Umíte ještě označit osobu jménem Merkelová slušným výrazem? Já už to opravdu neumím

Umíte ještě označit osobu jménem Merkelová slušným výrazem? Já už to opravdu neumím

Na Idnes jsou téměř pod sebou dva články, které se týkají jednoho a téhož tématu, ač každý z jiného úhlu.

První má titulek „Moje podnikání může překazit jen armáda, říká turecký pašerák lidí“ (http://zpravy.idnes.cz/paseraci-egejske-more-poptavka-dz9-/zahranicni.aspx?c=A160217_101045_zahranicni_aba) a druhý „Skrýt se za plot není řešení, říká Merkelová. Stále spoléhá na Turky“ (http://zpravy.idnes.cz/merkelova-migracni-krize-summit-dop-/zahranicni.aspx?c=A160217_144421_zahranicni_jkk).

Turecký pašerák popisuje, jak vozí z Turecka na ostrovy běžence více jak deset let.a jeho podnikání vzkvétá den ode dne více a prohlašuje, že tento byznys je nezadržitelný, snad jedině plošná přítomnost tisíců příslušníků armády, kteří by hlídali celé turecké přímoří, by pašerákům jejich kšefty překazila. Turci však nasazují svoji armádu do bojů proti Kurdům, které jsou pro ně prioritou a v podstatě je jim ze srdce jedno, že probíhají jakési úspěšné obchody mezi běženci a pašeráky.

Angela Merkelová Foto: AP
Angela Merkelová Foto: AP

Navzdory těmto skutečnostem však osoba, jménem Merkelová s přicmrdovačem Junckerem, stále mele o tom, že přesvědčí Turky, aby za evropské peníze utěsnili turecké hranice. Ta osoba každým svým výrokem, který nemá žádnou vazbu na realitu, potvrzuje, že jde o její osobní mánii, které zaprodala evropskou bezpečnost. Jak to, že lidé kolem Merkelové stále dopouštějí, aby se její chorobné přesvědčení stávalo vůdčí ideou evropského společenství? Jako se oprávněně ptáme, jak je možné, že v pražské průmyslovce se několik měsíců nevědělo o šikaně tří darebáků vůči jedné labilní kantorce, přitom si spolužáci těchto darebáků natáčeli dokumentární videa, a to znamená, že byli jednoznačně spoluviníky této šikany.

Kolem Merkelové je také spousta lidí, kteří dobře vědí, že se jedná o psychicky narušenou osobu, ale nechávají to plavat, proč by si špinili ruce, že? Každý blázen může škodit do té míry, kolik mu to jeho okolí dovolí. Obviňuji okolí Merkelové, že tím, že ji umožňují stále působit jako německá kancléřka a nejmocnější osoba EU, způsobují jak obrovské materiální škody všem zemím EU, tak nárůst morálního marasmu, který vyvolávají rozpory mezi příznivci bláznů a příznivci radikálů, kteří zákonitě vystupují ze stínu, když na hlavní scéně rozhodují blázni. Nejhorší však je, že Merkelové bláznivé návrhy nevedly, nevedou a ani v budoucnosti nepovedou k žádnému řešení, naopak se situace den ze dne šmodrchá. Čím déle bude vůči ní shovívavost, tím horší budou následky. Ti lidé kolem Merkelové opravdu nemají žádné svědomí. Možná by se nechali vyburcovat, pokud by postřehli, že by se ze své lhostejnosti mohli brzy zodpovídat.

 

Olga Pavlíková

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Umíte ještě označit osobu jménem Merkelová slušným výrazem? Já už to opravdu neumím

  • Rozložit EU je jednoduché. Stačilo přesvědčit Merkelovou, že je jediným vládcem EU a bylo to. Merkelová pozvala Muslimy do Evropy. Ale nemá mandát zvát je do jiných členských zemí, takže ať si to řeší v Německu. Náš problém to být nemusí. Stačí, když budou uprchlíci vědět, že na rozdíl od Německa u nás nedostanou nic zadarmo, že budou zavřeni nejméně rok v táborech, kde budou muset pracovat a učit se česky, že se u nás jí hlavně vepřové a že tu o ně nikdo nestojí. Pak sem nepůjdou, byli by blázni. Nemusí se ani hlídat hranice. Uprchlík, zadržený kdekoliv na našem území by šel ihned do vězení a po prokázání totožnosti do tábora. Pro ty, kteří argumentují, že i my jsme měli emigranty: Až na malé výjimky trávili dlouhou dobu v lágrech a nikdo je nevítal.

  • MERKL zešíla, nebot její podpora turků němci nás přivede k občaské válce. Do Německa přišlo po válce asi 4miliony tureckých kurdů, Merklová finančně podporuje ERDOGANA proti kurdům, už ted je v Turecku občanská válka, stejně tak to dopadne i v Německu a v celý Evropě. Musíme se zbavit Merklové a její poskoků, přestat platit turkům výpalné a uzavřít s nimi hranice. Nebot nám posílají uprchlíky, kteří ze Sýrie utíkají před vítězícími syřeny a rusy. A kdopak to asi utíká? No přeci ISlámista s rodinou, pěkně vycvičenou v zabíjení!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*