Trump nadále bojuje proti NWO, zmocnil se Centrální banky od Rothshildů, existuje naděje na záchranu světa!

Trump nadále bojuje proti NWO, zmocnil se Centrální banky od Rothshildů, existuje naděje na záchranu světa!

Trump se zmocnil Centrální banky od Rothshildů.

Stalo se to v tichosti … bez jakéhokoli mediálního pokrytí

Pro mé přátele v USA:

Když jako nezávislý pozorovatel sleduji Ameriku, v níž násilné hordy volně pobíhají a ničí veškerý majetek a obviňují ty, kteří chtějí udržet mír a harmonii a prostě žít pohodový život, je mi do pláče.

Mějte na paměti, že v USA dochází k totálnímu útoku ze strany stejných bolševických povstaleckých agentů financovaných Rothschildy, kteří za posledních 250 let způsobili převážnou většinu destrukce a chaosu po celém světě.Toto je nejnebezpečnější syndikát organizovaného zločinu na Zemi. Zabili prezidenty, zahájili války, svrhli vlády, unášeli, mučili, vydírali, podpláceli a vraždili miliony lidí, aby si udrželi kontrolu nad většinou světových vlád až k dnešnímu dni.

Mezi jejich slavnější oběti patří: Andrew Jackson, Abraham Lincoln, arcivévoda Franz Ferdinand 1914; car Nikolai Romanov 1918, JFK v roce 1963, jihoafrický premiér Hendrik Verwoerd v roce 1966 a mnoho světových vůdců, kteří se vzpírali jejich bankovnímu systému – včetně Muammara Kaddáfího z Libye.

Donald Trump je první světový vůdce, který rozbil tuto kontrolu a odstranil je od moci v USA převzetím kontroly nad FEDem.

Proto jsou útoky proti němu tak brutální a vytrvalé a přicházejí ze všech stran. Vzhledem k tomu, že USA byly vždy nejsilnějším územím Rothschildů – aby ovládli zbytek světa, se svou silnou armádou, tito globalističtí zločinci vytáhli všechny své triumfy, aby se zbavili tohoto řádně zvoleného prezidenta. Aktivovali a uvolnili veškerá svá aktiva, aby toho dosáhli.

A jelikož Trump zatím nadále ovládá armádu a FED, jejich hlavním nástrojem jsou mainstreamová média, opakující se lži a neustálá propaganda vysílána 24 hodin denně sedm dní v týdnu, která tráví mysl lidí. Oni prostě bojují o přežití.

Budou vám lhát do očí, využívat lidskou tragédii a emoce ve svůj vlastní prospěch proti vám, ničit hospodářství, ničit města a památky, svrhnou celou zemi, zabijí a podvedou každého – jen aby dosáhli vítězství. Prosím, uvědomte si to. Pokud se jim nepodaří Trumpa zničit – budou konečně zničeni po 250 letech globální kontroly.

Pokud žijete v USA, je velmi obtížné získat jasnou představu o této situaci, protože většina amerických médií je součástí propagace kabaly a toxické proti-Trumpovské propagandy. Trumpovo vítězství osvobodí všechny ostatní země od Rothschildovy kontroly nad všemi centrálními bankami a přinese lidem svobodu všude na světě.

Ať už se vám Trump líbí nebo ne, nehraje to roli – je to jediný světový vůdce, který porazil Rothshildy tím, že se zmocnil jejich Centrální banky v USA.

To se stalo v březnu 2020 v tichosti bez jakéhokoli povšimnutí mainstreamových médií, protože tato média patří do stejné bankovní Rothschildovské říše.

Úžasný úspěch Trumpa proti „Deep state“ a jeho komunistům, bolševickým agentům, není jen o přežití USA – jde o osvobození CELÉHO SVĚTA a získání jejich krvelačné kontroly.

Přátelé v USA, informujte se, buďte prozíraví, buďte ostražití. Svoboda světa závisí na vašem dalším kroku a na tom, co se stane v USA v listopadu 2020.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*