Trump nebo krvavá Clintonová?

Trump nebo krvavá Clintonová?

Jsem jen obyčejný člověk a jako takový miliardáře nemusím a klidně bych naše Bakaly, Babiše, Kellnery atd. v zájmu sociální spravedlnosti výrazněji zdanil. Ale to je věc, která sem nepatří.

Ať tak či onak, ukazuje se, že miliardáři v politice, často agresivní, a nebo chcete-li buranští, které nezajímají ideologické žvásty o západních hodnotách či hystericky pojímaných lidských právech, mají – i kvůli svým životním návykům, které získali na cestě ke svým podnikatelským úspěchům – daleko větší cit pro to, co je správné a co nikoliv.

Berlusconni byl nepochybně chlívák (a já mu musím závidět jeho schopnosti), dopustil se nepochybně i různých daňových úniků, ale když přišlo na řešení reálných problémů světa, dovedl je bez keců řešit. A tak jeho kamarádem byl autoritativní Kadáfí, se kterým měl domluvu, že automaticky bude vracet lodě s uprchlíky.

Neziskovky hysterčily, ale příliv uprchlíků přes Libyii do Evropy byl proti dnešnímu stavu naprosto minimální. Stejně tak chápal, že součástí Evropy je pochopitelně Rusko a chápal, že je v zájmu Evropy a klidu respektovat jeho vitální zájmy na stabilitu v jeho bezprostředním okolí. Putin byl jeho přítelem.

Donald Trump Foto: donaldjtrump.com
Donald Trump Foto: donaldjtrump.com

I náš Babiš chápe, že nejdokonalejší projekt péče o děti, jaký kdy vznikl po roce 1990 a navazující na skvělou myšlenku vesniček SOS z doby Pražského jara, se vymyká běžnému nazírání a zaslouží si podporu. To nechápe sociálnědemokratická ministryně práce a sociálních věcí, pro kterou hlavní prioritou její činnosti je, aby chlapi povinně měli též otcovskou dovolenou.

Donald Trump je zcela nesporně buran a skvělý.

Háže na hlavu všechny ty nesmyslné a pokrytecké žvásty o západních hodnotách , kterými američtí politici zakrývají lež, vraždy, agresivní zahraniční výboje.

Jeho pohledy na USA se budou krýt s názory většiny z nás a naši Pehehové a všichni havlističtí novináři by byli v koncích, protože tento mimořádně úspěšný muž říká jen to, co mnozí z nás vytýkají USA po roky…

Cituji:

„To, co se děje nyní (ve vztazích mezi Ruskem a USA) je směšné… vztahy, které jsme založili se světem – a to nejen s Ruskem, jsou příšerné. Víte, podivná věc: Čína nás nemusí, ale přitom na nás bohatne. Japonsko… Nikomu se nelíbíme, ale všichni nás využívají.  Jsme jako velký tyran, který vždy prohraje,“

Pane Pehe, Anýži, Weisi atd…: Co Vy na to?

A když byl dotázán na Putina, řekl :

„Upřímně řečeno, myslím si, že Putin ,,je osobou, s níž jsem opravdu schopen vyjít. Mně za to silně kritizují. Pořádal jsem velkou akci v Moskvě před asi 2 roky, a věřím, že budu mít dobrý vztah s Putinem,“ dodal Donald Trump.

Jeho potencionální protikandidátka na úřad prezidenta Hillary Clintonová podporovala svého manžela při humanitárním bombardování Srbska, přemluvila Obamu k úrokům na Libyi, který vedl k odstranění onoho Kádáfího, který zadržoval uprchlíky, a vedl k naprostému rozvratu Libyie,  chce v případě svého zvolení vést útok na Irán a Putina pokládá za Hitlera.

U mě by to měl Trump jasné.

Krvavou Clintonovou nikdy.

Trump by možná ty nenáviděné USA mohl změnit k lepšímu.

 

Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Trump nebo krvavá Clintonová?

  • Já mu moc nevěřím,tihle velkohubí amíci už toho nalhali až běda.A krvavá Hitlary,ta by místo kandidatury,měla dělat rajony na Guantanamu.

  • Zadlužené USA.. . Realita je taková, že když dojde na lámáni chleba tak kolik mate dluhu je naprosto, ale naprosto jedno. Dluhy jsou jen takove manipulativní elementy, které můžete a nemusíte akceptovat. Občané to mají blbé, ti je akceptovat jako jednotlivci musí. Kdo chce pochopit skutečné rozložení sil myslí v dimenzích armády, informací, produkce, zásob surovin a spolehlivých spojenectví. Všechny dluhy zrušíte jednou dohodou, jedním papírem, ale neříká se to jelikož všichni normální lidi by z toho byli hotoví.
    Neboli dluhy, peníze a finančníctví je jen druhotný přerozdělovací systém. Demokracie může změnit vše a okamžitě, stačí jen dostatečný mandát.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*