U některých umělců nelze zapřít inklinaci k názorům TOP 09

U některých umělců nelze zapřít inklinaci k názorům TOP 09

Nevhodné agitování proti prezidentovi Zemanovi, za kterým stojí více než 70% Čechů, zaznívá nejen ve sportu, ale už i při předávání cen Anděl.

Je evidentní, že politika proti prezidentovi je někým řízená. Neustálé nejen slovní výpady proti prezidentovi Zemanovi se stupňují. Je jen otázkou času, kdy se malá část společnosti, která je zaměřená proti prezidentovi Zemanovi zradikalizuje ještě více.

Například jsme zmíněný radikalismus mohli vidět u skupinek, které ve dnech návštěvy čínského prezidenta vyhledávali konflikty s přívrženci státní návštěvy. Bohužel tito lidé si neuvědomují, že politika je hlavně o diskusi, nikoliv o násilí.

Můžeme se zatím jen domnívat, kdo stojí za demonstracemi a slovními výpady proti prezidentovi Zemanovi. A byl bych velmi nerad, aby podezření padlo na ambasádu, jejíž velvyslanec má dveře od pracovny prezidenta zavřené.

Jsem velmi zvědavý na to, jak se zachovají další umělci. Zda-li po vzoru Lenky Dusilové a Kollerovi budou kritizovat svého prezidenta. Vidíme, že u některých umělců se politická angažovanost, inklinující k názorům TOP 09, nedá zapřít. Je to ku škodě jich samotných, neboť se oni tímto sami dehonestují.

 

( Lenka Dusilová při předávání hudebních cen Anděl ostře kriticky vystoupila proti prezidentu Zemanovi Foto: Jan Zátorský, MAFRA)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

  • Už není jen věčně žijící Lenin ale i Havel, nebot každý rádoby umělec se na něj stále obrací. Měli si ho mumifikovat, ale ted už je pozdě, asi by se jim po nějaký 4let nelíbil, Ikdyž jsou u nás různí úchyláci!!!!

  • No jsou to hrdinové ty naši umělci. Ty mu to ale natřeli , ale podle úsudku mnohých jsou to ubožáci, kteří zřejmě nemohou předýchat, že se na hradě nemluví německy a vlastně nebyl splněn úkol ze zámoří a tento odvážný čin, kdy revoltovali v přímém přenosu v programu, který byl propadákový a moc lidí nezajímal ukázali , že stojí v šiku knížecím a budou za to určitě našimi spojenci včele se Sapirem pochváleni. Takových problémů má naše zem a bohužel takových hloupých lidí, kteří skáčou na špek a neumí si věci ve svém vlastním mozku zhodnotit, ale musí patřit k nějakému stádu. Musíme se vlastně na ně dívat jako na dramatické umělce i na některé politiky Kalousek lítá s Kocábem rudý vzteky na Hradě vedle demonstruje Kateřina Žak se svým manželem, protože už by se také rádi v té politice zviditelnili, protože to sype, ale Kalousek jim to kazí protože na sebe strhává větší pozornost. Takže je to vlastně všechno více než humorné a přitom Evropa je dobývána a je v nebezpečí, ale tyhle vnitřní konflikty jsou asi důležitější. A ještě humorná rádoby umělecká skupina Stohovna a jejich trenýrky a jejich krádež to jsou ti praví hrdinové muži činu.

  • Bohužel v celé EU mají navrch řvoucí menšiny. Aby tolik neřvaly, jdou jim na ruku média. Jde o to, aby mlčící většina dále mlčela. Aby si myslela, že to tak má být a nic s tím nejde udělat. Tak nás ty menšiny budou ovládat dál. Nebo ne? Uvidíme po volbách.

  • …radikalismus mohli vidět u skupinek, které ve dnech návštěvy čínského prezidenta vyhledávali konflikty s přívrženci státní návštěvy. Ty vole, to komunisti musí lhát i v případech, kdy každý viděl, že agresoři byli vždy z čínské skupinky? Nebo snad je agrese mávání tibetskou vlajkou, ať si o Tibetu myslím cokoliv? A organizování odpůrců Zemana? Co to meleš? Dusilka s Kolerem jako dostali pokyn?:-) Asi paranoia…

  • Ceny anděl. .. všechny tyhle ceny jsou jen fraška, dají se najít talentované kapely, kterým jde o tu hudbu mnohem víc a žádné ceny nedostanou. A to že mají názory jaké mají, je taky důvodem proč je tam pustili, po fo pa s Landou už si asi dávají pozor, aby pouštěli do televize jen lidi s těmi „správnými“ názory.
    Jak tohle změnit ? Těžko, propagandu medií ovládá vláda a kapitál, kapitál je západni a vláda připosraná. Jediná šance na změnu je příliv čínského kapitálu. Mnoho politiků pak zapanáčkuje jiným směrem a možná bude zase pro změnu pročínská propaganda.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*