Úchylové z Českého rozhlasu útočí na malé děti propagaci sexuálních úchylek!

Úchylové z Českého rozhlasu útočí na malé děti propagaci sexuálních úchylek!

Děti mají obdivovat ztopořené penisy … „jako obvykle provokující penis, který mu zrovna teď trčel nad koulemi“

Slovenský spisovatel Pavel Fendek v knize Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu popisuje využití propagace homosexualismu a různých sexuálních úchylek k zblbnutí a manipulování malých dětí. Jednou z ukázek, jak se tento neomarxistický sajrajt šíří, je i pořad Českého rozhlasu VLTAVA vysílány dopoledne k poslechu dětem kde se hovořilo například o „s úsměvem si prohlížel Vanyho těsné černé plavky, jeho křehké světle hnědé tělo a jako obvykle provokující penis který mu zrovna teď trčel nad koulemi drze jako vykřičník.“ Na vše upozornila matka dětí, které zrovna pořad poslouchaly, která na facebookovou stránku stanice Vltava napsala:
„Vážené veřejnoprávní radio, dnes po desáté hodině jsme bohužel naladili vaši stanici. Spolu s dětmi jsme si poslechli část příběhu o Nickovi a jeho kamarádovi, jehož „mohutný penis trčel nad koulemi“. Jste veřejnoprávní stanice, placená z daní, jak proboha můžete vysílat takovou sračku v deset dopoledne??? A ne, nejsem nikterak vulgární, protože jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Obrátím se na všechny kontrolní orgány, protože co vy jste za orgán, to se vymyká mému chápání.

„Rada doplnuji presny prepis, zrovna to posloucham z archivu znovu: „S usmevem si prohlizel Vanyho tesne cerne plavky, jeho krehke svetle hnede telo a jako obvykle provokujici penis ktery mu zrovna ted trcel nad koulemi drze jako vykricnik“ Dekujeme jeste jednou CRO za krasne rodinne dopoledne!“

Po pohádkách propagujících rasistickou teorií multikulturalismu o nutnosti kříženi ras nás tak veřejnoprávní media opět přesvědčují, kdo vede ve skutečnosti tyto media mající za úkol šířit vládnoucí ideologií multikulturalismu, sexuálních úchylek a pod. Ano, tuto zemi vedou lidé jenž ji chtějí zničit skrze propagaci amorálnosti a rasové teorie. Bíly heterosexuální člověk je lovná zvěř a z pohledů vládnoucích elit „úchylka“ která musí být odstraněna ….

K tomu „Český“ rozhlas servíruje „Africké léto. Objevte literaturu, hudbu a dokumenty z černého dokumentu“.  Myslím, že řada žen poznala „africkou kulturu“ od „uprchlíků“ na vlastní vaginu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Úchylové z Českého rozhlasu útočí na malé děti propagaci sexuálních úchylek!

  • Je to opravdu katastrofa jak hlupáci a zaprodanci se snaží zničit dětské duše tím,, že jim předkládají oplzlosti, které je poznamenají na celý život. Vše má svůj čas. A pohlavní dospívání dětí je také přírodou načasováno. Ale zvrácení lidé se neštítí ničit dětské duše. Hrůza je,, že toto se děje ve veřejno právních mediích. Tato skutečnost je trestuhodná. Kdo tyto blbosti nařizuje má plán o zničení a ovládnutí dětských generací proto, aby tyto zničené generace se dali lehce ovládat a v budoucnu byli k disposici jako otroky NWO.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*