Ulicemi českých měst tečou potoky krve

Ulicemi českých měst tečou potoky krve

Kdo mě zná, tak ví, že před rokem 1989 jsem byl slušný a zdvořilý člověk. Když podivný biskup Malý na Letné směrem k Hradu vyvolával: „Gusto, je tu husto“, pak i když jsem jistě nebyl členem fanklubu prezidenta Husáka, cítil jsem se dotčen. Tak se o prezidentovi nemluví. A ač jsem od prvního okamžiku nemusel Václava Havla, v prvních letech jsem si podržoval zdvořilost minulého režimu.

Ovšem časy se měnily.

To, co zažívám s liberální demokracií, s Kalousky, J.X Doležaly, Bartoši a jejich potřebou svobody projevu ze mě dělá sprosťáka a používám slov, které bych nikdy předtím nepoužil.

Oblíbenec liberální Masarykovy univerzity ruský profesor Zubov, muž, kterého v Rusku nikdo neuznává a téměř nikdo nezná, vesele prohlašuje, že polovina Čechů vítá tyranii a xenofobii. Jistě ho neusměrní známý podporovatel politické kultury rektor Bek či prof Zlatuška. To jsou přece zlatá slova. Jen je vytesat do kamene.

Ano. Je to kre*én a vůl.

Ale vraťme se ke kultivovanému prostředí našich umělců. K vynikajícímu herci typu Jana Hrušínského, který to, co nenatočil díky svému jménu za komunistů, už nenatočil nikdy a kdy s otcem – národním umělcem a signatářem Anticharty Rudolfem Hrušínským trpěl, stejně jako k dalším signatářům anticharty Zdeňkovi Svěrákovi, Jiřímu Bartoškovi, Josefu Lábusovi, ale i milované zpěvačce Marie Rottrové.Ti všichni volají po slušnosti a jsou nadáni obrovským morálním kreditem právem útočí na tu zrůdu, ožralu, lháře, zloděje, agresora proti západní civilizaci apod. Samozřejmě, některé zahraniční časopisy se jistě mýlí, jako když rakouský Der Standart konstatuje, že se sobotním vítězstvím Zeman stal nejúspěšnějším českým politikem od roku 1989. Jako žádný jiný totiž současný prezident podle něj dokáže odhadnout náladu ve společnosti a využít ji ve svůj prospěch. Odpudivé…

Ne nesmíme zaváhat. Zeman nás jednoznačně vede na Východ do područí Putina.

Co na tom, že  právě zvolený finský prezident Sauli Niinistö, ač konzervativec, nebo možná právě proto, si doslova lebedí, že díky velmi úzkému dialogu s Ruskem jsou vztahy výborné.

Co na tom, že zcela zjevně největší naděje evropského politického mládí rakouský kancléř Sebastián Kurz, chce tvořit most mezi Evropou a Ruskem, což byla kdysi téze našeho prezidenta Dr. Edvarda Beneše…

Co na tom, že premiér Orbán ostře kritizuje sankce…

Co na tom, že Zeman – jak známo – chtěl mluvit s americkým prezidentem, a že ten blbec to napřed slíbil a tak jako u Orbána následně ustrašeně cukl.

Co na tom, že se setkal s anglickou královnou

Co na tom, že Zeman úzce komunikuje s německým prezidentem Steinmaierem, který mu blahopřál mezi prvními k vítězství a těší se na brzké setkání.

Co na tom, že zde byl na pracovní návštěvě rakouský prezident van der Bellen a těsně před svým koncem i francouzský prezident Hollande,…

Tím se nesmíme nechat ošálit. Je to agent Ruska a Číny a setkání se západními státníky je jen lacinou kamufláží.

A že mu blahopřáli představitelé dvou globálních velmocí světa Ruska a Číny ihned po jeho zvolení? Odpudivé. Mimochodem, co by za to jiní dali.

