Trump varoval, že je Brusel „džihádistický brloh“

Trump varoval, že je Brusel „džihádistický brloh“

Bombové útoky, které dnes ráno otřásly hlavním městem Belgie, vrhly nové světlo na připomínky Donalda Trumpa, který byl v lednu kritizován za to, že označil Brusel jako džihádistický „brloh“.

Desítky lidí bylo zabito a dalších mnoho zraněno po bruselských útocích na mezinárodním letišti a městské stanici metra.

Útoky byly tak předvídatelné, jako byly drastické. Brusel je džihádistickým hlavním městem Evropy, majíc nejvyšší počet zahraničních bojovníků na obyvatele v Iráku a Sýrii.

Radikalizovaná muslimská ghetta jako je Molenbeek, slouží jako hnízdiště pro islámský terorismus. Pařížský útočník Salah Abdeslam byl schopen se v regionu schovávat po dobu čtyř měsíců za pomocí „přátel a sousedů“, což znovu dokazuje, že mnozí muslimové sympatizují s postoji džihádistů.

Republikánský průkopník Donald Trump v lednu nazval Brusel ohniskem džihádistů, za což byl kritizován četnými sdělovacími prostředky a odborníky.

Na otázku moderátorky Fox Business Network Marie Bartiromo o svém záměru dočasně zakázat muslimům vstup do Spojených států, Trump uvedl Brusel jako příklad toho, jak selhání asimilovat migranty ničí Evropu.

„Něco se tam děje Mario,“ uvedl Trump. „Jeď do Bruselu. Jeď do Paříže. Běž na různá místa. Něco se tam děje a není to dobré, chtějí tam právo šaría, chtějí věci, které- víte, musí tam dojít k nějaké asimilaci. Neexistuje žádná asimilace. Dochází tam k něčemu špatnému.“

„Jeď do Bruselu. Byl jsem v Bruselu již dávno, před 20 lety, byl tak krásný, vše bylo tak krásné- teď je to jako žít v díře,“ dodal Trump.

 

 

InfoWars/ svobodnenoviny.eu

(Foto: Infowars.com)
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Trump varoval, že je Brusel „džihádistický brloh“

  • Pryč s nějakými korektními pojmy jako terorismus. Útoky jsou projevem islámu, nedělají je teroristé, ale muslimové. Muslimy přece nějaký terorismus nezajímá, oni jednají ve jménu jejich boha a ideologie.

  • V tomto má pan Trump pravdu. Ale zřejmě to není žádná novinka, která by se v Evropě mezi politiky nevěděla. Tím nesmyslnější jsou příkazy a rozhodnutí vůdkyně Merkel, která asi toto vůbec nebere v úvahu a naverbovala sem nám tu hrůzu. A všichni ostatní politici mlčí? Proč??? Komu podléhají ?? Nebo jsou nesvéprávní jedinci a trpí duševní chorobou a bohužel ještě se to veřejně neví. Opravdu jim v mozku něco chybí tak jak to říká doktor Hnízdil, ale pak je nemůžeme nechat vládnout oni nás nechrání ani nemohou chránit, protože jsou to psychopaté.i

  • Doufejme že vyhraje v Americe prezidentské volby Trump a tu bláznivou Merlovou z Bruselu zklidní. Ona zničí vše v Evropě co naši křestanští předci za 2000let zde vybudovali!!!!

  • Kolik lidí bude muset zemřít, než politici pochopí, že islám do Evropy nepatří? Neziskové organizace nás vyzývají, abychom byli trpěliví a nastavili druhou tvář. Čím víc muslimů pustíme do Evropy, tím víc Evropanů zabijí. Oni se cítí v právu, protože jim Západ rozbombardoval jejich země. My máme právo se bránit. Zavřeme hranice s Tureckem a nechme Turecko, ať se rozloží a zničí samo. Pokud tak neučiníme a budeme nadále platit výpalné, dají Turci běžencům pasy a pošlou jich sem miliony legálně. Skoncujme s neschopnou EU. Vystupme z toho Euronesmyslu, dokud se ještě můžeme zachránit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*