Turečtí a arabští studenti nenávidí Židy, Němce, homosexuály a Evropu jako celek

Turečtí a arabští studenti nenávidí Židy, Němce, homosexuály a Evropu jako celek

Učitelé v Německu promluvili o muslimech a ve většině případů uvedli, že se při výuce osobně setkali s antisemitskými incidenty, jež jsou součástí islámské ideologie.

Organizace American Jewish Committe provedla podle rakouského deníku Kronen průzkum mezi učiteli z jednadvaceti škol, podle jehož výsledků se mezi tureckými a arabskými studenty imigrantského původu velice rozmáhá radikální antisemitismus a salafismus (nebezpečná ideologie vedoucí k potlačení práv a svobod nevěřících, jejíž cílem je nastolení teokratické diktatury). Průzkum také potvrdil, že antisemitismus je součástí islámské ideologie.

Velice alarmující je to, že někteří studenti měli pod vedením imámů (muslimští duchovní) vyvíjet tlak na spolužáky. „Vymývání mozků od imámů z mešit musí být skutečně přesvědčivé, když se tito studenti tak ostře a nekompromisně vymezují vůči Západu, Americe a projevují se tak antisemitsky. Proti tomu musíme bojovat se vší vervou,“ uvedl jeden z učitelů. Jeho kolegové si dále v rámci průzkumu stěžovali, že bouři nevole budí u tureckých a arabských studentů už jenom to, když začnou v hodinách vykládat o demokracii a právním státě.

Tyto a podobné průzkumy velice evidentně potvrzují, že již od mládí jsou všichni muslimové vedeni k tomu, aby nenáviděli a pohrdali nevěřícími, jinověrci a vším co je prozápadní, takže hlavně svobodou a demokracií, což jsou dva hlavní znaky a pilíře každé demokratické společnosti. Snaha bohatých arabských států o ovládnutí světa prostřednictvím prodeje ropy na základě šíření džihádu a práva šaría je čím dál tím evidentnější a z historie víme, že to není poprvé a zcela určitě ani naposledy.

Zastavme proto jakékoli pokusy o šíření netolerantní, nenávistné, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie do České republiky prostřednictvím umisťování nelegálních arabských a afrických imigrantů. Jen tak zabráníme snahám zkorumpovaných politiků a úředníků Evropské unie o multikulturní evropský superstát, kde bude svobody a demokracie pouze poskrovnu. Nechme na lidech, ať se sami rozhodnou v jaké zemi chtějí i nadále žít, zda v suverénní nebo pod diktátem Bruselu a vyhlasme proto referendum o vstoupení České republiky z Evropské unie.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Turečtí a arabští studenti nenávidí Židy, Němce, homosexuály a Evropu jako celek

  • Islam spociva na Koranu, nenavistne ideologii vuci vsem Nemuslimum, tj. vsem, kteri nevyznavaji Islam! Na vice nez 100 mistech vyzyva Koran Muslimy k zabijenia nasili na Muslimech. Imamove tuto nenavist jeste posiluji v mesitach na bohosluzbach ve svych kazanich. To se kona stale, stat nekontroluje tuto islamskou diverzi. Ackoliv je toto vseobecne zname, nebyl dosud z techto duvodu Islam jako ideologie zakazan! Mame antirasisticke zakony, lide se boji ceknout proti cikanum. Deje se tak zamerne, nasi politici chteji multikulti v Evrope s naslednym chaosem a obcanskou valkou, aby pak mohli ‚v zajmu obcanu‘ pomoci armady a policie nastolit ‚poradek‘ a totalni NWO, promenu spolecnosti v ocipovane otroky, rizene fasisty v USA.
    Musime se zbavit zavislosti na fasistickych USA, zabijejicich vsechny, kdo se jim nechce podrobit. Musime vystoupit z EU, ktera je slouhou USA, je okupovana US Army a plna CIA fizlu, ovlivnujicich vsude volby, novinare, parlamenty. Musime vystoupit z NATO, kde nasi zoldneri valci za zajmy USA, ale za nase penize!!
    K tomu se potrebujeme zbavit nasich politiku, volte jenom strany, ktere chteji CZEXIT, vystoupeni z NATO, chteji zavest Referendum, ocisteni medii od US Mainstreamu, ktery lidi neustale oblbuje a strasi Ruskem, aby mohly vsude stavet rakety na jeho hranicich. At si jdou valcit domu do Juesej a rakety si vezmou s sebou!!!! Zadne zakladny na nasem uzemi nedovolme, jinak se staneme prvnim cilem zniceni ve valce, kterou chteji USA rozpoutat, aby se zmocnily surovin Ruska. Oni si mysli, ze vyvolaji dalsi valku, jako v minulosti 1. a 2. svetovou a budou se za Atlantikem opet chechtat, jak jsme blbi a jak se vzajemne nicime!!! Copak tohle lide nevedi, nebo jsou uplne zblbli uz US lzemi a pokrytectvim???? Kazdy ve svete se uz odvraci od USA a jejich odpornych zlocinu v agresich a zabijeni, jejich vecneho lhani a podvodu!!! A my jsme stale jejich spojenci. Bojujeme proti terorizmu, ktery Arabske zeme, take spojenci USA financuji. Tohle Vam neni znamo? Vsude dodavaji zbrane, aby se pozar jeste dal siril.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*