Trump zveřejnil důkazy o podvodných volbách v roce 2020 a varuje před současnou destrukcí Ameriky

Trump zveřejnil důkazy o podvodných volbách v roce 2020 a varuje před současnou destrukcí Ameriky

Prezident Donald Trump vydal prohlášení, v němž chválí vysloužilého kapitána armádní rozvědky Setha Keshela za novou zprávu, která ukazuje, že volby v roce 2020 byly ukradeny, a varuje před současným zničením Ameriky.

Moderátorka OANN Natalie Harpová zveřejnila Trumpovo prohlášení na Twitteru.

„Vysoce respektovaný kapitán armádní rozvědky Seth Keshel právě zveřejnil svou Zprávu o číslech celostátních podvodů s ohledem na prezidentské volby v roce 2020,“ začal Trump.„Osobně kapitána Keshela neznám, ale tato čísla jsou drtivá, volby se mění a podle Keshela by mohla být ještě větší v tom, že nepočítají s kybernetickým překlápěním hlasů. Ukazují, že jsem vyhrál volby – O HODNĚ!“

Trump pokračoval: „Teď sledujte, jak se demokraté spojují, dehonestují, vyhrožují, vyšetřují, vězní lidi a dělají vše pro to, aby pravda nevyšla na povrch, a nechávají Bidenovu vládu, aby dál pokračovala ve zničení naší země. Nesrovnalosti a otevřené podvody těchto voleb jsou otevřenou ranou pro Spojené státy americké. Něco se musí udělat – okamžitě!“

Keshelova zpráva, na kterou Trump odkazuje, byla zveřejněna na populární stránce Telegram kapitána armádní rozvědky ve výslužbě.

Keshel provedl oficiální sčítání hlasů ve všech 50 státech a porovnal je s odhadovanými počty založenými na politických trendech, růstu/poklesu populace, nedávné voličské historii a registračních informacích, aby určil odhadované množství „nadbytečných Bidenových hlasů“ v každém státě.

Tato zjištění zahrnují pouze nadbytečné hlasy pro Bidena a nepočítají s žádnými „překlopenými hlasy“, které by podvod učinily ještě drastičtějším.

Podle Keshelových údajů byl Joe Biden poctěn více než osmi miliony přebytečných hlasů, což je víc než dost na zvrácení voleb.

Podívejte se, jak Keshel podrobně vysvětluje svá zjištění během úterního podcastu Pandemické války Steva Bannona:

Nezapomeňte, že jakmile vyjde najevo více důkazů o volebním podvodu, elita bude nucena odvést pozornost, aby zakryla svou trestnou činnost.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Komentář “Trump zveřejnil důkazy o podvodných volbách v roce 2020 a varuje před současnou destrukcí Ameriky

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*