Turecko předpokládá, že USA zorganizovaly útok v nočním klubu v Istanbulu

Turecko předpokládá, že USA zorganizovaly útok v nočním klubu v Istanbulu

Turecko může přehodnotit otázku o nasazení Amerikou vedené koalice na letecké základně Incirlik, píše agentura Reuters. Turecká administrativa může učinit toto rozhodnutí vzhledem k tomu, že je Ankara zklamaná z nedostatku podpory USA pro její operace v Sýrii.     

Za zmínku stojí, že brzy po posledním teroristickém činu v nočním klubu v Istanbulu, turecké úřady navrhly, aby země uzavřela americkou leteckou základnu Incirlik a odvrátila se od Washingtonu hledáním nových spojenců.

V rozhovoru pro Sputnik, autoritativní bezpečnostní expert Jevad Galiyashevich uvedl, že americká administrativa Baracka Obamy porušila zákony ve své vlastní zemi, zatímco prezident Obama vyzbrojoval teroristy, místo aby proti nim bojoval. Teroristický útok v nočním klubu v Istanbulu přišel jako samozřejmá snaha pomstít se tureckému prezidentovi Erdoganovi za jeho sbližování s Ruskem. Američané pustili teroristické psy na Erdogana, aby jej ponížili a vyvinuli tlak na Turecko, aby země ustoupila od svých plánů regulovat krizi v Sýrii, dodal expert.

K útoku v nočním klubu Reina v Istanbulu došlo o novoroční noci. Terorista vyzbrojený automatickou puškou zahájil palbu na lidi uvnitř klubu. V okamžiku útoku bylo v klubu více než 700 osob. Terorista zabil 39 lidí, včetně ostrahy a 16 cizinců, 69 jich bylo zraněno.

Turecký deník Yeni Akit zveřejnil na Twitteru fotografickou koláž odchozího amerického prezidenta Obamy jako istanbulského teroristu, na kterém se Obama nápadně podobá istanbulskému střelci. Titulek tureckého deníku byl: „Nejjasnější fotografie tohoto vraha.“

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu Foto:Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Turecko předpokládá, že USA zorganizovaly útok v nočním klubu v Istanbulu

  • Páchat zlo a zabíjet pod cizí vlajkou to je specialita nositele Nobelovy ceny za rok 2009 Obamy. Ale když se něco opakuje např. s tím, že se vždy na místě činu najdou pasy, nebo korán nebo telefon , tak to je teda primitivní postup. Jen blbec svůj způsob lži opakuje. Myslím, že vše se má jinak než jak je předkládáno . Zbrojařský průmysl vydělává a tvůrci NWO si mnou ruce a někteří lidé ač i trochu inteligentní jim pro pár šupů dobrovolně slouží a nepřipouští si , že tento řád je semele také až skončí svou pomoc užitečných idiotů pak už nebudou třeba .

  • S velkou pravdepodobnosti vrah stale unika, protoze je pod ochranou tajnych sluzeb, ktere utok zorganizovaly. I vrah z Berlina mohl projet nekolik zemi, nez byl odhalen jenom diky jejich podpore. Policie tyto vrahy na miste zabiji, aby jejich konekce na tajne sluzby nebyla odhalena.

  • To je asi bracha Husseina. Ta podoba! Neskutecne, co se v USA deje. Hussein jako iniciant nekolika agresi v zemich na zaklade lzi a podvrhu ziskal Nobelovku za mir. Nikdo nevi, kde byl narozen, jeho obcanstvi je stale nejiste, Presto se mohl stat prezidentem na 8 let a vykonat nesmirne zlociny proti lidskosti. V zemi neomezenych moznosti je vse mozne. I to, ze narodni banka je v soukromych rukach a ze jeji zasoby zlata jsou ulozeny neznamo kde. Tyhle moznosti umoznily vladou penez krizi USA a zavedly svet az na pokraj apokalipticke znicujici valky. Zdalo se, ze je tam mozne byt vynikajici zpevackou, kdyz ma ona dama dostatek penez, ze lzi hlasane koupenymi medii jsou vydavane za pravdu. Ze zeme, ktere se nechteji podrobit USA musi byt vylhane obvinovany ze zlocinu, aby mohly byt pak zniceny a jejich nerostne bohatstvi pak ziskano USA za pakatel. Miliony mrtvych a znicene zeme v 7 zlocineckych valkach USA za 14 let zaluji a volaji po potrestani!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*