Trump předpovídá „skvělé vztahy“ s Ruskem a Putinem, pokud bude zvolen

Trump předpovídá „skvělé vztahy“ s Ruskem a Putinem, pokud bude zvolen

V úterý šli američtí voliči k urnám, kvůli prezidentským primárkám v pěti státech ležících v severovýchodní části země: Pensylvánie, Delaware, Connecticut, Maryland a Rhode Island.  

„Budeme mít skvělý vztah s Putinem a Ruskem,“ prohlásil Trump při oslavě vítězství v Trump Tower v New Yorku poté, co vyhrál primárky ve všech pěti státech.

Trump dodal, že vztahy mezi Washingtonem a Pekingem by se také měly zlepšit, navzdory jeho pokračujícím výzvám zřídit protekcionistickou bariéru k omezení čínského průmyslového vývozu do Spojených států.

„Budeme mít skutečné partnerství s Čínou. S Čínou se dá dohodnout a dá se s ní vycházet,“ uvedl Trump.

Americké prezidentské volby jsou naplánovány na 8. listopadu 2016.

 

(Donald Trump Foto: donaldjtrump.com)




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trump předpovídá „skvělé vztahy“ s Ruskem a Putinem, pokud bude zvolen

  • TRUMP opravdu ví, jak na voliče, ale pobouří své úhlavní nepřátele z amerického businessu. Zbrojařské firm a nadnárodní společnosti mu půjdou po krku. Už ted ho pomlouvají a nenávidí v Mainstreamu jak v USA, tak v Eropě. Prezident Kennedy chtěl taky se Sověty lepší vztahy a jak dopadl! Ale fandí mu, nebot Clintonová už má ruce od krve a být prezidentkou, tak by to možná byla i 3.světová válka. Už jednu válku vedla v Libyi!! A třeba se mu to podaří a stane se prezidentem US, a pak se uvidííííí!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*