Trump: „Hillary chce být americkou Angelou Merkelovou“

Trump: „Hillary chce být americkou Angelou Merkelovou“

Prezidentství Hillary Clintonové by nastavilo Ameriku na cestu migrační krize, jak je ta, která ničí Německo, varoval republikánský prezidentský kandidát Donald Trump.                                

Vypracováním svých imigračních návrhů, Trump nastínil plán, monitorovat přistěhovalce z muslimských zemí známých jako útočiště teroristů, a nastínil, jak politika Obamovy administrativy vedla k vzestupu teroristické skupiny islámský stát.

„Vzestup islámského státu je přímým důsledkem politických rozhodnutí učiněných prezidentem Obamou a ministryní zahraničí Clintonovou,“ uvedl Trump.

„Zahraniční politika Obamy a Clintonové spustila islámský stát, destabilizovala Střední východ a dala íránskému národu- který křičí „Smrt Americe“- dominantní postavení regionální mocnosti a ve skutečnosti  aspirující být dominantní světovou velmocí.“

Trump prohlásil, že pod jeho velením, opatrné monitorování lidí, kteří přicházejí do USA ze zemí spřátelených s teroristy, stejně jako kontrola počtu přistěhovalců, bude standardní postup.

„Islámský stát se snaží infiltrovat do uprchlického proudu do Evropy a Spojených států,“ uvedl Trump.

„Velikost stávajícího migračního toku je prostě příliš velká, aby se dalo provést adekvátní řešení,“ uvedl Trump a dodal, že „Pokud nebudeme kontrolovat počty, nemůžeme provést odpovídající kontrolu.“

„Jakmile se ujmu funkce, budu žádat ministerstvo zahraničí a ministerstvo pro vnitřní bezpečnost, aby určily seznam regionů, kde se neprovádí adekvátní monitorování. Zastavíme zpracování víz těchto oblastí, do té doby, než bude považováno za bezpečné pokračovat na základě nových okolností nebo nových postupů.“

Trump také označil svou soupeřku Hillary Clintonovou za „americkou Angelu Merkelovou“ kvůli jejím návrhům, přijmout do USA o 500 procent více syrských uprchlíků.

„Stručně řečeno, Hillary Clintonová chce být americkou Angelou Merkelovou, a víte, jakou katastrofu způsobila tato masivní migrace Německu a německým občanům- kriminalita vzrostla na takovou úroveň, která nikoho ani nenapadla, že by mohla nastat. Máme dost problémů v naší zemi, nepotřebujeme další.“

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Hillary Clintonová a Angela Merkelová Foto Abcnews)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Trump: „Hillary chce být americkou Angelou Merkelovou“

  • Divadlo. divadlo, divadlo. Hysterická a silně emotivně přehrávající Hillary plní svůj úkol neboť je schválena Bilderbergem. A někteří prostí občané jí její divadelní vystoupení žerou i s navijákem a přitom i někteří pláčou. Tito lidé si však neuvědomují, že případná válka, která může vzniknout při dobývání světa a hlavně jejich surovin po celém světě bude mít tragický následek pro celé obyvatelstvo. Angela je loutkou nižšího řádu, ale snaží se o splnění zadaných úkolů neboť se sama postavila na pedestál vůdcoství a to tu již jednou bylo. Dobýt svět a pak třeba dobýt Mars jen b o j a d o b ý v á n í to je velice špatné.

  • Obe jsou hloupe nany. Vetsina chlapu v politice jsou tragedii, zatimco vsechny zenske v politice jsou nezvratnou katastrofou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*