Trump spouští novou webovou stránku podobnou sociálním sítím nazvanou „ Od psacího stolu Donalda J. Trumpa“

Trump spouští novou webovou stránku podobnou sociálním sítím nazvanou „ Od psacího stolu Donalda J. Trumpa“

Bývalý prezident Donald Trump spustil několik měsíců poté, co byl vypuzen z platforem Big Tech, novou stránku podobnou sociálním sítím nazvanou „Od psacího stolu Donalda J. Trumpa“.

Nový web poskytne Trumpovi schopnost komunikovat jeho poselství America First přímo americkému lidu, bez cenzury ze strany velkých technologických platforem, jako je Twitter, Facebook, Instagram nebo Snapchat.„V posledních čtyřech letech moje administrativa pomáhala Američanům všech vrstev jako nikdy předtím,“ uvádí Trump v prohlášení na internetových stránkách. „Save America je o stavění na těchto úspěších a podpoře statečných konzervativců, kteří budou definovat budoucnost hnutí America First, budoucnost naší strany a budoucnost naší milované země.“

Prezident vychvaluje svůj program America First a vysvětluje, že za americké hodnoty, volební integritu a právní stát se bude nadále bojovat.

„Save America je také o tom, abychom vždy drželi America First v naší zahraniční i domácí politice. Jsme hrdí na naši zemi, učíme pravdu o naší historii, oslavujeme naše bohaté dědictví a národní tradice a samozřejmě respektujeme naši velkou americkou vlajku,“ pokračuje v prohlášení.

Webové stránky vyjmenovávají priority programu America First prezidenta Trumpa, počínaje závazkem bránit nevinný život a hájit „židovsko-křesťanské hodnoty našeho založení“.

„Věříme v příslib Deklarace nezávislosti, v to, že nás všechny náš Stvořitel učinil ROVNÉ, a to vše musí být podle zákona ZACHÁZET rovnocenně,“ píše se na stránkách. „Víme, že naše práva nepocházejí od vlády, ale od Boha, a žádná pozemská síla nám tato práva nikdy nevezme. To zahrnuje právo na náboženskou svobodu a právo držet a nosit zbraně.“

„Věříme v obnovu naší dříve vyčerpané armády a ukončení nekonečných válek, do nichž nás naši neúspěšní politici minulosti dostali na celá desetiletí. Přijímáme svobodné myšlení, vítáme robustní diskusi a nebojíme se postavit utlačovatelskému diktátu politické korektnosti. Víme, že právní stát je základní pojistkou našich svobod, a potvrzujeme, že ústava znamená přesně to, co říká, JAK JE NAPSANÁ,“ pokračuje seznam.

„Podporujeme spravedlivý obchod, nízké daně a méně předpisů na zabíjení pracovních míst a víme, že Amerika musí mít vždy nejmocnější armádu na světě. Věříme v právo a pořádek a věříme, že muži a ženy prosazující právo jsou HRDINOVÉ, kteří si zaslouží naši absolutní podporu. Věříme ve svobodné volby a spravedlivé volby. Musíme zajistit spravedlivé, čestné, transparentní a bezpečné volby do budoucna – tam, kde se počítá každý PRÁVNÍ HLAS.“

Webová stránka také umožňuje Američanům podepsat se a obdržet upozornění, kdykoli prezident Trump vydá nové prohlášení nebo souhlas.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trump spouští novou webovou stránku podobnou sociálním sítím nazvanou „ Od psacího stolu Donalda J. Trumpa“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*