Trump: „Bezohledná“ Antifa je „hlavní organizací teroru“

Trump: „Bezohledná“ Antifa je „hlavní organizací teroru“

Prezident Trump oznámil, že zvažuje učinit hnutí Antifa domácí teroristickou organizací.       

Americký prezident také oznámil, že s cílem usnadnit policii vykonávání její práce, může být „bezohledná radikální“ krajně levicová skupina označena jako „hlavní organizace terorismu“.Konečně.

„Uvažuje se o vyhlášení ANTIFY, bezohlední radikální pošukové, kteří chodí kolem a bijí (pouze nebojovné bojovníky) baseballovými pálkami, hlavní organizací teroru (spolu s MS-13 a dalšími,“ napsal Trump na Twitteru.

„Policii by to usnadnilo práci!“

Minulý týden představili republikánští senátoři Ted Cruz a Dr. Bill Cassidy rezoluci americkému Senátu, v níž odsoudili násilí Antify, a vyzvali k označení skupiny za domácí teroristickou organizaci.

„Antifa jsou teroristé, násilní maskovaní násilníci, kteří“ bojují s fašismem „za pomoci skutečného fašismu, chráněni liberální výsadou,“ řekl Dr. Cassidy.

„Násilníci dostávají své, dokud někdo neřekne ne. Zvolení funkcionáři musí mít odvahu, ne zbabělost, aby zabránili terorismu. “

„Antifa je teroristická organizace složená z nenávistných, netolerantních radikálů, kteří následují svou extrémní agendu agresivním násilím,“ řekl senátor Cruz.

„Jejich činy znovu a znovu prokázaly, že jejich hlavním účelem je poškozovat ty, kteří se staví proti jejich názorům. Jako každá teroristická organizace se rozhodli následovat své politické cíle násilím, strachem a zastrašováním. Musí být zastaveni. Jsem hrdý na to, že mohu představit toto usnesení se senátorem Cassidym, abych správně identifikoval, co je Antifa: domácí teroristé. “

 

(Ilustrační obrázek Foto: Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*