
  Islám je zcela neslučitelný se svobodou. To si ale mnoho lidí neuvědomuje a nebo si to nechce přiznat.

 • násilnická povaha islámu je velmi dobře zdokumentována:

  viz např adresy:

  http://www.atllanka.net/index.php?text=567-vrazda-ze-cti-aneb-vitejte-v-islamu

  * mediaoislamu.cz/2010/dcera-je-v-nemocnici-zbili-ji-ve-skole-kvuli-sunce-k-svacine/
  * mediaoislamu.cz/2010/muslimove-sikanuji-spoluzaky-kvuli-chlebu-se-salamem-daily-telegraph/
  * aeronet.cz/news/video-ceska-televize-uci-deti-ze-nikaby-jsou-skvela-vec-snehurka-zrejme-nestacila-jeste-dnes-odhlaste-koncesionarske-poplatky/
  * ragauian.cz/pravda-o-islamu-zakladni-principy-islamu-jsou-neslucitelne-s-nasi-spolecnosti-islam-se-nachazi-v-podobne-fazi-jako-krestanstvi-ve-stredoveku-kazdy-muslim-je-proto-potencionalni-terorista/
  * ragauian.cz/a-je-to-tady-nostradamus-to-predpovedel-jsme-jen-posledni-krucek-od-pokusu-jak-vlastni-neschopnosti-se-branit-vcas-zlikvidovat-evropskou-civilizaci/

  http://www.ragauian.cz/svedsko-hlavni-mesto-zapadu-znasilnene-diky-imigraci-ze-zemi-jako-irak-syrie-nebo-somalsko/

 • nikoho by to nemělo překvapit, násilnická povaha islámu je známa již velmi dlouho, jen ji před námi utajují… PTEJME SE ale PROČ?

  proč nám toto zlo zatajují a manipulují nás k sebezničení falešnou solidaritou s těmi mohamedány co nás přišli zničit a obsadit?

 • My co nečteme jejich bruselská media, nesledujem jejich lživé TV a hledáme informace na internetu, to není žádná novina. Pro vládní politiky to jistě není taky žádná novina, ale i kdyby byla, stejně si budou chrochtat u svých plných koryt plněný bruselsko-americkými pomejemy a tvářit se jako že nic se neděje!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*