Uctívání profesora Drahoše se dostalo do patologického stádia

Uctívání profesora Drahoše se dostalo do patologického stádia

Veřejnoprávní média, jednoznačně tentokrát ve službách Jirkománie (Karlománie minule selhala), opět nepřekvapila.

Eskalující protizemanovskou masáží provázenou podrazy všeho druhu, můžou voliče už jenom odradit.

Křečovitá snaha nenaštvat nikoho z jeho stvořitelů a finančních donátorů může uvrhnout božského pana profesora Drahoše do záhuby. Připomíná spíše nejistého politického mutanta s programem Antizeman.

Podle scénáře jeho stvořitelů musí pan profesor oslovit voliče noblesní i hňupy s výčním listemPrvní dějství se pomalu rozjíždělo v duchu českého fenoménu – na chatě. Chalupář Drahoš. Na to lůza uslyší. Sám si stavěl, sám si seká, leze po parcelce a večer se s paní Evou dívají při kávě kudy teče řeka.

Idylka může ale u voličů s maturitou způsobit, že vnímají Jirku a Evu, jako maloměšťácké hovnivály, kteří si valí před sebou svoji kuličku jistoty a dobrého bydla, o čemž svědčí i dům postavený na parcele AV, vyjmuté pro vyvolené. Další parcelka pro jistotu pro syna.

Ve druhém dějství se přitvrdí. Na scénu přichází fešák, schopný, úspěšný zdravý sportovec

Tak je prezentován pro „lepší lidi“.

Ale stejně; jako jeho stvořitelé má rád, když za něj ti obyčejní něco „zatáhnou“.

Peníze „hlupců“ byly nedávno vynaloženy na Islámskou konferenci pro prominenty arabských zemí na půdě AV. Co bylo účelem vedení dialogu s představiteli středověkého islámského netolerantního tmářství a pana profesora zůstává zřejmě státním tajemstvím.

V duhé části scénáře nazvaného Jak odstranit z Hradu „starého zlého kokota“ (výrok jakéhosi herce Maryšky) se zjevila Karlova parta, a opět ve formě

Tato havlistická parta, která se zaštiťuje „pravdou a láskou“ již v polovině devadesátých let obsadila média a postupně opanovala ČT.

Tím skončila svoboda slova; ta platí jen pro ně.

Tito psudodemokraté považují demokracii za jekési náboženství, které slouží jen jejich potřebám.

Analýza publicistických a zpravodajských pořadů ČT by ukázala, kdo tlačí káru těmto lidem, přisátým k cecíku hojnosti koncesionářských poplatků. Jsou to celé rodinné klany „tvůrců“, jejichž díla vyvolávají mnohdy spíše rozpaky.

Z vysavačů grantů z peněz daňových poplatníků na jejich soukromá divadla a filmové projekty, které nejsou schopny si na sebe vydělat.

Pražská a brněnská kavárna potřebuje prezidenta korektního, loajálního. Konformistu, který by posloužil politickým vrakům, ztrácejícím moc a jeden post za druhým

Tento proces je nutné zastavit!!

Vědí že vítězstvím Zemana by ten sešup od koryt a penězovodu pokračoval, proto hysterčí.

Bohužel nezaznamenala, že většina lidí se probírá z červené knihovny, kde pravda láska vždy vítězí.

Jakmile se pan profesor nestane prezidentem a zmizí ze scény, přízeň jeho fanatických podporovatelů se vytratí.

Příkladem může být frenetické nadšení pro noblesního kandidáta Horáčka.

Jakmile se objevil Drahoš, hodili ho jeho stvořitelé přes palubu.

