Trump na summitu NATO: „Imigrace přebírá Evropu“

Trump na summitu NATO: „Imigrace přebírá Evropu“

Americký prezident Donald Trump řekl ve čtvrtek na summitu NATO, že varoval obrannou unii, že „imigrace přebírá Evropu.“      

„Dnes jsem jim řekl, že EU by měla být opatrnější, protože imigrace přebírá Evropu a já jsme to řekl hlasitě a jasně,“ uvedl prezident Trump na tiskové konferenci v belgickém Bruselu.„Vidíte, co se děje po celém světě s imigrací. Pravděpodobně – ne-li částečně – jsem vyhrál volby kvůli imigraci,“ uvedl prezident Trump a poznamenal, že otázka hromadné, nekontrolované migrace inspiruje v Evropě a v USA voliče, kteří volí vůdce, kteří jsou tvrdí při hraničních kontrolách.

Trump se odkázal na formaci proti-imigrační koalice v Itálii mezi Hnutím pěti hvězd a Ligy a uvedl: „Pokud se podíváte na Itálii, (premiér) Giuseppe (Conte) zvítězil volby díky jeho silné imigrační politice.“

Prezident také poznamenal, že Británie hlasovala pro opuštění Evropské unie kvůli nekontrolovanému přistěhovalectví.

Během migrační krize v roce 2015 EU absorbovala více než milión migrantů ze Středního východu a Afriky a do Itálie, Španělska a Řecka nadále proudí tisíce dalších po moři, kteří obvykle směřují do velkorysých sociálních států v severozápadní Evropě.

V důsledku toho, země jako Polsko, Rakousko, Česká republika, Maďarsko a Itálie si zvolili vůdce, kteří se zavázali zastavit nelegální imigraci.

Prezident Trump hovořil na tiskové konferenci ve čtvrtek ráno po mimořádném zasedání vůdců NATO, kde oznámil, že spojenci by měli „podstatně“ zvýšit své závazky, mnohem rychleji, než bylo dříve plánováno.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Trump na summitu NATO: „Imigrace přebírá Evropu“

  • Souhlasím s panem EK. Jedině stop stav této budoucí armádě, která se stane z těchto migrantů. Ti co tuto migraci připravili jí vítají, protože jim to pomůže k nastolení NWO a naši zaprodanci včetně politiků kašlou na náš národ a oblbnuti penězi a mocí jdou proti svému národu. Ale tito islamisté tyto užitečné idioty až splní svůj úkol nebudou šetřit. Kdyby politici a všichni lidé v Evropě mysleli tak nebudou pohřbívat své země a Evropu a přenechávat ji barbarům..

  • Hlídat hranice EU ano. ALE! Uvnitř států EU by mělo platit pravidlo, že pokud bude zadržen kdokoliv, kdo neoprávněně vnikl na cizí území, měl by být uvězněn a do doby, než bude zjištěna prokazatelně jeho totožnost, měl by ve vězení pracovat, aby si vydělal na stravu. Oni by si pak rozmysleli napadat cizí státy. Ano, jedná se o napadení, i když nepřijeli na tanku, ale na gumovém člunu.
    Je jich hodně, nestačila by vězení, postavme tábory, kde budou izolováni. Sami pak předloží důkazy o své totožnosti a rádi se vrátí domů.
    Pokud je budeme živit a umožníme jim volný pohyb, budou stále silnější, až nás vyženou z našich domovů.
    Volme ve všech volbách takové politiky, kteří mají zdravý rozum a nedovolí odevzdání našich domovů přivandrovalcům. Už v podzimních volbách můžeme dát politikům signál, jakým směrem se mají orientovat, aby se v politice udrželi.
    Nevolme vítače a Eurohujery.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*