Ukrajinští migranti zmlátili, kvůli Islámu, nekuřáka kalašnikovem

Ukrajinští migranti zmlátili, kvůli Islámu, nekuřáka kalašnikovem

Je to tak trochu pivomléčný koktejl, já vím. Ale stejně, jako ten koktejl obsahuje ten nadpis prakticky všechny životadárné komponenty naší současné diskuze. A bez živin, jak známo, není života.

.

 • Ukrajina, jejíž frekvence v médiích nyní velmi upadá a s ní i úroveň života na Ukrajině, byla před dvěma roky absolutní „Number One“. A jako vždy se okamžitě vytvořily dvě protichůdné skupiny diskutujících.
  USA, NATO zájmová skupina tvrdí asi toto: Ukrajinský lid měl plné právo svrhnout nenáviděného, ve svobodných volbách zvoleného, prezidenta Janukovyče a proto mezi sebou, s významnou podporou CIA, vybral peníze a zaplatil několik stovek teroristů, kteří s nepatrnými vedlejšími ztrátami (asi 100 mrtvých) dobyli prezidentský palác a pověsili (obrazně) prezidenta za koule do průvanu.
  No, kdyby neutekl, tak to provedou skutečně. A zcela vlastenecky okamžitě prohlásili, že ruský element je třeba na Ukrajině vyklučit, tedy vystřílet, s čímž lze jednoznačně jen souhlasit. Tedy, alespoň naše média to tvrdě podporovala.
  Zdravý rozum však viděl něco jiného. Rusko je jaderná velmoc a nemůže si dovolit, aby na jeho hranicích vládl takovýto chaos, zmatek a US NAVY na Krymu.
  Má to mnoho aspektů. Četl jsem nedávno, že ukrajinská ústava neobsahovala žádný paragraf povolující části země se bez problémů oddělit. Nechci se mýlit, ale myslím, že žádná ústava na světě toto neobsahuje.
  Nebylo to včleněno do Rakousko-Uherského kodexu a ani Československo nemělo v roce 1992 žádnou formulku aplikovatelnou pro rozdělení státu. Ale, upřímně řečeno, nikdy jsem nečetl, že by někdo z Vídně chtěl Čechy vystřílet.
  Prostě, hádat se je vždy o všem. Hlavně o Krymu, kde jsou stanoviska zcela a naprosto rozdílná. Stejně, jako měli na umístění a setrvání v československém státu sudetští Němci a myslím si, že právem.
 • Migranti a Islám. Každý, kdo je obdařen šedou kůrou mozkovou musí vidět dvě věci.
  Jednak to, že Islám je invazní náboženství a to nejen vojenskou silou. Tak získal pro sebe spoustu území, ale ta invaze má dnes jiný charakter.
  Pomalé a tiché obsazování zvoleného území s tím, že jakmile dosáhnou jakési blokační menšiny, tak začnou prosazovat své náboženské zásady do života a ten, kdo kdo to nevidí, je buď idiot nebo zaplacenej. Popřípadě zaplacenej idiot.
 • Kuřáci, nebojte se, na množství nehleďte. Neustále a s nesníženou intenzitou zde probíhají líté boje. Jedna skupina, tedy kuřáci, má na svých transparentech předvolební heslo muslimského, komunistického amerického černouška Obamy: Yes We Can, tedy, Ano, my můžeme.
  A skutečně, filozofie této skupiny je velmi jednoduchá. Nám to chutná a proto můžeme. A vy ostatní, vy nám, prosím, masírujte pozadí. Nás nezajímá, že vám to smrdí, hlavně, když nám to chutná a dál se o tom nebudeme bavit.
 • Kalašnikov je v posledních dnech po „unda, undách“ (Holky natočily nový undí klip, bohužel oblečené) hitem sdělovacích prostředků a skví se jako jasný diamant v diadému jeho hlášek.
  Je opravdu pozoruhodné, jak mnozí dokázali tuto pitomost zbaštit i s navijákem nebo spíš předstírat, jak to zbaštili a jak jsou rozhořčeni a snaží se využít těchto legrácek ke svému prospěchu.
  Pamatuji, to byl Zeman prezidentem ani ne rok a prohlásil něco v tom smyslu, že on začal kouřit v 28 letech a ať do té doby ty děti také raději počkají. Idiotské reakce se ozvaly již po několika minutách.
  Prezident Reagan kdysi, při zkoušce mikrofonů na nějaké shromáždění, prohlásil: „Vážení, právě jsem nařídil jaderné bombardování SSSR“ a nikdo, vůbec nikdo nepředstíral, že to vzal vážně.
  Můj kamarád Jirka Juhan kdysi říkal, že škola je digitální. Prostě, buď diplom máš nebo ne a nikdo se tě na nic víc neptá. Ano, diplom je buď „0“ (nemá ho) nebo „1“ (má ho). A to samé je i s hlasy voličů.
  Kandidát ten jeden konkrétní hlas prostě získá nebo ne. A otázkou je, zda se prezidentu Zemanovi daří shromažďovat stále více a více „jedniček“, tedy hlasů a ubývá mu „nul“ tedy hlasů pro jeho protikandidáta.
  A můj názor je, že jestliže sázkové kanceláře už vypsaly kurzy na výsledek prezidentské volby 2018, pak si půjdu vsadit. Ale mám obavy, že Zeman vynese málo. Tak 1,7:1,0, odhaduji, což zas až takový „vejvar“ není.
Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

 

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*