Zatímco západní média žijí v představách povolební krvavé řeže, kdy ulicemi Prahy tečou proudy krve, často popisované našimi dopisovateli Jandou, Pehem, Žantovským či Klvaňou, zde panuje klid a pohoda.

A stoupenci Zemana se jen shovívavě usmívají nad výkřiky havlistů, že chtějí zemi opustit. Bohužel jich je zatím velmi málo.

Chtělo by to organizovaný transfer, tak jako Postupimských dohod: spořádaný a klidný a každému 5-ti kilový balíček na cestu.

Hlavně ale, aby jako Jan Amos Komenský odešli do exilu a už se nikdy se nevraceli.

Země to pro svůj rozvoj potřebuje.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Ulicemi českých měst tečou potoky krve

  • Zubov, Rodcenko, Romancev, Mitrofanov, dalo by se libovolne pokracovat. Nastesti si tito Rusove nezmenili sva jmena jako Zide pred VRSR. Prebehlici k nepratelum Ruska, kteri svym chlebodarcum ted prokazuji sluzby tim, ze si kaleji do vlastniho hnizda a plivaji na Rusko. Je to odporny druh, horsi jak plivance cizincu na Rusko. Takovych ale uz bylo a bude, neni treba se vzrusovat. Jsme pod vlivem US mainstreamu a tedy cenzury. Vsudepritomne, kde se clovek boji rict, ze si Putina vazi a statecnost Ruska obdivuje. Ze bude volit Zemana, nebo Babise. Rusko celi vsem moznym sankcim, stale novym, ktere vyrabi Think tank v USA, 1200 lidi, co ty sankce na oslabeni a destabilizaci Ruska vymysleji. Patri k nim i Fake news, ktere maji svou ucinnost, protoze se jejich podstata odhali mnohem pozdeji, nebo vubec ne. Kazdopadne skoda je napachana je to uz v mysli lidi a ucel prece sveti prostredky.
    Malokdo si uvedomuje, ze nas pohled na svet a udalosti jsou ovlivnovany manipulacemi a faky, dezinformacemi, zamlcovanim zlocinu a pravdy. To vse slouzi zajmum a cilum hegemona, v jehoz sfere vlivu ted jsme. Jeste ve stupidnejsi podobe jsme zazili sferu vlivu CCCP do sametu. Cro i CT vysilaly od rana do noci sovetskou hudbu, pohadky a divadelni hry, k tomu neustale zpravy o zahnivajicim kapitalismu na zapade a vitezstvich tabora socialismu. Smali jsme se tenkrat. Dnes uz se nesmejeme, spise v nas hlodaji pochyby, jestli ten zahnivajici kapitalismus uz skutecne nenastal, protoze zadluzeni statu EU i jinde je uz davno neunosne a neoliberalismus, politicka koreknost, vyzdvihovani prav mensin nad vetsinou, podpora migrace nam cizi kultury a zpusobu zivota jsou nam vstepovany a proti nasemu presvedceni vnucovany. Tento upadek nasi civilizace neni nahodny, je rizeny a manipulovany. Uz nam vzal nasi suverenitu vstupem do EU, chce nam vzit i jeji zbytek. Nase media pro to kazdy den pracuji, jsou proti nam vetsine, proti Zemanovi, Babisovi, ANO, ackoliv si je platime a nikdo s tim nic nedela. Jak z toho? NENARIKAT pane Vyvadile, ale nebat se, prestat krast a zbavit se toho zla vystoupenim z EU i z NATO. Cim drive, tim lepe, jinak se nasemu zniceni neubranime. Svet speje ke konfliktu, ktery nemuzeme ovlivnit. Muzeme jenom bojovat za pratelstvi, spolupraci a mir ve svete.
    Je to mnohem vic, nez se podilet na umelych konfliktech na zaklade doktriny NWO, ktera za sebou zanechava miliony mrtvych pod rozvalinami mest a vesnic vsude ve svete. Chce znicit i Rusko a Cinu, sve konkurenty a neustale na tom pracuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*