Umí Václav Klaus matematiku? A co takhle Angela Merkelová? Ta také?

Umí Václav Klaus matematiku? A co takhle Angela Merkelová? Ta také?

Matematika je základem všech věd, to však nevědí mnozí vševědi. Pro náš příklad ale žádnou matematiku nepotřebujeme, vystačíme si s tzv. „kupeckými počty“, jak by tento náš postup určitě nazval pan docent Kohout z ČVUT 1967.

Takže, vezměme modelem společnost, město, stát, komunitu s 15% muslimského obyvatelstva, což je věc zcela běžná v mnohých západoevropských městech, ba snad dokonce v celých státech.

A protože, muslimská populace má podstatně vyšší porodnost (zvítězíme na vámi dělohami našich žen), není od věci vytvořit malý matematický či spíše kupecko-početní model.

Samozřejmě hovoříme o teoretické situaci, která ale má k reálné situaci velmi blízko.

Základem našeho teoretického početního modelu je smíšená, křesťansko-muslimská společnost s 1000 fertilními páry. Tedy páry okolo 20let, které jsou všechny plodné a žádný z nich (teoreticky, protože nespáchá žádný teroristický útok) nezemře.

Ilustrační obrázek Foto: Reuters
Ilustrační obrázek Foto: Reuters

Pro takového páry stanovme koeficient porodnosti na 1,5 dětí u křesťanů a 3 děti na pár u muslimů. Tady se nijak zvlášť nemýlím a možná, že muslimům spíš ubírám.

Takže výchozí postavení v roce 20xx vypadá takto:

  1. Křesťané, 85% z 1000 = 850 párů (1700 člověků)
  2. Muslimová 15% z 100 = 150 párů  (300 člověků)

A jak bude situace vypadat po dvaceti letech, když všechny páry splní svou „porodní povinnost“?

  1. Křesťané = původních 1700 člověků plus 1275 nově narozených člověků = 2975 člověků
  2. Muslimové = původních 300 člověků plus 450 nově narozených člověků = 750 člověků

A když tedy porovnáme obě hodnoty, tedy ty z roku 20xx  a následně z roku 20xx+20, tak zjistíme, že z původní teoretické hodnoty 15% pro muslimské obyvatelstvo se tato hodnota, během pouhých 20 let změnila na 750/2975 a tedy na 0,2521, což v procentuálním vyjádření obnáší 25,21%

Jinými slovy, v průběhu pouhých 20 let se podařilo zvýšit podíl muslimského obyvatelstva o 10,21 procentního bodu.

Někomu se tato čísla zdají být nezajímavá. Jistěže, pokud je u nás procentní zastoupení muslimů velmi malé, tak nic takového samozřejmě nehrozí. Ale, v podstatě, valná část Západní Evropy je tímto morem již zachvácena a ještě se tomu, politicky korektně, směje.

Dnes byl u mě kamarád, měli jsme nějakou práci. A přitom jsme také hovořili o tom, co to je sociální inženýrství. A myslíme si, že zatímco v dobách Hitlerovského Německa, byl hlavním cílem tohoto sociálního inženýrství vyhladit z povrchu zemského židovskou rasu…

…tak dnes, z důvodů nám neznámých, se Německo snaží zrušit v Evropě dominanci bílé, křesťanské rasy a vytvořit jakýsi „panárod“, který nebude mít žádné kořeny, žádný vztah k jazyku či vlasti a bude jako jedinou autoritu uznávat Evropskou Unii.

A nebo ji také uznávat nebude, což bude pro paní Merkelovou velké překvapení.

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Umí Václav Klaus matematiku? A co takhle Angela Merkelová? Ta také?

  • Dnes nejen v USA, ale i Německu a v podstatě celé západní Evropě, včetně bývalých zemí východního bloku pevně vládnou židé, kteří se nám teď mstí za způsobená příkoří z dob minulých. Podařilo se jim dosáhnout toho o co se po celá staletí snažili, tedy totálně ovládnout křesťanskou civilizaci a teď se nás za pomocí řízené muslimské invaze pokouší nadobro zničit.

  • Muslimové se nepřichází integrovat. To by bylo proti jejich náboženství. Nemohou přijmout pravidla bezvěrců. Přichází si vzít to, co je podle nich jejich – naše majetky, ženy jako otrokyně …. Dokud je vítáme, jsou relativně klidní. Až je začneme odmítat, jednoduše obsadí Evropu a pravidla nebudou platit pro nikoho. Bude chaos, občanské války apod. A o to USA jde. Krach Evropy a válka v Evropě je šancí na záchranu před krachem USA.

  • · Edit

    adolf se musi v hrobe obracet,kdyz vidi jak jeho ubermensch…zamorili multikulti,LGBT, spolky jidasovi…presny opak co chcel a hlasal…dik frau M

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*