Pane profesore, copak necíte puls ulice?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Ted trochu ekonomie. Po skonceni intervenci NB na podporu exportu skrze devaluaci koruny nabrala NB ztratu 243 Miliard. To je castka o kterou zhruba v dobe intervenci platili rocne obcane skrze nizke platy a znehodnocenim uspor proti jinym menam. Toto hodnoceni z medii neuslysite, ackoliv je ta castka ohromna, delaji jako by nic.
  Drahos je po prijeti Eura. Jako vetsina obycejnych lidi a neekonomu slysi na salmaje volani z EU, ze je nutne Euro zavest.
  V soucasne situaci by to byla velika hloupost:
  EU je dluhova unie, neschopna sve dluhy splacet, naopak i nadale se zadluzuje. Bankrotarske zeme podporuje ENB/Draghi nakupem jejich dluhopisu o ktere soukromi investori nemaji zajem. Kupuje tak nonvaleury a zaplavuje eurozonu natistenymi penezi bez realneho podlozeni, po vzoru FED / USA, stejne nesmyslne zadluzenych. Znehodnocuji se tak vklady obcanu. Tim se oddaluje krach zemi i krach Eura. Politiku hospodarstvi zemi i rozhodovani politiku maji tak v rukou centralni banky. System zadluzovani jednou skonci nesmirnym krachem. Vstupovat tedy do Eurozony ted neni urcite vyhodne pro CR. Jeji Koruna ji dovoluje chranit menu a tim i hospodarstvi proti nepriznivemu vyvoji. Tuto moznost uz zeme Eurozony nemaji a nastava u nich stagnace jako v Italii. Italie dosud regulovala Liru rizenou inflaci, kterou pomahala hospodarstvi. Tuto moznost s Eurem uz nema! Naopak silne zeme jako Francie a Nemecko, i kdyz jsou take zadluzene, profituji nejvice z Eurozony. Male zeme uz mene.
  Pred vstupem do Eurozony bude muset CR zaplatit ‚vstupne‘ ve forme spousty Miliard €. Tyto penize prejdou do fondu, ktere maji slouzit ke stabilite meny. Vzhledem k zadluzeni zemi uz tyto penize nedostanou nikdy staty zpet, budou ztracene.
  Prijetim Eura stoupnou okamzite v zemi ceny, jak se ukazalo i v jinych zemich.
  Vyhody v prijeti € spocivaji ve zjednoduseni turistiky, obchodu a jeho financovani. Slouzi tedy prevazne zajmum bank a obchodnich firem. Jako turista mohu kdekoliv v zahranici ziskat penize kdekoliv z bankomatu ve mene zeme, kde se nalezam.
  Tyhle zakladni veci Drahos nevi, nechape a proto je pro prijeti Eura. Tak jako je pro prijimani ekonomickych migrantu, kteri na nas budou parazitovat. Je to Eurohujer, nevi zakladni fakta a souvislosti. On vubec nevi o jakou odpovednost v urade se uchazi.

 • Drahose si da Zeman k veceri. Je to namysleny hlupak, ubozak, ourada, politikou nepolibeny, nemajici poneti o tom, co se deje ve svete i u nas. Je otiskem sfery vlivu, ktera dnes patri u nas USA, loutkou jejich zajmu, jejich favoritem. Bude utuzovat nase zotroceni v NWO a roli jejich poskoka sluzbou v NATO a v prijimani uprchliku. O Islamu nema poneti, jinak by nebyl vitacem anebo je to v jeho ukolovani. Je proti nam pod rouskou pseudohumanismu chce tak rozvratit nasi vlast, jeji tradice, narodni citeni. Ve svem snazeni je podporovan Prazskou kavarnou, Havloidy a srackomety na Zemana a Babise z CT, Cro a ostatnich medii, patricich ceskym zlodejum-oligarchum, kteri nas okradli. Pracuji proti obcanum teto zeme, kteri je plati danemi a poplatky. Jsou to stejne sily, co znicily Vitaskovou a ted poradaji stvanici na Babise. Babis je ma prectene a proto ho tam nechteji za kazdou cenu. Pracuji proti obycejnym lidem, pracujicim, kteri drzi tuto zemi nad vodou a vedou ji k uspechu. Jsme ve valce s medii a Prazskou kavarnou i nekolika komedianty, kteri nam odhalili svou tvar a stupiditu. Zeman se za nas pere, chce spolupracovat a obchodovat se vsemi bez sankci a vydirani, vozi nam ksefty z Ruska a Ciny. Obdivuji jeho pohotovost, inteligenci a statecnost. Jako jediny ze zapadu byl na oslave vitezstvi nad Nemeckem v Moskve. Tim ostatni politici v Evrope prokazali svou podelanost a podrizenost USA. Zeman neuhne,Drahos nas zaproda jeste vic USA i EU a zve sem Muslimy, ekonomicke parazity.

