Turecké rodiny v EU minimálně pět dětí, vzkazuje krajanům Erdogan

Turecké rodiny v EU minimálně pět dětí, vzkazuje krajanům Erdogan

Takto podněcuje turecký prezident Erdogan své krajany v evropských zemích, aby jejich původní obyvatele populačně „přečíslili“. „Jste budoucnost Evropy,“ dodal Erdogan.

Tady to máme „černé na bílém“, strategie islamizace Evropy vysokou porodností tamějších muslimských menšin už nepatří do „říše hoaxů, dezinformací a konspiračních teorií“, karty jsou odkryty a tentokrát se zpráva dostala i do médií „hlavního proudu“:

„Zploďte ne tři, ale pět dětí, neboť vy jste budoucnost Evropy,“ prohlásil Erdogan, sám otec čtyř potomků. „To bude ta nejlepší odpověď, kterou můžete dát na nestoudnosti, nepřátelství a nespravedlnosti, které jsou vám činěny,“ dodal podle agentury DPA.

„Odtud apeluji na moje občany a bratry v Evropě. Tam, kde pracujete a žijete, je nyní vaše vlast. Zakládejte ještě více podniků. Posílejte své děti do lepších škol. Nechte své rodiny žít v lepších čtvrtích. Jezděte v nejlepších autech. Bydlete v nejhezčích domech,“ vyzval na politickém mítinku v západotureckém městě Eskişehir.

Zploďte ne tři, ale pět dětí, vyzývá Erdogan Turky žijící v Evropě. Ti jsou podle něj budoucností kontinentu

Že tuto strategii, jak ovládnout „starý kontinent“, razili již dávno před tímto Erdoganovým projevem mnozí islámští fanatici, to se proslýchalo již dávno, psala o tom alternativní média, takže pro lidi „zasvěcené“ vlastně nic nového. Nové je to, že teď se to stalo, abych tak řekl, „oficiální politikou“ muslimské země v sousedství EU, která je zároveň členskou zemí Severoatlantické aliance, tedy „papírově“ naším spojencem…, a také to, že tentokrát již zavedená masmédia nemlčí.

Chtěl bych tímto apelovat na Čechy, Slováky, Poláky, Maďary a všechny Evropany, kterým jsou naše hodnoty drahé, kteří nechtějí naši civilizaci nechat převálcovat civilizací jinou – vemte si i vy Erdoganova slova k srdci a mějte více dětí, jen tak můžeme zachránit budoucnost Evropy…, tedy té Evropy, jak ji známe!
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Turecké rodiny v EU minimálně pět dětí, vzkazuje krajanům Erdogan

  • Ten apel v posledním odstavci trochu pokulhává. Je to stejné, jako kdybych nabídl řešení – najděte v lese šišku, nechte naklíčit semínko, pak zasaďte strom a až vyroste, vyrobte z něj klacek, kterým přivandrovalce vyženete. Oni už tu jsou a budou se množit geometrickou řadou tak, jak to my nikdy nedokážeme. Budou se nejen množit, ale budou prostě přicházet. Dokud je budeme zvát, tak beze zbraní a až jim to zatrhneme, vyzbrojí se a noví přijdou se zbraněmi. Ovládnou Evropu a znovu se jí pokusí zotročit. USA nás před tím neochrání. Zachrání nás až Rusko, ale to už bude torzo evropské civilizace.

  • Tenhle portal neprinasi zadna kontraverzni aktualni temata. O cem diskutovat? O Erdoganovi? Skoda casu!
    Jedine jeste Parlamentni isty neco prinesou a Czech free Press! Media jsou stale v rukach prolhaneho Deep State USA.

    Jen si vezmete tu hysterii, kdyz Rusove bombardovali Aleppo v UNO a rade bezpecnosti!!! USA chteli zachranit svoje hrdlorezy, ktere vyzbrojily pred znicenim.
    A ted Mosul, kde USA brutalne nici mesity a civilni objekty ze vzduch, obeti je 7 x vice jak v Aleppu!!! Zadne slovo o tom v mediich, naproste ticho!!! Jo, to se to valci, vidte vy idioti. Napomahate tak zlocinum USA a NATO vsude ve svete. Na USA za to nikdo neuvaluje sankce, nikdo o nich nesmi psat. Jako o zlocinech migrantu v Evrope!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*