U vchodu Římského Kolosea byla postavena obří socha Molocha

U vchodu Římského Kolosea byla postavena obří socha Molocha

Je bezpochyby ohavností, že gigantická socha Molocha nyní stojí přímo u vchodu do Kolosea, kde Římané brutálně zabili tolik křesťanů.

Turisté, kteří dnes navštíví Římské Koloseum jsou docela šokováni.

Přímo u vchodu byla postavena gigantická socha pohanského kanaánského božstva známého jako „Moloch“. Ve starověku, ti, kteří sloužili Molochovi, mu doslova obětovali své děti, které byly doslova zaživa opalovány. A nyní je masivní socha tohoto pohanského modla vrcholem nové „archeologické výstavy“ ve světově proslulém Římském Koloseu. Ano, přesně to samé Koloseum, kde bylo umučeno nespočetné množství křesťanů pro svou víru, je nyní domovem pro jednoho z nejneobyčejnějších pohanských božstev, jaké kdy svět viděl.Vím, že to zní až příliš bizarně, než aby to byla pravda, ale ve skutečnosti se to děje. Následující pochází z oficiální tiskové zprávy pro tuto „výstavu“…

U vchodu do Kolosea bude umístěna rekonstrukce hrozného božstva Moloch, propojeného s fénickými a kartaginskými náboženstvími a představená ve filmu Cabiria z roku 1914, aby přivítala návštěvníky výstavy.

Nazývají tuto obrovskou sochu jako „Moloch“, ale podle Wikipedie byl tento starověký pohanský bůh označován také jako „Molech, Milcom nebo Malcam“…

Moloch je biblické jméno kanaánského boha spojené s obětováním dětí, ohněm nebo válkou. Jméno tohoto božstva je také někdy nazýváno Molech, Milcom nebo Malcam.

Pro účely tohoto článku budu používat jméno „Moloch“, protože to je jméno, které bude pro většinu mých čtenářů nejznámější.

Organizátoři této „výstavy“ se mohli rozhodnout umístit Molocha do temného rohu, kde by si ho nikdo opravdu nevšiml, ale místo toho se záměrně rozhodli postavit ho na místě, kde ho okamžitě uvidí 100 procent návštěvníků Kolosea.

Jedna žena, která nedávno navštívila Koloseum, řekla deníku LifeSiteNews, čeho byla svědkem…

„Byly jsme tak nadšené, když jsme se rozhodly jít do Kolosea,“ napsala Alexandra Clark e-mailem deníku LifeSiteNews. Ona a její sestra Tiffany se těšily na návštěvu místa mučednictví křesťanů.

„Ale ve chvíli, kdy jsme se tam dostaly, byl pohled, který nás přivítal, děsivý! Střežící u vchodu byla kolosální pohanská socha Molocha. Byla umístěna na tomto hlavním místě, takže kolem ní museli projít všichni, kteří vstoupili do Kolosea,“pokračovala.

Jak je vůbec něco takového možné?

A to je ještě více šokující, že Koloseum je ve skutečnosti ovládáno Vatikánem. Následující pochází z deníku Breaking Israel News…

Zdroj blízký této záležitosti řekl deníku Breaking Israel News, že: „Neexistuje způsob, jak by se taková věc mohla stát bez přímého svolení nejvyšší úrovně Vatikánu. Římské Koloseum je ve vlastnictví Vatikánu, konkrétně diecéze v Římě, také nazývané Svatá stolice. Pokud tam chce někdo něco udělat, musí získat povolení od úřadu římské diecéze. Tato výstava s názvem „Cathargo: nesmrtelný mýtus“, by se tam nemohla konat, pokud by nebyla udělena povolení na vysoké úrovni. “

Někdo ve Vatikánu tomu pěkně nasadil korunu.

To není jen náhodné starobylé božstvo. V Leviticus 18:21 jsou Izraelci výslovně varováni před obětováním svých dětí tomuto monstróznímu modlu…

A nenecháš žádné ze svého semene projít ohněm v Molocha, ani nebudeš profilovat jméno Boha svého: Já jsem Hospodin.

Proč by si někdo na světě myslel, že takové praktiky stojí za oslavu?

Podle ministerstva křesťanské apologetiky a výzkumu byl způsob, jakým byly tyto děti zabíjeny, opravdu děsivý…

Staré národy zahřívaly tuto modlu ohněm, dokud nezářila, pak vzaly své novorozené děti, položily je na paži modla a sledovaly, jak uhoří k smrti.

Zdá se, že během několika posledních let existuje společné úsilí zaměřené na rozmístění symbolů starověkých pohanských náboženství na Blízkém východě a na klíčových místech po celém světě. To zahrnuje vybudování „Baalova oblouku“ jak ve Washingtonu D.C., tak v New Yorku.

Ale na rozdíl od některých jiných „výstav ”, bude tato trvat mnohem déle, než jen pár dní.

Ve skutečnosti nám bylo řečeno, že tato socha Molocha zůstane v Římském koloseu až do 29. března 2020…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*