Turecko, Erdogan, špinavý NATO a politika dvojího metru

Turecko, Erdogan, špinavý NATO a politika dvojího metru

Máme skutečně zapotřebí nechávat si mediální masírkou gumovat mozek? Stojí nám to za to, poslouchat výblitky reportéra Karase, moderátora Moravce nebo poněkud vyšinutého pana Rejžka? Proč platíme TV poplatky a rozhlasové poplatky?

Víte – média se rádi chytí tématu jako je porušování lidských práv, genocida, vykořisťování, porušování mezinárodních smluv atp. Přijde mi však značně nefér, když se poukazuje stále jen na Rusko, Čínu, Severní Koreu nebo Venezuelu. Zcela zřetelně v těchto případech platí, že pod svícnem bývá největší tma. V případě Turecka to sedí jako vyšité. Přijde mi, že je to i naše ostuda a hlavně vlády, parlamentu a medií. Je totiž ostudné, že se tak málo mluví o tom, jak se Turecko chová ke Kurdům, že Turecko zaměstnává ve svých továrnách Syrské děti, že umožňuje IS skrze sebe a své území prodávat teroristům ropu a dokonce prosakují zprávy, že v této špíně má smočeno i rodina prezidenta Erdogana! To je ostudné!!!

Postoje Turecka jsou na pováženou a to především z hlediska jeho členství v NATO. Navíc má Turecko značný zájem státi se členem EU. Nevím, zda je normální, aby takoví barbaři byli členy NATO nebo EU!! To přeci v 21. století mezi kulturními národy snad není možné. Pan Štětina, gen. Pavel, pan Stropnický, pan Schwarzenberg, paní Šabatová, pan Moravec, Karas a mnozí další, mají plnou hubu Ruska nebo Číny. Neustále papouškují bláboly Americké propagandy, jak se v těchto zemích porušují lidská práva, ale Turecka jako členské země NATO si nikdo nevšimne – ani Američan ne. Přitom by bylo zcela legitimní uvalit na Turecko mezinárodní obchodní sankce. Na Rusko uvaleny byly a za co? Rusko nezaměstnává a nevykořisťuje děti, nevraždí Kurdy ani nepodporuje ISIL, ani neprodává ropu teroristů. Pouze si vzali Ruskové zpět Krym, který jim historicky patří. Neudělali to dokonce ani po demokratickém vzoru USA, kdy Američané vybíjeli Indiány kmen po kmeni a páchali na nich genocidu.

erdogan isis

Proč teda s takovou radostí tolik lidí kope do Ruska? To jsou ti lidé, tak blbí nebo zaplacení? Proč tolik pokrytectví? Věřit lži je hloupé. Vždyť nejde o nic jiného, než o souboj velmocí a Ukrajina a Ukrajinský národ jsou jen obětí tohoto souboje. Tento, jak je již dlouhodobým zvykem vyvolaly Spojené státy. Chápu, že by se Amíkům hodilo mít námořní základnu v Sevastopolu, ale to by musel být Ivan padlý na hlavu, kdyby toto dopustil. Dnes už je veřejným tajemstvím, že Kyjev jednal s USA o pronájmu této vojenské základny!

Čeští politici o těchto aspektech téměř nehovoří a to je špatně. Lezou Američanům do zadku jak zběsilí. Nebo se bojí, že by je Americký protektor Dienstbier udal? To, že mlčí média mě už tolik nezaráží, protože prakticky žádná nejsou v Českých rukách – tedy kromě Šlágru, který je zas šikanován jinak a to z důvodu, že prezentuje původní Českou a Slovenskou tvorbu, což žádná jiná televize téměř nedělá. Vlastenectví a obhajoba českých kulturních tradic se v České republice stává pomalu trestným činem. Máme to tu v té naší malé zemi jaksi postavené na hlavu. Umíme dobře blít špínu na druhé, ale na sebe se podívat neumíme. Věříme každé kravině, souhlasně kýváme, ale nemáme patřičné znalosti a hlavně nám chybí vlastní zdravý rozum. Kydáme špínu na Rusko, ale nevíme, co se děje v sousední vsi. Slepě používáme v našich úsudcích dvojí metr a to je prostě špatně!

Turecko reprezentované Erdoganem je jak zrádný prašivý pes. Věřit se mu nedá a navíc mají tu drzost Evropu vydírat. Občane pozor. EU peníze Turecku dá, ale to nejsou peníze EU. Tyto peníze vybral stát od Vás – daně platících občanů!!

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Turecko, Erdogan, špinavý NATO a politika dvojího metru

  • Turecko dopadne špatně, to že je teď na koni má jediný důvod – pokud na východě získá dominantní postavení Irán Syrie Rusko, Čína tak padne petrodolar a Obama si bude moct dolarem tak akorat. .. . . A to nesmí USA dopustit. Jejich poslední výkrmník teroristů a centrum jejich výcviku je Turecko, proto se ještě Erdogan drží i když je to vpodstatě terorista. Ještě se můžeme připravit na to, že až budou amíci v posledním tažení zkusí udělat válku EU vs Rusko, na to si musíme dát pozor.

  • Turecko bude vybírat výpalné od EU. Pak vybere peníze od uprchlíků a pošle je do Evropy. Levnější by bylo Turecku žádné peníze nedávat a dát je na střežení hranic s Tureckem. S vyděrači se nevyjednává!!! Turecko a Ukrajina v EU jsou zárukou rychlého rozpadu EU a o to USA jde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*