 • Problém je, ze malý, normální clovek „neverí, nechápe a neumí si predstavit“. Ne proto, ze by byl hloupý a bez fantazie, ale proto, ze své hodnoty a svou morálku automaticky ocekává i od druhých – a to je zásadní chyba! Meli bychom si uvedomit, ze existují – a to predevsím v politice – lidé, kterým je vsechno jedno: budoucnost detí, státu, národa, hlavní je u nich v první rade získání moci – jedno na jaké úrovni (známý vtip, ze kdyz se dostane lavor mezi trpaslíky, múze to dotáhnout az na bazén) – a v druhé rade o peníze. Nic jiného pro ne nemá zádnou hodnotu.
  Vlastne to víme, takoví tu byli vzdycky – Lenin, Stalin, Gottwald, Hitler, Churchill atd., atd., jejich výcet by trval hodne dlouho. Jen si nejak myslíme, ze dnes jsou lidé nejak lepsí, nebo co. Nejsou!!! V politice urcite ne. Rekla bych, ze dnes mají tito paraziti spolecnosti díky globalizaci jeste vetsí sance nás, „malé“, ovládat, nez kdykoli v miulosti. Proto jsou dnes ohrozeny nejen jednotlivé zeme, ale problém je celosvetový.
  Jsem ráda, ze v clánku bylo osloveno i postavení migrantú, jako tech, kterí jsou také zneuzívaní. Zpravidla ctu o nenávisti vúci nim – upríme receno, také z nich nemám dobrý pocit – ale faktem zústává, ze je nekdo manipuluje a to nekdo, komu se hodí do krámu, aby se vyvolala nenávist. Kdyz se dva perou, vzdycky z toho nekdo tretí profituje. Jen tak teoreticky (vím, ze to je dost utopistická predstava), co by asi delali ti kterí tohle vsechn inscenují, kdyby se dali vsichni „malí“, bez rozdílu národnosti, dohromady? No to by pro ne byl veliký, slusne receno, prúsvih.

 • Někteří hejtmani podpořili Drahoše. Proč? Jednoduché: Babiš se nechal slyšet, že jsou Kraje zbytečné a že by je zrušil. Zeman by ho v tom mohl podpořit a oni by přišli o koryta. Naopak Drahoš svým prohloubením vazeb na EU zvýší byrokracii a bude dost korýtek pro všechny vyvolené.
  Nechápu, že můžou politici uvažovat tak, že je třeba rychle něco urvat pro sebe bez ohledu na to, co bude dál. Neberou ohled na další generace. Nevadí jim, že dnešní děti už nebudou mít svojí vlast, ale budou součástí nové říše, která námi opovrhuje a nikdy nás nebude považovat za plnohodnotné členy.

 • Člen římského klubu tak jako jiní k budování NWO J e p ř i p r a v e n. Zrovna tak byl připraven brblající kníže, který má také členství v římském klubu a byl v Bildenbergu. Co od takových lidí můžeme očekávat. Akorát zaprodání a zmar naší země. Jsou to vlastně pimprlata tvůrců Nového světového řádu.

 • · Edit

  Paní Drahošová taky jede! Vtipkovala na účet Zeman v Ppardubicích, že lidé radili manželovi, aby trval na tom, aby byly debaty vedeny ve stoje a aspoň hodinu a půl. Ha, ha, moc vtipné a slušné! Více v článku na Aktuálně.cz

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*