Turek podezřelý z „úmyslného“ nabourání do skupiny dětí ve smrtelném útoku

Turek podezřelý z „úmyslného“ nabourání do skupiny dětí ve smrtelném útoku

Německé úřady tvrdí, že se domnívají, že turecký podezřelý „jednal úmyslně“, když minulý týden narazil do skupiny školáků, zabil osmiletou dívku a podle zpráv zranil další dvě děti.

Děsivý incident se odehrál v pátek kolem osmé ráno ve Witzenhausenu, malém městě ve státě Hesensko.

Skupina dětí šla po chodníku před školkou, když je srazilo auto, které řídil osamělý muž.„Muž se z nevysvětlitelného důvodu odchýlil ze svého pruhu doprava a nakonec zcela opustil silnici,“ vysvětlila policie krátce po nehodě.

„V důsledku toho se vozidlo srazilo se skupinou žáků, kteří šli k místní základní škole po přilehlém, poněkud širším úseku chodníku přímo před školkou. Malé auto pak narazilo do kamenné zdi.“

Tři dívky ve věku 7 a 8 let byly převezeny do nemocnice s vážnými zraněními.

Malá osmiletá Imke později toho dne zemřela.

Úřady zahájily vyšetřování vraždy a pokusu o vraždu s tím, že se domnívají, že podezřelý, třicetiletý turecký státní příslušník, jehož řidičský průkaz byl dříve odebrán, mohl do skupiny svým vozem vrazit úmyslně.

„Vyšetřovatelé zprvu předpokládali, že šlo o nehodu, a nic nenasvědčovalo tomu, že by šlo o úmysl,“ uvádí 7Sur7. „Nicméně během vyšetřování se objevil dosud neznámý svědek. Jeho prohlášení staví události ,do úplně jiného světla‘,uvedli.“

Podle informací poskytnutých očitým svědkem, spolu s odborným rozborem, existují pádné důkazy, které naznačují, že „třicetiletý muž udělal aktivní pohyb řízení směrem k dětem základní školy a následně úmyslně způsobil smrt dítěte a zranění několika dětí,“ vysvětlil státní zástupce.

 

Podezřelý, který podle všeho dříve pracoval v bratrově obchodě s kebabem, byl umístěn do psychiatrické léčebny.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Turek podezřelý z „úmyslného“ nabourání do skupiny dětí ve smrtelném útoku

  • Všechny muslimové co v Evropě vraždí posílají do blázince !!?? Já nevím kdopak je tu blázen, myslim že my Evropané !!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*