Trump zmrazil Obamův dárek  221.000.000 $  na rozloučenou pro „Palestince“

Trump zmrazil Obamův dárek 221.000.000 $ na rozloučenou pro „Palestince“

Trumpova administrativa zmrazila Obamův dárek na rozloučenou pro Palestince.              

Bývalý americký prezident Barack Obama, v jeho posledních hodinách, v tichosti uvolnil 221 miliónů $ pro palestinskou samosprávu (PA), které Kongres blokoval.

Trumpova administrativa oznámila, že tento krok zmrazila.

Ministerstvo zahraničí prověřuje rozhodnutí na poslední chvíli, které na příkaz Obamy učinil bývalý ministr zahraničí John Kerry, poslat 221 miliónů dolarů Palestincům.

Kerry formálně oznámil Kongresu, že stát uvolní peníze v pátek ráno, jen několik hodin předtím, než nový prezident Donald Trump složil přísahu.

Když byl tázán ohledně převodu peněz reportérem během úterní tiskové konference, tiskový mluvčí Bílého domu Sean Spicer uvedl, že je Trump znepokojen, když jsou peníze daňových poplatníků utráceny, a když už jsou posílány do zámoří, co za to USA dostanou, nebo pokud jde o vztah nebo americkou podporu demokracie nebo pomoci jiné zemi za jejich obranu. Ale Trump bude zkoumat všechny aspekty rozpočtu. Chce se ujistit, že každý obchod, každý dolar, který vláda utratí, utratí způsobem, který bude respektovat daňové poplatníky.“

 

(Worldisraelnews/ svobodnenoviny.eu Donald Trump Foto:EPA)
Loading...

Podobné články

Komentář “Trump zmrazil Obamův dárek 221.000.000 $ na rozloučenou pro „Palestince“

  • Vase nadseni z Trumpa opadne brzy. On zastava politiku sankci a sily proti vsem, o kterych si mysli, ze USA oslabuji a jsou proti nim. V tom se nelisi od svych predchudcu, je jeste radikalnejsi! Doufam ale v jeho smysl pro realitu, ze bude selektivne rozhodovat. Jinak budoucnost nas a sveta neni ve tvoreni bloku a paktu, ktere mezi sebou zapoli sankcemi, oslabenim druheho a dokonce jeho znicenim i za cenu zniceni civilizace. To mohou delat jenom zli starci nad hrobem, idioti bez srdce a zlocinci, ktere je nutne odstranit z mocenskych pozic. Cina jedina je proti teto politice, Ta jedina ma silu, temto silam se vzeprit. Rusko bude chranit jenom sebe. Stoji spousta veci uz davno na hrane. Zejmena zlocinne lhani zapadu o Rusku a Cine a jejich fobie musi prestat!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*