Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

Není to tak dlouho a snad si ještě pamatujete, jak Donald Trump, coby ještě jen kandidát na prezidenta USA vykřikoval do světa, jak změní politiku USA, jak do tří týdnů ukončí válečný konflikt v Sýrii, či jak napraví pošramocené vztahy s Ruskem. Mnozí lidé byli plni euforie a nadějí z jeho slov, ale já varoval. Varoval jsem a vyzýval ke zdrženlivosti a tvrdil, že teprve po volbách a určitém času ve funkci prezidenta se teprve ukáže a ono se skutečně ukázalo. Trump je podvodník a lhář, který obelhal miliony lidí na celém světě. Miliony lidí, kteří do něho vkládali naději a to jak v USA, tak na celém světě. Říkal jsem, že Trump má dvě možnosti.Tou první bylo dodržet své předvolební sliby a riskovat kulku do hlavy a tou druhou bylo umírnění se a podřízení se vládnoucím strukturám. Posuďte sami, co si ten chlápek s blonďatou patkou a kačeří tlamou vybral.

Předvolební sliby jsou skutečně jen sliby a to bez záruky. Je to úplně stejné na celém světě-tedy krom pár světlých vyjímek. Politické strany v ČR jsou stejné jako samotný Kačer Donald-také stále dokola jen slibují a ve své podstatě vědomě lžou a dělají z občanů debily. Avšak zpět ke Kačerovi.

Sám nejmocnější Kačer světa se nechal nedávno slyšet, že Baššár Assad je vinen válečnými zločiny a že se z nich bude muset zodpovídat. No snad ne velkému Kačerovi??? Velkému vůdci imperialistických a války chtivých USA?? Vždyť je to k smíchu!!! Nebýt podvratné činnosti USA, CIA a MOSSADU, tak žádná válka v Sýrii být nemusela. Kdyby USA nepodporovaly mezinárodní terorismus v rámci boje proti terorismu, tak by se možná stala válka i neznámým pojmem.To USA by se měly zodpovídat. Těch válek, které byly jimi vyvolány je celá řada a Sýrie mezi postižené země do kterých byla z zájmu demokracie USA importována válka patří také. Kačer tak nějak zapomíná, že Al Kaida je dítětem CIA, Kačer zapomíná, že Americká administrativa podporuje také An Nusru a další radikály a separatisty. Domnívám se, že i ISIL dílčím způsobem s USA spolupracuje. Není totiž bez zajímavosti, že radikálové válčí se zbraněmi Americké provenience, není bez zajímavosti jaké mají informace o pohybech legálních Syrských vojsk, které lze zjistit buď leteckým průzkumem nebo vojenskými satelity. ISIL však letadla a ani satelity nemá!!! Odkud tedy mají ty důležité informace??? Jak je možné,že dle tvrzení Turecké strany mají USA na území Sýrie 10 tajných vojenských základen??? Toto musí oni radikálové vědět, že na území jimi ovládaném jsou Americké síly, přičemž žádná pozemní operace na Syrském území nebyla RB OSN schválena. To je hrubé porušení mezinárodního práva!!!! Co tam Američané dělají??? Rusy zajaté na Syrském území pod vládou radikálů ihned zabijí, ale Američany ne!! Je to normální??? Je to legální??? Prdlajs-je to jedno velké Americké svinstvo a USA by se za něj měly zodpovídat!!!! Ale jak nám v ČR naši politici / Bělobrádek, Kalousek, Štětina, Laudát, Sobotka, Stropnický/ aj. říkají-ZA VŠECHNO MŮŽE JENOM PUTIN. Jak směšné a ubohé.

No a napravení vztahů USA-Rusko??? Kde je? Vždyť už se nalézáme téměř ve stádiu vztahů odpovídající době vrcholné studené války v období Kubánské krize!!! Opět zavádění nových sankcí proti Rusku!!! Za co??? Za Krym a Ukrajinu??? Kdyby nebylo toho, že USA chtěly v Sevastopolu budovat svou novou vojenskou základnu, tak by si Rusko nemuselo brát zpět to, co mu právem náleželo a náleží. Jedná se tedy o Donbas a Luhansk??? Možná, ale kdyby USA nestrkaly svůj smradlavý rypák do Ukrajiny, kdyby nerozeštvávaly skrze Klička, Tymošenkovou a nacistické bojůvky Ukrajinský národ a neštvaly jej proti Rusům, tak myslím, že by ničeho nebylo. Ona sprostá Americká hra udělala z Ukrajiny žebráckou zemi. Jsem toho názoru, že Ukrajina by udělala nejlépe kdyby kopla USA a EU do prdele a spojila se opět s Ruskem. Tím by mohlo období Ukrajinské bídy skončit. Jenže toto Američan nechce, neb z vojenského pohledu je území Ukrajiny strategicky důležitým. To si však musí Ukrajinci zvážit sami. To oni sami mohou čokoládového magnáta a blba vyhnat ze země.

Kdo však uvalí sankce na USA za Vietnam, Koreu, Panamu, Irák, Libyi, Sýrii a další země??? Vždyť tam všude pro Americkou lež byly zabity statisíce lidí. To je přeci genocida. Nebo že by se válkou a genocidou rovnaly vztahy??? To snad Donalde ne!

Po pravdě řečeno-je mi lhostejné, co plácají zrádci našeho národa Bělobrádek, Herman, Sobotka a jim podobní, ale Donald Trump na jejich úroveň klesat nemusel. Bohužel klesl!

Tedy milý Donalde fuck USA, fuck Donald
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trumpe, Trumpe-ty jeden kačere Donalde. Má slova z doby, když jsi kandidoval na prezidenta USA se potvrdila. Jsi jen loutkou mocných a kašpar.

  • Pravdivě napsáno, ušáci jsou krvelačné šelmy a na nikoho neberou ohled. Nevěřit jim nevěřit,nevěřit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*