Twitter hrozí, že zruší účet Donaldu Trumpovi

Twitter hrozí, že zruší účet Donaldu Trumpovi

Redaktor nezávislého deníku InfoWars Alex Jones diskutoval o prohlášení Twitteru, že zvažuje zrušení účtu nově zvolenému prezidentovi Donandu Trumpovi, což je bezprecedentní krok, který nepochybně tyto webové stránky sociálního média zničí.   

Mluvčí Twitteru řekl tento týden portálu Slate, že zváží zákaz používání Twitteru vládním úředníkům, včetně nově zvoleného prezidenta Trumpa, pokud budou porušena jejich pravidla pro „nenávistné chování“.

„Pravidla Twitteru zakazují násilné hrozby, obtěžování, nenávistné chování a hromadné zneužívání účtu. My budeme jednat proti takovým účtům, které tuto politiku porušují,“ sdělil nedávno mluvčí zpravodajskému serveru Quartz. „Pravidla Twitteru se vztahují na všechny uživatele.“

 
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Twitter hrozí, že zruší účet Donaldu Trumpovi

  • Nejsem na zadne takove platforme jako je twitter. Nedelejme si iluze. Podle Trumpovy volby ekonomickych a vojenskych poradcu a sekretaru nevidim rozdil mezi tim co bylo a bude. Demokraticke elity vymeni republikanske. USA budou i nadale vsemi prostredky usilovat o udrzeni sve pozice hegemona, ktery sleduje sve vlastni zajmy a prospech. Jejich pusobeni je ovsem valkami a organizovanymi konflikty a prevraty vsude ve svete uz zname a ony musi celit nenavisti a touze po odplate ve spouste zemi. Jeji vazalove v EU a NATO uz se take nepodrobuji bez namitek jejich prikazum, jako to bylo dosud. Vznika multipolarni svet, kteremu budou USA muset celit. Budou o jeho zachovani bojovat proti nam, obycejnym lidem. Vsude na svete uz dostatecne prokazaly, ze pohrdaji normalnimi lidmi. Nasazeni bombardovani a pouziti chemickych latek Agent orange na civilni obyvatelstvo to dokazuji.

  • · Edit

    Co si zástupci Twitteru myslí? Dnes jsou tady a zítra už mohou být v propadlišti dějin. Vývoj jde tak dopředu, že nějaké stránky, které jsou dnes možná v kurzu, mohou být zítra na ocase a už po nich neštěkne ani pes. Twitter nepoužívám a nezdá se mi, že bych nějakým způsobem strádala. Lidi si myslí, že mohou do všeho kecat, zastrašovat … ale neuvědomují si, že právě oni jsou tu pro nás, ne my pro ně, protože bez nás budou jen bezvýznamné nuly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*