Trump: Žádné sociální dávky pro migranty po dobu prvních 5 let

Trump: Žádné sociální dávky pro migranty po dobu prvních 5 let

Migranti, kteří přichází do Spojených států, nemohou během prvních pěti let dostávat sociální dávky v zemi, odhalil prezident Trump jeden z bodů z příští imigrační úpravy.       

„Právě tento týden jsme oznámili historický imigrační zákon, abychom vytvořili systém zelených karet založený na zásluhách, což ukončí zneužívání sociálního zabezpečení, zastaví řetězovou migraci a ochrání naše pracovníky a naše hospodářství,“ uvedl Trump ve svém týdenním prohlášení pro rozhlas. „Jako například, nemůžete získat sociální dávky po dobu pěti let, když přijedete do naší země.“

„Nemůžete jen přijít jako v minulých týdnech, letech a desetiletích, jen přijdete a okamžitě začnete brát sociální dávky. Po dobu pěti let, musíte říci, že nebudete žádat nebo využívat naše systémy sociálního zabezpečení.“

A navzdory přicházejícím útokům proti jeho plánu, prezident skutečně modeloval svůj program podle Austrálie a Kanady, z nichž oba disponují systémem vízových bodů, který odměňuje pouze nejlepší imigranty.

Migranti přicházející do těchto zemí musí soutěžit o omezený počet víz tím, že získají body za znalost angličtiny, konkurenční školení, nabídku zaměstnání, nebo jiný významný úspěch, který má prospěch pro hostitelskou zemi.

Porovnejte to s Německem, kde kancléřka Angela Merkelová otevřela hranice miliónům neprověřených migrantů, kteří neumí mluvit německy a nemají pracovní dovednosti, což je staví k neustálému blahobytu od německých daňových poplatníků – a nuda, která se projevuje teroristickými útoky je opět proti německým daňovým poplatníkům.

V loňském roce německá vláda přiznala, že pouze 2,8% z více než 1,2 miliónů migrantů získalo práci – ale i tak by mohla být tato statistika přehnaná, podle novináře Chrise Menahana.

„Oni uvedli zpět v červenci, že pouze 55 z jednoho miliónu migrantů dostalo práci u některých významných firem a 50 z těchto pracovních míst bylo na poště,“ uvedl novinář. „Dvě třetiny nebo více těchto migrantů jsou negramotní ve svých vlastních jazycích.“

„Oni přišli, protože Merkelová jim slíbila peníze zdarma, pokud se jim podaří dostat se do země.“

 

(Infowars/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Trump: Žádné sociální dávky pro migranty po dobu prvních 5 let

  • Prumerny IQ migrantu je 55, tj. zaku pomocne skoly. Vysledek po staleti praktikovaneho incestu a inbreedingu, pribuzenskych snatku. K tomu neznalost reci a absence jakehokoliv vzdelani, profese!
    Merkelova je zlocincem, kdyz jim otevrela Nemecko, nici zemi i Evropu spolu s Francouzi. Tyhle dve zeme maji vest Evropu? Zblaznili jste se vsichni, vy idioti???

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*