Turecko hrozí, že zaplaví Evropu 3 milióny uprchlíků

Turecko hrozí, že zaplaví Evropu 3 milióny uprchlíků

Turecký ministr, který má na starosti záležitosti Evropské unie prohlásil, že jeho země by měla zvážit přezkoumání své migrační dohody s EU a zmírnit kontroly lidí, kteří chtějí přes Turecko do Evropy.   

Připomínky Omera Celika, oznámena státem řízenou tiskovou agenturou Anadolu, přichází uprostřed napětí s Nizozemskem a dalšími evropskými zeměmi kvůli tureckým ministrům, kteří cestovali do zahraničí před hlasováním tureckých občanů v nadcházejícím referendu.

Turecko loni souhlasilo, že zabrání migrantům průchod do EU výměnou za finanční prostředky, aby se mohla země vypořádat s asi 3 milióny uprchlíků.

Tisková agentura Anadolu citovala slova Celika, který uvedl, že EU nesplnila část své dohody.

Turecký ministr dodal: „Podle mého názoru by měla být přezkoumána otázka pozemních kanálů.“

Nicméně, Celik uvedl, že by Turecko mělo zachovat kontroly, aby zabránilo námořním přechodům, o kterých tvrdí, že stály stovky životů.

Neuvěřitelné. Takže Evropa je vydírána za pomocí vyšinutých islamistů. Mělo by z toho plynout nějaké ponaučení.

Neměli bychom si to příště dvakrát rozmyslet, než umožníme Washingtonu a jeho klientským státům destabilizovat celý Střední východ?

Bude to velmi bolestivá lekce pro západní svět.

 

(Russia-insider/ Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Komentář “Turecko hrozí, že zaplaví Evropu 3 milióny uprchlíků

  • Kdo asi tuto destabilizaci těchto národů záměrně podporoval ? Komu to slouží a kdo na tom vydělává ? Kdo podporuje neziskovky, které pro migranty jsou jako cestovní kancelář ? Proč Saudská Arábie nechce žádného imigranta a bude vyhosťovat určité pracovní síly ? Ať nám na tyto otázky odpoví třeba chytrý pan Moravec se svými oblíbenými politiky. Myslím, že mnozí lidé, kteří se trochu o politiku zajímají odpověď znají. A také pan Babiš, který je zřejmě globalista se k těmto problémům vůbec nevyjadřuje, Sobotka už je zaprodán a očekává funkci v EU a Bělobrádek ten je také globalisticky naladěn a USA mu zřejmě dává instrukce, neboť tam byl pečenej vařenej.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*